Mamy nowego burmistrza!!! - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Mamy nowego burmistrza!!! 2010/12/06 06:38 #1

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Gratulacje dla p. Popiela :-) ) ))

Mamy nowego burmistrza:

orneta.wm.pl/28179,Popiel-burmis ... rnety.html

Jednak spokój i opanowanie okazały się ważniejsze niż bezpardonowe ataki zwolenników p. Koguta.
Ciekawe czy nadal będzie mozna zaobserwować wzmożona aktywność różnych dominatorów, egzekutorów i innych nicków posiadających niesłychanie ciekawą stylistykę?

Jest nadzieja dla Ornety na skończenie dotychczasowej polityki nic nie robienia. MOżna tylko współczuć dla nowo wybranego burmistrza poradzenia sobie z gigantycznym długiem pozostawionym przez poprzedników, a zwłaszcza z fatalnymi skutkami dwóch kadencji p. Koguta.

Można mieć nadzieję że jako obywatele zatroskani o przyszłość Ornety wszyscy popierający p.Koguta czynnie włączą się w prace na rzecz Ornety. Zwłaszcza tak cenne kontakty, jak z kontakt z marszałkiem, z innymi burmistrzami i wójtami będzie spożytkowany dla naszego wspólnego dobra.

Jeszcze raz gratulacje dla naprawdę nowego burmistrza:-)))

Re: Mamy nowego burmistrza!!! 2010/12/06 07:40 #2

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
smutna wiadomość dla ornety przy zerowym doświadczeniu na tak ważnej funkcji pan Popiel nie da rady wyciągnąć miasta z marazmu i ogromnego długu wyborcy nie rozumieją zagrożenia orneta nie ma czasu na eksperymenty !!!

ŻEGNAMY WAS PANOWIE 2010/12/06 07:53 #3

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
PANIE OŁTUSZEWSKI i PANIE KOGUT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ŻEGNAMY WAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OBYŚCIE JUŻ PRZESTALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SPAKUJCIE SIĘ I JAZDA DO LIDZBARKA WARMIŃSKIEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
REKLAMA

Re: Mamy nowego burmistrza!!! 2010/12/06 08:06 #4

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0
Społeczeństwo przerwało monowładzę byłych burmistrzów która trwała od 1994 roku.
Panu Popielowi gratulujemy zdecydowanego zwycięstwa odniesionego bez użycia czarnych ulotek i poparcia ważnych "ludziów" z zewnątrz. Kampania pana Koguta nie zdołała zrobić wody z mózgu rozsądnym mieszkańcom naszego miasta.

Re: Mamy nowego burmistrza!!! 2010/12/06 08:29 #5

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

zosia napisał: Społeczeństwo przerwało monowładzę byłych burmistrzów która trwała od 1994 roku.
Panu Popielowi gratulujemy zdecydowanego zwycięstwa odniesionego bez użycia czarnych ulotek i poparcia ważnych "ludziów" z zewnątrz. Kampania pana Koguta nie zdołała zrobić wody z mózgu rozsądnym mieszkańcom naszego miasta.


Masakra! Jedyne pozytywy to ten basen, który powstanie w przeciągu tych 4 lat :lol: , a jeszcze obwodnica :lol: , zaraz jeszcze zapomniałem o tym, że dla straży będzie nowy sprzęt :lol: , a i jeszcze te miejsca pracy :lol: !!!Ornecianie, wstyd mi za was :evil: !!!

Re: Mamy nowego burmistrza!!! 2010/12/06 08:30 #6

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Masakra napisał:

zosia napisał: Społeczeństwo przerwało monowładzę byłych burmistrzów która trwała od 1994 roku.
Panu Popielowi gratulujemy zdecydowanego zwycięstwa odniesionego bez użycia czarnych ulotek i poparcia ważnych "ludziów" z zewnątrz. Kampania pana Koguta nie zdołała zrobić wody z mózgu rozsądnym mieszkańcom naszego miasta.


