Krytyczna sytuacja budżetowa Ornety - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Krytyczna sytuacja budżetowa Ornety 2011/01/03 19:36 #1

  • nie popieram
  • nie popieram Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 0
Krytyczna sytuacja budżetowa Ornety jest nie istotna jeśli chodzi o pensję nowego Burmistrza oraz diety radnych. Pan Popiel i jego ekipa która dość krytycznie podchodziła do zarobków byłego burmistrza postanowili że zostaje tak jak było. Możliwe że kryzys nie jest taki groźny jak to wyglądało w czasie wyborów :lol:
Nie głosowałem na Ireneusza Popiela i jego ekipę w wyborach 2010/14/18.

Re: Krytyczna sytuacja budżetowa Ornety 2011/01/04 22:10 #2

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

nie popieram napisał: Krytyczna sytuacja budżetowa Ornety jest nie istotna jeśli chodzi o pensję nowego Burmistrza oraz diety radnych. Pan Popiel i jego ekipa która dość krytycznie podchodziła do zarobków byłego burmistrza postanowili że zostaje tak jak było. Możliwe że kryzys nie jest taki groźny jak to wyglądało w czasie wyborów :lol:


Nie ma żadnego kryzysu. Został sztucznie stworzony przez Koguta i Popiela na potrzeby kampanii wyborczej.

Re: Krytyczna sytuacja budżetowa Ornety 2011/01/05 19:53 #3

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
12 miesięcy x 11 000 zł x 4 lata = 528 000 zł = pół miliona. To jest tylko 1/32 zadłużenia gminy. Nawet jak pan Popiel będzie pracował za darmo to nic nie zmieni katastrofalnej sytuacji finansowej. Z drugiej strony Burmistrz dał by dobry i czytelny znak dla mieszkańców że oszczędności zaczął od siebie. Jak na razie kadencja ruszyła od podwyżki "śmieciowego". Pewnie wzrosną podatki itd......
REKLAMA

Re: Krytyczna sytuacja budżetowa Ornety 2011/01/06 22:35 #4

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
Szkoda słów !!! Dlaczego Orneta ma PECHA do rządzących miastem ? Sami .....

Re: Krytyczna sytuacja budżetowa Ornety 2011/01/07 16:11 #5

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

kurka napisał: 12 miesięcy x 11 000 zł x 4 lata = 528 000 zł = pół miliona. To jest tylko 1/32 zadłużenia gminy. Nawet jak pan Popiel będzie pracował za darmo to nic nie zmieni katastrofalnej sytuacji finansowej. Z drugiej strony Burmistrz dał by dobry i czytelny znak dla mieszkańców że oszczędności zaczął od siebie. Jak na razie kadencja ruszyła od podwyżki "śmieciowego". Pewnie wzrosną podatki itd......


ha ha zapomniałeś dodać etaty zastępcy i sekretarza które pewnie razem dają drugie pół miliona :evil:

Re: Krytyczna sytuacja budżetowa Ornety 2011/01/08 18:53 #6

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
Z tego wynika z 3 osoby w gminie przez 4 lata zarobią bańkę. A racja jest jak dupa - każdy ma swoją.

Re: Krytyczna sytuacja budżetowa Ornety 2011/01/11 20:23 #7

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
a gdzie kasa na zimowe utrzymanie gminy ? na ulicach i drogach Ornety można zorganizować zimową olimpiadę

Re: Krytyczna sytuacja budżetowa Ornety 2011/01/12 00:09 #8

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

gburMISTRZ napisał: a gdzie kasa na zimowe utrzymanie gminy ? na ulicach i drogach Ornety można zorganizować zimową olimpiadę


ślepy jesteś całą armia ludzi z interwencji kuje lód na chodnikach

Re: Krytyczna sytuacja budżetowa Ornety 2011/01/12 16:14 #9

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
Burmistrz zaczął realizować swój program wyborczy na początek ostre cięcia i redukcja etatów.

Re: Krytyczna sytuacja budżetowa Ornety 2011/01/17 13:35 #10

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

gburMISTRZ napisał: Burmistrz zaczął realizować swój program wyborczy na początek ostre cięcia i redukcja etatów.


sami go wybraliście :lol: :lol: :lol: na płacz za późno było głosować na pana Koguta

Re: Krytyczna sytuacja budżetowa Ornety 2011/01/17 16:34 #11

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Gość napisał:

gburMISTRZ napisał: Burmistrz zaczął realizować swój program wyborczy na początek ostre cięcia i redukcja etatów.


sami go wybraliście :lol: :lol: :lol: na płacz za późno było głosować na pana Koguta

Aha - czyli jak rozumiem dalej wszystko zostałoby po staremu - gdyż my wszyscy to jedna wielka rodzina i nieważne że mierny ale za to wierny.

To jednak dobrze że nie głosowałem na pana Koguta

Re: Krytyczna sytuacja budżetowa Ornety 2011/01/17 17:59 #12

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
dzięki zwolnieniom w oświacie pokazał 7 wspaniałym kto tu rządzi :lol: tak trzymaj BURMISTRZ

Re: Krytyczna sytuacja budżetowa Ornety 2011/01/18 17:01 #13

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

gburMISTRZ napisał: Burmistrz zaczął realizować swój program wyborczy na początek ostre cięcia i redukcja etatów.


no właśnie oile dobrze pamiętam w programie wyborczym była walka z bezrobociem a nic o zwolnieniach, nie zabardzo rozumiem ale czy te zwolnienia nie są przez to że burmistrz Popiel zmienił budżet? bo gdyby został przy budżecie proponowanym przez Ołtuszewskiego to nie byłoby tych zwolnień bo była znaczna rezerwa pieniędzy a teraz na czymś trzeba zaoszczędzić? czy jak to jest? ktoś wie? bo nie wiem czy dobrze rozumuje
REKLAMA

Re: Krytyczna sytuacja budżetowa Ornety 2011/01/18 17:14 #14

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Gość napisał: no właśnie oile dobrze pamiętam w programie wyborczym była walka z bezrobociem a nic o zwolnieniach, nie zabardzo rozumiem ale czy te zwolnienia nie są przez to że burmistrz Popiel zmienił budżet? bo gdyby został przy budżecie proponowanym przez Ołtuszewskiego to nie byłoby tych zwolnień bo była znaczna rezerwa pieniędzy a teraz na czymś trzeba zaoszczędzić? czy jak to jest? ktoś wie? bo nie wiem czy dobrze rozumuje


nic nie wiem na temat zmiany budżetu zresztą popiel zna się na szkolnictwie sam jest nauczycielem z tego wnoszę że wie co robi
REKLAMA

Re: Krytyczna sytuacja budżetowa Ornety 2011/01/18 17:26 #15

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Gość napisał:

Gość napisał: no właśnie oile dobrze pamiętam w programie wyborczym była walka z bezrobociem a nic o zwolnieniach, nie zabardzo rozumiem ale czy te zwolnienia nie są przez to że burmistrz Popiel zmienił budżet? bo gdyby został przy budżecie proponowanym przez Ołtuszewskiego to nie byłoby tych zwolnień bo była znaczna rezerwa pieniędzy a teraz na czymś trzeba zaoszczędzić? czy jak to jest? ktoś wie? bo nie wiem czy dobrze rozumuje


nic nie wiem na temat zmiany budżetu zresztą popiel zna się na szkolnictwie sam jest nauczycielem z tego wnoszę że wie co robi

jak dlamnie to wszystko jest skomplikowane a chcę zrozumieć o co tu chodzi i jakoś mi nie idzie :roll: