Co z obchodami 700 Ornety - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Co z obchodami 700 Ornety 2010/10/06 19:50 #1

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Jak wiemy już niedługo Orneta obchodzi swoje 700 - lecie istnienia. Czy jest powołany koordynator, sztab czy grupa robocza która zajmuje się organizacją uroczystych obchodów.

Re: Co z obchodami 700 Ornety /?/ ! / 2010/10/10 11:03 #2

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Tak postawione zapytanie świadczy o punkcie widzenia . Podpisując ten tekst zwracam kolejny raz na siebie uwagę, wybierając możliwość literackiego interpretowania rzeczywistości. Wiersz byłby być może ładniejszą formą podkreślenia terazniejszości.

Re: Co z obchodami 700 Ornety 2010/10/14 18:14 #3

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
a może obchody zorganizują nauczyciele z ZSO I ZSZ np w hali sportowej albo np na malowniczych stawach w bażynach
REKLAMA

Re: Co z obchodami 700 Ornety 2010/10/26 00:01 #4

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
jak wygra kogut to obchody odbędą się w pięknej hali sportowej wybudowanej przez wiszowatego za chyba 10 balonów

Re: Co z obchodami 700 Ornety 2010/11/06 23:16 #5

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
DO GOŚCIA
...rozwoju Ornety????????????????????? a może przypomnisz sprawę TERM w Lidzbarku Warmińskim ? to ma być GWARANCJA????? :shock:
...zacznę od początku bo temat term pojawia się na forum
"TERMY- poza basenami,które służyłyby do celów leczniczych miałyby być obiektem wypoczynkowym,rekreacyjnym.Planowany jest więc system basenów,saun,gabinetów odnowy biologicznej...Na pewno powiat chciałby postawić czterogwiazdkowy hotel na co najmniej 200 miejsc noclegowych,salę konferencyjną,restaurację,bar,kawiarnie,obiekty dla dzieci (zjeżdżalnie itp. miejsca oraz plac zabaw) ale też korty tenisowe, pole do minigolfa."..."ale będzie też:park linowy ze ścianką wspinaczkową,boiska sportowe, korty tenisowe,tężnie,plac zabaw,lodowisko itp." PRACĘ MOGŁOBY OTRZYMAĆ OKOŁO 200 OSÓB!!!!!!!!
.
"Dr Schneider wytypował na terenie powiatu lidzbarskiego 8 lokalizacji i spośród nich najwyższą rangę uzyskała lokalizacja Krosno koło Ornety"/Dr Schneider to ekspert z Austrii sporządził raport na temat najlepszej lokalizacji dla TERM starostwo zapłaciło za nią 180 tys zł/...31 maja 2007 roku Rada Powiatu przyjmuje uchwałę o budowie TERM w Lidzbarku :shock: ....i tu szok!!! w Lidzbarku nie ma żadnego odwiertu a wykonanie nowego to miliony złotych + nie ma gwarancji,że woda z tego terenu będzie się nadawała ........natomiast w Ornecie jest odwiert+woda ma odpowiednią temperaturę i właśnie to miejsce zostało wytypowane przez Dr Schneider jako jedna z najlepszych lokalizacji.
...a teraz pytanie...jak głosowali orneccy radni
ORNECCY RADNI,KTÓRZY GŁOSOWALI ZA WYBUDOWANIEM TERM W LIDZBARKU

1. Jarosław Kogut

ORNECCY RADNI ,KTÓRZY BYLI PRZECIWNI TEJ LOKALIZACJI TO
1.Wojciech Bohdanowicz
2.Franciszek Zajączkowski
3.Elżbieta Suchodolska

ORNECCY RADNI,KTÓRZY WSTRZYMALI SIĘ OD GŁOSU
1.Henryk Kaczmarek
2.Zbigniew Skowyrski

...moje pytanie brzmi: 200 osób mogłoby mieć pracę /Krosno-Orneta -okolice/gdyby zatwierdzono lokalizację Krosno koło Ornety dlaczego więc p.Kogut głosował za lokalizacją w Lidzbarku? i jak to się ma do gwarancji rozwoju Ornety o której piszesz? :shock:

ornetainfo.dbv.pl/viewpage.php?page_id=1 wszystkie szczegółowe informacje zawiera ta strona

Re: Co z obchodami 700 Ornety 2010/11/07 10:10 #6

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0
Kogut normalnie olewa mieszkańców ( wyborców ). Nie potrafi zdobyć się na odwage by odpowiedzieć na proste pytania związane z termami i jego poparciem dla Lidzbarka.
Produkuje czarne ulotki z wizjami zamiast rozliczyć się z kadencji 2002 - 2006 i zadłużenia na 8 000 000 zł jakie zostawił dla mieszkańców.

