Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/01/30 20:49 #1

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Czy to co Popiel robi w gminie jest normalne? Zwalnianie pracowników w celu oszczędności w cale nie było konieczne, to zły pomysł (łagodnie pisząc). To człowiek w ogóle nie kompetentny na to stanowisko. Sztuką nie jest zwalnianie ludzi pozbawiając ich środków do życia, ale sztuka jest to jak sobie radzić bez krzywdzenia ludzi. Tak to nawet dziecko by potrafiło. Takie postępowanie świadczy, ze Popiel nie radzi sobie z tym stanowiskiem, bo kompletnie się do tego nie nadaje.
TRZEBA GO ODWOŁAĆ I TO JAK NAJSZYBCIEJ, PÓKI NIE ZROBIŁ INNYCH GŁUPSTW!!!!!!!

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/01/30 21:25 #2

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Rozumiem tą wypowiedź doskonale. Pępowina została ucięta!!! Brawo Popiel!!!

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/01/31 10:03 #3

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Nie rozumiem odpowiedzi mojego poprzednika, ale zgadzam się z twórcą tematu, że trzeba tego Popiela odwołać, bo nie zasługuje na bycie głową gminy.,
REKLAMA

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/01/31 10:31 #4

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

KillPopiel napisał: Nie rozumiem odpowiedzi mojego poprzednika, ale zgadzam się z twórcą tematu, że trzeba tego Popiela odwołać, bo nie zasługuje na bycie głową gminy.,



Zasługuje, zasługuje tylko Ty nie możesz tego zrozumieć. Ale to to nie wina Popiela ze jesteś taki :lol:

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/01/31 11:42 #5

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Pan Ołtuszewski radził sobie bez zwalniania, a te długi, które zastał Popiel to nie wina Ołtuszewskiego. Sam burmistrz nie rządzi gminą, jest rada gminy i większość działo się za ich zgodą. Nowe ronda, nowe skwery, rada się zgodziła na ich budowę a długi rosły.

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/01/31 17:47 #6

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
A nawet jeden skwer o którym z góry wiedziano że jego ,,żywot" będzie krótki bo na jego miejscu powstanie rondo.Tylko przed wyborami potrzebne były,,spektakularne" wyczyny. A skwer przed pocztą idealnie się do tego nadawał.
Poprzedni burmistrz nie tylko doskonale sobie radził bez zwalniania-przyjmowanie również doskonale mu wychodziło :lol:

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/01/31 22:41 #7

  • Rafal560
  • Rafal560 Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0

Gość napisał: Czy to co Popiel robi w gminie jest normalne?


Nienormalny człowiek nigdy nie zrobi czegoś normalnego.

Nie głosowałem, nie będę lubiał i nie lubię Popiela. I staram mu się powiedzieć to prosto w oczy.

Cytat "PROGRAM WYBORCZY I. Popiel"

stworzyć świetlice wiejskie w Karkajmach, Kumajnach i Białym Dworze


A Karbowo to co? Teraz wszystkie okoliczne wioski będą miały swoje świetlice, a zacofane Karbowo dalej będzie wyjątkiem? Przecież tutaj dzieci i młodzież licząca w sumie ok 50 osób nie ma w lato gdzie się podziać, siedzą na przystankach, a w zimę najczęściej w domu. Jak już dla wszystkich to dla wszystkich, ale nie zdziwił bym się jakby nie udało mu się wybudować ani JEDNEJ świetlicy w ciągu 5 lat! Przydał nam by się stary, dobry Kogut, nam wszystkim.

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/02/01 11:16 #8

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Czy to co Popiel robi w gminie jest normalne? Zwalnianie pracowników w celu oszczędności w cale nie było konieczne, to zły pomysł (łagodnie pisząc). To człowiek w ogóle nie kompetentny na to stanowisko. Sztuką nie jest zwalnianie ludzi pozbawiając ich środków do życia, ale sztuka jest to jak sobie radzić bez krzywdzenia ludzi. Tak to nawet dziecko by potrafiło. Takie postępowanie świadczy, ze Popiel nie radzi sobie z tym stanowiskiem, bo kompletnie się do tego nie nadaje.



Czym kieruje się p.Burmistrz zwalniając ludzi. Może zacząłby od siebie rezygnując z części swoich poborów jak też od swoich najbliższych wspólpracowników. Jedni mają aż nadto a drudzy nie mają chleba.

