OBECNE WŁADZE SĄ DO D... - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

OBECNE WŁADZE SĄ DO D... 2014/06/27 14:24 #1

  • O WŁADZACH GMINY ORNETA
  • O WŁADZACH GMINY ORNETA Avatar Autor
  • Gość
Witam,
Jestem byłym mieszkańcem Ornety, jednak bardzo często mam okazję odwiedzać moje rodzinne miasto.
Nie mogę patrzeć na to co się tam dzieje, jak ludzie mogli wybrać na burmistrza osobę tak nie kompetentną i skorumpowaną. Może ktoś odpowie mi na kilka pytań:
Czemu ludzie nie poszli głosować w referendum?
Czy nikomu nie przeszkadza, że burmistrz chce na terenie gminy postawić spalarnię odpadów niebezpiecznych?
Czy nikt nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia?
Czemu ludzie wierzą w jego kłamstwa?
Czy nikogo nie zastanawia fakt, że poprzedni burmistrz wydał negatywną decyzję środowiskową na temat spalarni, a obecny czyli pAN pOPIEL wydał pozytywną bez żadnych konsultacji społecznych i to w ciągu pierwszych sześciu miesięcy jego urzędowania? - śmierdzi to korupcją...
Czy nikt nie wie kto chce w Ornecie postawić spalarnię? - wystarczy poszperać w internecie.
Czy nikogo nie interesuje, że ojciec burmistrza handluje z człowiekiem, który z 10 lat przesiedział w więzieniu za różne przestępstwa.
Czemu nikt nie patrzy mu na ręce?
Czemu wszyscy akceptują jego idiotyczne decyzje?

Przecież ten człowiek przez całą swoją kadencję nie zrobił nic dla Ornety.

Ludzie wybraliście go. Czemu nie interesujecie się co on wyprawia z Waszą Gminą?
Zacznijcie go rozliczać jak jeszcze urzęduje - przecież możecie.

Pozdrawiam serdecznie i proszę zróbcie coś.
Damian

OBECNE WŁADZE SĄ DO D... 2014/06/27 14:46 #2

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Musisz schować się przed słońcem bo najwyraźniej ci szkodzi. Nikt nigdy nie zrobił dla Ornety więcej niż obecni burmistrzowie. Trzeba mieć oczy zasłonięte nienawiścią by to negować. Myślę że jesteś powiązany z poprzednimi burmistrzami nieudacznikami stąd ten skrajnie nieprawdziwy wpis. Nie możecie się od 4 lat pogodzić w tym że mieszkańcy miasta powiedzieli wam WON.

OBECNE WŁADZE SĄ DO D... 2014/06/27 15:47 #3

  • .
  • . Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Musisz schować się przed słońcem bo najwyraźniej ci szkodzi. Nikt nigdy nie zrobił dla Ornety więcej niż obecni burmistrzowie. Trzeba mieć oczy zasłonięte nienawiścią by to negować. Myślę że jesteś powiązany z poprzednimi burmistrzami nieudacznikami stąd ten skrajnie nieprawdziwy wpis. Nie możecie się od 4 lat pogodzić w tym że mieszkańcy miasta powiedzieli wam WON.



BRAWO POPIERAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
REKLAMA

OBECNE WŁADZE SĄ DO D... 2014/06/27 19:30 #4

  • z
  • z Avatar Autor
  • Gość
Ja myślę że Damian wie co pisze. Nic dodać, nic ująć. A anonimy krytykujace ta wypowiedz to sam popiel i jego rodzina. Nikt nie umie przytoczyć nic dobrego co zrobił popiel.

OBECNE WŁADZE SĄ DO D... 2014/06/28 09:43 #5

  • do z
  • do z Avatar Autor
  • Gość

z napisał: Ja myślę że Damian wie co pisze. Nic dodać, nic ująć. A anonimy krytykujace ta wypowiedz to sam popiel i jego rodzina. Nikt nie umie przytoczyć nic dobrego co zrobił popiel.