Re: Co z obchodami 700 Ornety 2010/11/08 16:40 #7

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

zosia napisał: Kogut normalnie olewa mieszkańców ( wyborców ). Nie potrafi zdobyć się na odwage by odpowiedzieć na proste pytania związane z termami i jego poparciem dla Lidzbarka.
Produkuje czarne ulotki z wizjami zamiast rozliczyć się z kadencji 2002 - 2006 i zadłużenia na 8 000 000 zł jakie zostawił dla mieszkańców.


a co to ma wspólnego z obchodami 700 lecia dziewczyno pora się leczyć na nogi :evil:

Re: Co z obchodami 700 Ornety 2010/11/08 18:21 #8

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

a co to ma wspólnego z obchodami 700 lecia dziewczyno pora się leczyć na nogi :evil:



...a ja zrozumiałam co zasugerowała Zosia i jaki ma to związek z obchodami 700 -lecia
aby ułatwić Ci rozwiązanie zagadki
... proszę, przeczytaj PROGRAM WYBORCZY 2010 kandydata na stanowisko burmistrza + podany link oraz wszystkie tematy z tej strony związane z termami ornetainfo.dbv.pl/viewpage.php?page_id=1 + przypomnij sobie jak rozliczył się były burmistrz z kadencji...a uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie...może i Ty jesteś mistrzem w rozwiązywaniu łamigłówek.....zabawa na wiele godzin...a przy tym ilu rzeczy się dowiesz!..... wystarczy trochę pomyśleć ;) ,pozdrawiam
...

Re: Co z obchodami 700 Ornety 2010/11/08 18:24 #9

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Kogut obieca że zrobi godne 700 - lecie i tyle z tego będzie Ireneusz Popiel jest jedyną gwarancją że Orneta nie zbankrutuje do tego czasu :lol:

Re: Co z obchodami 700 Ornety 2010/11/08 19:25 #10

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

popieram popiela napisał: Kogut obieca że zrobi godne 700 - lecie i tyle z tego będzie Ireneusz Popiel jest jedyną gwarancją że Orneta nie zbankrutuje do tego czasu :lol:


Co chcesz od Koguta patrz lepiej na Ireczka

Re: Co z obchodami 700 Ornety 2010/11/09 10:59 #11

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

popieram popiela napisał: Kogut obieca że zrobi godne 700 - lecie i tyle z tego będzie Ireneusz Popiel jest jedyną gwarancją że Orneta nie zbankrutuje do tego czasu :lol:


A ten znowu swoje ja jak czytam że pan Popiel jest jedyną gwaracją to dostaję trzęsawek ile razy to będziesz powtarzał? potrafisz tylko zniechęcić mnie do tego pana a może ty jesteś ze działaczem pana Jarka i specjalnie tak zniechęcasz?

Re: Co z obchodami 700 Ornety 2010/11/27 18:54 #12

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
zaproście Smoka :D D D D D

Odp: Re: Co z obchodami 700 Ornety 2012/02/22 20:41 #13

  • lola
  • lola Avatar Autor
  • Gość

Anonymous napisał:

popieram popiela napisał: Kogut obieca że zrobi godne 700 - lecie i tyle z tego będzie Ireneusz Popiel jest jedyną gwarancją że Orneta nie zbankrutuje do tego czasu :lol:


Co chcesz od Koguta patrz lepiej na Ireczka
Wole iareczka w nocy jak ireczka w dzień....
REKLAMA

Odp: Re: Co z obchodami 700 Ornety 2012/02/22 23:55 #14

  • ja
  • ja Avatar Autor
  • Gość

lola napisał:

Anonymous napisał:

popieram popiela napisał: Kogut obieca że zrobi godne 700 - lecie i tyle z tego będzie Ireneusz Popiel jest jedyną gwarancją że Orneta nie zbankrutuje do tego czasu :lol:


Co chcesz od Koguta patrz lepiej na Ireczka
Wole iareczka w nocy jak ireczka w dzień....
ALE JAJA, ALE JAJA.
REKLAMA

Odp: Co z obchodami 700 Ornety 2012/03/05 15:53 #15

  • ja wiem
  • ja wiem Avatar Autor
  • Gość
Wydaje mi się, że we władzach gminy powinna być osoba młodsza, świeża, nie mająca nic wspólnego z władzami, które mało co robią dla naszej gminy i która będzie miała głowę pełną pomysłów. Tak jak jest teraz to dekoracja.