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/02/01 12:55 #9

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
obejrzałam ostatnią sesję i jednej rzeczy nie zrozumiałam czy te zadłużenie 16,.. mln to stan faktyczny na dzień dzisiejszy czy w tych 16,... mln o których mówi p burmistrz zawarte są inwestycje które zostały podpisane ale jeszcze nie są zrealizowane? bo to zmienia postać rzeczy, cały czas jest wałkowany temat zadłużenia ale np: gdybym wiedziała że po 2013 r nikt nie dostanie już kredytu na mieszkanie bo banki zablokują taką możliwość to też bym się zadłużyła bo byłabyto ostatnia szansa na własne m-3 a potem sukcesywnie bym spłacała ale mając coś własnego czy tak samo nie jest z budżetem?

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/02/01 15:20 #10

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

KillPopiel napisał: Nie rozumiem odpowiedzi mojego poprzednika, ale zgadzam się z twórcą tematu, że trzeba tego Popiela odwołać, bo nie zasługuje na bycie głową gminy.,

Nie rozumiesz odpowiedzi poprzednika, gdyż jesteś po prostu głupi. Już sam twój nick o tym świadczy

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/02/01 15:23 #11

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

x napisał: Rozumiem tą wypowiedź doskonale. Pępowina została ucięta!!! Brawo Popiel!!!

Zgadzam się w pełni. Tonący chwytają się brzytwy. Popiel jest burmistrzem od miesiąca i w zasadzie nie zdążył jeszcze zrobić nic a głosy furiatów już się pojawiają

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/02/01 21:30 #12

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Panie Popiel gratuluję!

Niech się Pan nie przejmuje tymi wpisami...........nadal komuś chodzi po głowie bycie burmistrzem i nie robienie nic a jedynie obijanie się po ........... nie ważne.
Żeby nie robić mimo wszystko reklamy temu Panu nie wymienię nazwiska.
Panie Popiel jest dobrze i życzę dużo zdrowia!!!!
Bo przed Panem niestety bardzo dużo jeszcze roboty do wykonania np. zamknięcie nierentownej szkoły w Mingajnach i Bażynach..........likwidacja kilku dyrektorskich stanowisk w Ornecie /biblioteka+MDK+OSiR/..............zrobienie porządku w szkołach podstawowych............w PWiK.......sprawdzenie zasadności wydatkowanych pieniędzy np. przez poprzedników...itp. .....itd.
Proszę pamiętać ważną sprawą będzie jak Pan zakończy swoją kadencję a nie jak ją zaczął.
Oby Panu zdrowia wystarczyło.

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/02/01 21:49 #13

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Radny kilku kadencji napisał: Bo przed Panem niestety bardzo dużo jeszcze roboty do wykonania np. zamknięcie nierentownej szkoły w Mingajnach i Bażynach.........


Dobrym pomysłem jest zamknąć SP nr 1 i wynająć budynek dla kupców. OSiR spokojnie także można zamknąć. Brawo panie BURMISTRZU
REKLAMA

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/02/02 12:43 #14

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Budowa nowych świetlic?? Nie możliwe, pracownikom świetlic co już istnieją poucinał po pół etatu, więc wątpię, że to zostanie zrealizowane. Czytałem i słyszałem, że można odwołać burmistrza w drodze referendum. Z takim wnioskiem może wystąpić 5 osób uprawnionych do głosowania, którzy takowy wniosek kierują do komisarza wyborczego, a ten po pozytywnym rozpatrzeniu daje 60 dni na zebranie 10% podpisów wyborców (w przypadku naszej gminy będzie to ok. 1100 podpisów), a myślę, że z tym nie byłoby problemu, bo przeciwników Popiela jest dużo. Tak jak jeden z moich poprzedników pisał, rządzi zaledwie miesiąc, a już narobił takiego g....wna, że tylko go na taczkę i wywieść tam gdzie jego miejsce.
REKLAMA

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/02/02 12:47 #15

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Z tym referendum to ciekawa sprawa. Zgadzam się również z ostatnim zdaniem mojego przedmówcy.
Jeśli w d...e uprzejmy Pan Popiel to czyta, to ten fragment jest do niego:
Utnij sobie 5000tys zł, a zobaczysz, że to też pomoże oszczędzić, albo za pół etatu żyj, mając na utrzymaniu dzieci zobaczymy czy będzie z ciebie taki cwaniak.