A CO TY BYŚ ZROBIŁ

OBECNE WŁADZE SĄ DO D... 2014/06/29 18:43 #6

  • z
  • z Avatar Autor
  • Gość
Przede wszystkim Ornecie jest potrzebny inwestor, który da ludziom pracę - a nie spalarnia, w której zatrodnią 20 osób. Popiel takiego inwestora przyciągnąć nie potrafi. Jak było organizowane referendum żeby go odwołać to korzystał z pomocy prawników opłacanych przez gminę, a to raczej niezbyt zgodne z prawem. Ja na Burmistrza nie startuje i nie muszę mówić co bym zrobił, ale że głosowałem to mam prawo go krytykowac i wyrażać swoje niezadowolenie.

OBECNE WŁADZE SĄ DO D... 2014/06/30 07:40 #7

  • dżek
  • dżek Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Musisz schować się przed słońcem bo najwyraźniej ci szkodzi. Nikt nigdy nie zrobił dla Ornety więcej niż obecni burmistrzowie. Trzeba mieć oczy zasłonięte nienawiścią by to negować. Myślę że jesteś powiązany z poprzednimi burmistrzami nieudacznikami stąd ten skrajnie nieprawdziwy wpis. Nie możecie się od 4 lat pogodzić w tym że mieszkańcy miasta powiedzieli wam WON.

Wygląda na to że obecny burmistrz to ideał ! Puknij się w łeb.

OBECNE WŁADZE SĄ DO D... 2014/06/30 21:22 #8

  • Jacek
  • Jacek Avatar Autor
  • Gość
WON to powiedzą teraz Popielastemu, który może z kolesiami pakować walizki. Ludzie już się poznali na krętaczach,

OBECNE WŁADZE SĄ DO D... 2014/07/01 17:16 #9

  • Jan Kołkowski
  • Jan Kołkowski Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0

O WŁADZACH GMINY ORNETA napisał: Witam,
Jestem byłym mieszkańcem Ornety, jednak bardzo często mam okazję odwiedzać moje rodzinne miasto.
Nie mogę patrzeć na to co się tam dzieje, jak ludzie mogli wybrać na burmistrza osobę tak nie kompetentną i skorumpowaną. Może ktoś odpowie mi na kilka pytań:
Czemu ludzie nie poszli głosować w referendum?
Czy nikomu nie przeszkadza, że burmistrz chce na terenie gminy postawić spalarnię odpadów niebezpiecznych?
Czy nikt nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia?
Czemu ludzie wierzą w jego kłamstwa?
Czy nikogo nie zastanawia fakt, że poprzedni burmistrz wydał negatywną decyzję środowiskową na temat spalarni, a obecny czyli pAN pOPIEL wydał pozytywną bez żadnych konsultacji społecznych i to w ciągu pierwszych sześciu miesięcy jego urzędowania? - śmierdzi to korupcją...
Czy nikt nie wie kto chce w Ornecie postawić spalarnię? - wystarczy poszperać w internecie.
Czy nikogo nie interesuje, że ojciec burmistrza handluje z człowiekiem, który z 10 lat przesiedział w więzieniu za różne przestępstwa.
Czemu nikt nie patrzy mu na ręce?
Czemu wszyscy akceptują jego idiotyczne decyzje?

Przecież ten człowiek przez całą swoją kadencję nie zrobił nic dla Ornety.

Ludzie wybraliście go. Czemu nie interesujecie się co on wyprawia z Waszą Gminą?
Zacznijcie go rozliczać jak jeszcze urzęduje - przecież możecie.

Pozdrawiam serdecznie i proszę zróbcie coś.
Damian


My robimy cały czas natomiast ty i tobie podobni tylko sieją ferment. Burmistrza nie muszę bronić bo efekty jego pracy bronią się same - wystarczy się rozejrzeć po mieście.