Masakra! Jedyne pozytywy to ten basen, który powstanie w przeciągu tych 4 lat :lol: , a jeszcze obwodnica :lol: , zaraz jeszcze zapomniałem o tym, że dla straży będzie nowy sprzęt :lol: , a i jeszcze te miejsca pracy :lol: !!!Ornecianie, wstyd mi za was :evil: !!!

To, co za rok wybory, bo wątpię żeby Popiel dojechał do mety!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: ŻEGNAMY WAS PANOWIE 2010/12/06 08:33 #7

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

RADNY napisał: PANIE OŁTUSZEWSKI i PANIE KOGUT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ŻEGNAMY WAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OBYŚCIE JUŻ PRZESTALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SPAKUJCIE SIĘ I JAZDA DO LIDZBARKA WARMIŃSKIEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Panie radny teraz my was rozliczymy za te 4 lata ciężkiej kadencji!!! Zapowiadam, że będę was obserwował i wnikliwie analizował waszą działalność!!!Powodzenia!

Re: Mamy nowego burmistrza!!! 2010/12/06 08:36 #8

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

zosia napisał: Społeczeństwo przerwało monowładzę byłych burmistrzów która trwała od 1994 roku.
Panu Popielowi gratulujemy zdecydowanego zwycięstwa odniesionego bez użycia czarnych ulotek i poparcia ważnych "ludziów" z zewnątrz. Kampania pana Koguta nie zdołała zrobić wody z mózgu rozsądnym mieszkańcom naszego miasta.


Ty będziesz sprzedawać bilety na tym wyimaginowanym basenie!!! a ja będę ratownikiem tylko, że jak wpadniesz do tego basenu to ja Cię nie uratuję!!!

Re: Mamy nowego burmistrza!!! 2010/12/06 08:45 #9

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Gratulacje dla irka za spokojną i rzeczową oraz czystą kampanie. Mimo starej rady mamy nowego i młodego burmistrza

Re: Mamy nowego burmistrza!!! 2010/12/06 09:21 #10

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Gratulacje dla irka za spokojną i rzeczową oraz czystą kampanie. Mimo starej rady mamy nowego i młodego burmistrza


No i Lidzbark na tym zyska. Teraz już p. Kogut nie musi skupiać swojej uwagi na Ornecie i z pełnym poświęceniem i zapałem zacznie budować termy w Lidzbarku za którymi tak chętnie glosował.

Jednym słowem same korzyści - nadzieja na zmiany w Ornecie i nadzieja dla Lidzbarka który chętnie przyjmie tak doświadczonych samorządowców do swojego grona.

Re: Mamy nowego burmistrza!!! 2010/12/06 09:44 #11

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Urząd miejski przenieść do zawodówki którą pan Kogut wyremontował dla nowej władzy pedagogicznej :lol:

Re: Mamy nowego burmistrza!!! 2010/12/06 09:58 #12

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Ciekawe co na to redaktor Radzicki ? Ponowna zmiana opcji politycznej ?

Re: Mamy nowego burmistrza!!! 2010/12/06 14:07 #13

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

czytelnik napisał: Ciekawe co na to redaktor Radzicki ? Ponowna zmiana opcji politycznej ?

A kto to jest ten redaktor, żeby aż o nim w internecie pisać?!

GRATULACJE DLA POPIELA!
REKLAMA

Re: Mamy nowego burmistrza!!! 2010/12/06 15:12 #14

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

czytelnik napisał: Ciekawe co na to redaktor Radzicki ? Ponowna zmiana opcji politycznej ?

Mam nadzieję,że p.Popiel pogoni tego MĄCICIELA !!! Dość już narobił krzywdy w naszym mieście !!!
REKLAMA

Re: Mamy nowego burmistrza!!! 2010/12/06 15:46 #15

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
ludzie tylko nie popiel i 7 wspaniałych co zrobiliście ?