Wyszła nieznajomość prawa na sesji - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wyszła nieznajomość prawa na sesji 2010/11/01 17:31 #1

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Może ktoś mi napisze o co chodziło na sesji z tymi komitetami wyborczymi. Radny Zamyślewski pytał burmistrza ten mu odpowiadał a ja nie zrozumiałam

Re: Wyszła nieznajomość prawa na sesji 2010/11/01 17:35 #2

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

ciekawska napisał: Może ktoś mi napisze o co chodziło na sesji z tymi komitetami wyborczymi. Radny Zamyślewski pytał burmistrza ten mu odpowiadał a ja nie zrozumiałam


Ja po sesji pytałam się radnego i ten mi powiedział ,że dwa komitety wyborcze powołały pełnomocników niezgodnie z ordynacją wyborczą. Jeden to Popiela, powołał Radnego Uzara drugi to Koguta Jakąś dyrektorkę z Lidzbarka . Tak nasi kandydaci na burmistrza znają prawo.

Re: Wyszła nieznajomość prawa na sesji 2010/11/01 17:38 #3

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

gość napisał:

ciekawska napisał: Może ktoś mi napisze o co chodziło na sesji z tymi komitetami wyborczymi. Radny Zamyślewski pytał burmistrza ten mu odpowiadał a ja nie zrozumiałam


Ja po sesji pytałam się radnego i ten mi powiedział ,że dwa komitety wyborcze powołały pełnomocników niezgodnie z ordynacją wyborczą. Jeden to Popiela, powołał Radnego Uzara drugi to Koguta Jakąś dyrektorkę z Lidzbarka . Tak nasi kandydaci na burmistrza znają prawo.

To Uzar dwa razy na sesji się zbłąźnił, pierwsz raz jak piszesz a drugi nie wiedział ,że od dwóch lat nie ma taryfikatora punktowego dla obsługi. Taki z niego związkowiec. Tylko potrafi innych pouczać jak większość radnych nauczycieli.
REKLAMA

Re: Wyszła nieznajomość prawa na sesji 2010/11/01 18:37 #4

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

To Uzar dwa razy na sesji się zbłąźnił, pierwsz raz jak piszesz a drugi nie wiedział ,że od dwóch lat nie ma taryfikatora punktowego dla obsługi. Taki z niego związkowiec. Tylko potrafi innych pouczać jak większość radnych nauczycieli.



a co to jest taryfikator punktowy?

Re: Wyszła nieznajomość prawa na sesji 2010/11/01 19:08 #5

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

a co to jest taryfikator punktowy?


Z tym pytaniem wystąp do radnego Pana Uzara on jest specjalistą od spraw oświaty.
  • Strona:
  • 1