OBECNE WŁADZE SĄ DO D... 2014/07/01 18:39 #10

  • Maria
  • Maria Avatar Autor
  • Gość

Jan Kołkowski napisał:

O WŁADZACH GMINY ORNETA napisał: Witam,
Jestem byłym mieszkańcem Ornety, jednak bardzo często mam okazję odwiedzać moje rodzinne miasto.
Nie mogę patrzeć na to co się tam dzieje, jak ludzie mogli wybrać na burmistrza osobę tak nie kompetentną i skorumpowaną. Może ktoś odpowie mi na kilka pytań:
Czemu ludzie nie poszli głosować w referendum?
Czy nikomu nie przeszkadza, że burmistrz chce na terenie gminy postawić spalarnię odpadów niebezpiecznych?
Czy nikt nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia?
Czemu ludzie wierzą w jego kłamstwa?
Czy nikogo nie zastanawia fakt, że poprzedni burmistrz wydał negatywną decyzję środowiskową na temat spalarni, a obecny czyli pAN pOPIEL wydał pozytywną bez żadnych konsultacji społecznych i to w ciągu pierwszych sześciu miesięcy jego urzędowania? - śmierdzi to korupcją...
Czy nikt nie wie kto chce w Ornecie postawić spalarnię? - wystarczy poszperać w internecie.
Czy nikogo nie interesuje, że ojciec burmistrza handluje z człowiekiem, który z 10 lat przesiedział w więzieniu za różne przestępstwa.
Czemu nikt nie patrzy mu na ręce?
Czemu wszyscy akceptują jego idiotyczne decyzje?

Przecież ten człowiek przez całą swoją kadencję nie zrobił nic dla Ornety.

Ludzie wybraliście go. Czemu nie interesujecie się co on wyprawia z Waszą Gminą?
Zacznijcie go rozliczać jak jeszcze urzęduje - przecież możecie.

Pozdrawiam serdecznie i proszę zróbcie coś.
Damian


My robimy cały czas natomiast ty i tobie podobni tylko sieją ferment. Burmistrza nie muszę bronić bo efekty jego pracy bronią się same - wystarczy się rozejrzeć po mieście.




Panie Janie za rządów każdego z Burmistrzów widać było remonty budynków ,chodników itp. Również i w tej kadencji Burmistrz robi remonty i co w tym fascynującego? Ja się rozglądam po mieście i widzę co raz więcej bezrobotnych.

OBECNE WŁADZE SĄ DO D... 2014/07/01 19:05 #11

  • Jan Kołkowski
  • Jan Kołkowski Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0

Maria napisał:

Jan Kołkowski napisał:

O WŁADZACH GMINY ORNETA napisał: Witam,
Jestem byłym mieszkańcem Ornety, jednak bardzo często mam okazję odwiedzać moje rodzinne miasto.
Nie mogę patrzeć na to co się tam dzieje, jak ludzie mogli wybrać na burmistrza osobę tak nie kompetentną i skorumpowaną. Może ktoś odpowie mi na kilka pytań:
Czemu ludzie nie poszli głosować w referendum?
Czy nikomu nie przeszkadza, że burmistrz chce na terenie gminy postawić spalarnię odpadów niebezpiecznych?
Czy nikt nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia?
Czemu ludzie wierzą w jego kłamstwa?
Czy nikogo nie zastanawia fakt, że poprzedni burmistrz wydał negatywną decyzję środowiskową na temat spalarni, a obecny czyli pAN pOPIEL wydał pozytywną bez żadnych konsultacji społecznych i to w ciągu pierwszych sześciu miesięcy jego urzędowania? - śmierdzi to korupcją...
Czy nikt nie wie kto chce w Ornecie postawić spalarnię? - wystarczy poszperać w internecie.
Czy nikogo nie interesuje, że ojciec burmistrza handluje z człowiekiem, który z 10 lat przesiedział w więzieniu za różne przestępstwa.
Czemu nikt nie patrzy mu na ręce?
Czemu wszyscy akceptują jego idiotyczne decyzje?

Przecież ten człowiek przez całą swoją kadencję nie zrobił nic dla Ornety.

Ludzie wybraliście go. Czemu nie interesujecie się co on wyprawia z Waszą Gminą?
Zacznijcie go rozliczać jak jeszcze urzęduje - przecież możecie.

Pozdrawiam serdecznie i proszę zróbcie coś.
Damian


My robimy cały czas natomiast ty i tobie podobni tylko sieją ferment. Burmistrza nie muszę bronić bo efekty jego pracy bronią się same - wystarczy się rozejrzeć po mieście.




Panie Janie za rządów każdego z Burmistrzów widać było remonty budynków ,chodników itp. Również i w tej kadencji Burmistrz robi remonty i co w tym fascynującego? Ja się rozglądam po mieście i widzę co raz więcej bezrobotnych.

No cóż pewnie zależy gdzie i jak się patrzy. Ja widzę powstającą strefę ekonomiczną, małą obwodnicę, byłą jednostkę, która została odzyskana i w większości sprzedana prywatnym inwestorom co daje szansę, że już się nie zawali tylko stworzy kolejny do tego piękny kwartał miasta, modernizację targowiska... to wszystko daje nadzieję na inwestycje w naszym mieście. A inwestycje stworzą miejsca pracy tak to działa - kwestia jeszcze aby ci bezrobotni chcieli podjąć pracę, a jak już to zrobią - coś potrafili.

OBECNE WŁADZE SĄ DO D... 2014/07/01 19:46 #12

  • Maria
  • Maria Avatar Autor
  • Gość
Panie Janie większość bezrobotnych chce pracować i to jest ich marzenie podjąć pracę więc to co Pan pisze jest krzywdzące! i to bardzo! Ja mam wielu bezrobotnych znajomych i staram się im pomóc w podjęciu pracy ale to nie jest takie łatwe. Nie wiem czy ma Pan pracę ale mniemam, że tak więc nie zrozumie Pan osoby która co dnia zastanawia się czym nakarmi dzieci. Co do byłej jednostki to mam inne zdanie niż Pan. Proszę mi napisać ile warta była ziemia chodzi mi o zamianę ziemi na jednostkę wojskową? Moim zdaniem to byłe złe posunięcie . Ziemia była warta parę dobrych milionów (tak mi się wydaje). Inne pytanie to czy ten inwestor/ inwestorzy którzy kupili jednostkę spłacają raty? Bo nie kupili tego przecież za gotówkę Ja mam mieszane uczucia po tej nieszczęsnej spalarni .Inwestor był dłużny pół miliona złotych? a mimo to otrzymał pozytywną zgodę? Moim zdaniem strefa ekonomiczna to będzie niewypał .Inwestorzy uciekają z Polski bo są państwa które są tańsze. Niech Pan rozejrzy się po Ornecie ile lokali jest do wynajęcia? Mnóstwo . Nie mówię, że obecny Burmistrz nic nie zrobił bo zrobił ale poprzednicy też robili więc jak dla mnie szału nie ma. Panie Janie co Pan myśli o sprawie spalarni?

OBECNE WŁADZE SĄ DO D... 2014/07/01 20:42 #13

  • Jan Kołkowski
  • Jan Kołkowski Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0

Maria napisał: Panie Janie większość bezrobotnych chce pracować i to jest ich marzenie podjąć pracę więc to co Pan pisze jest krzywdzące! i to bardzo! Ja mam wielu bezrobotnych znajomych i staram się im pomóc w podjęciu pracy ale to nie jest takie łatwe. Nie wiem czy ma Pan pracę ale mniemam, że tak więc nie zrozumie Pan osoby która co dnia zastanawia się czym nakarmi dzieci. Co do byłej jednostki to mam inne zdanie niż Pan. Proszę mi napisać ile warta była ziemia chodzi mi o zamianę ziemi na jednostkę wojskową? Moim zdaniem to byłe złe posunięcie . Ziemia była warta parę dobrych milionów (tak mi się wydaje). Inne pytanie to czy ten inwestor/ inwestorzy którzy kupili jednostkę spłacają raty? Bo nie kupili tego przecież za gotówkę Ja mam mieszane uczucia po tej nieszczęsnej spalarni .Inwestor był dłużny pół miliona złotych? a mimo to otrzymał pozytywną zgodę? Moim zdaniem strefa ekonomiczna to będzie niewypał .Inwestorzy uciekają z Polski bo są państwa które są tańsze. Niech Pan rozejrzy się po Ornecie ile lokali jest do wynajęcia? Mnóstwo . Nie mówię, że obecny Burmistrz nic nie zrobił bo zrobił ale poprzednicy też robili więc jak dla mnie szału nie ma. Panie Janie co Pan myśli o sprawie spalarni?

Odsyłam do moich ostatnich wpisów w temacie spalarnia i lektury załączników.
Jeżeli chodzi o bezrobotnych to nie stosowałem uogólnień ale spora część bezrobotnych to bezrobotni z wyboru. Proszę porozmawiać z Panem Zapadką, który założył kiedyś fundację aktywizacji zawodowej dla bezrobotnych może mi Pani wierzyć, że więcej by tego nie zrobił.
REKLAMA

OBECNE WŁADZE SĄ DO D... 2014/07/01 20:48 #14

  • Jan Kołkowski
  • Jan Kołkowski Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0

Maria napisał: Panie Janie większość bezrobotnych chce pracować i to jest ich marzenie podjąć pracę więc to co Pan pisze jest krzywdzące! i to bardzo! Ja mam wielu bezrobotnych znajomych i staram się im pomóc w podjęciu pracy ale to nie jest takie łatwe. Nie wiem czy ma Pan pracę ale mniemam, że tak więc nie zrozumie Pan osoby która co dnia zastanawia się czym nakarmi dzieci. Co do byłej jednostki to mam inne zdanie niż Pan. Proszę mi napisać ile warta była ziemia chodzi mi o zamianę ziemi na jednostkę wojskową? Moim zdaniem to byłe złe posunięcie . Ziemia była warta parę dobrych milionów (tak mi się wydaje). Inne pytanie to czy ten inwestor/ inwestorzy którzy kupili jednostkę spłacają raty? Bo nie kupili tego przecież za gotówkę Ja mam mieszane uczucia po tej nieszczęsnej spalarni .Inwestor był dłużny pół miliona złotych? a mimo to otrzymał pozytywną zgodę? Moim zdaniem strefa ekonomiczna to będzie niewypał .Inwestorzy uciekają z Polski bo są państwa które są tańsze. Niech Pan rozejrzy się po Ornecie ile lokali jest do wynajęcia? Mnóstwo . Nie mówię, że obecny Burmistrz nic nie zrobił bo zrobił ale poprzednicy też robili więc jak dla mnie szału nie ma. Panie Janie co Pan myśli o sprawie spalarni?


Jeżeli chodzi o ziemię to jakoś nie widać, aby nowy właściciel robił na niej kokosy poza tym uważam, że reaktywacja istniejącej do tego pięknej architektonicznie części miasta jest bezcenna zwłaszcza w porównaniu z działkami, których jak na razie nikt nie chce.
REKLAMA

OBECNE WŁADZE SĄ DO D... 2014/07/02 18:36 #15

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Pan Jan jest o dawna zwolennikiem nieudałego burmistrza i będzie go bronił za każdą głupotę. Więc szkoda czasu na polemikę. Wybory pokażą wszystkie nieudałe decyzje, a po wyborach jak się zajrzy do kwitów to pokażą się różne chochliki.