Konkurs Orneckie legendy przedstawione twórczo - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Konkurs Orneckie legendy przedstawione twórczo 2009/12/08 17:24 #1

  • ewa
  • ewa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20
MDK w Ornecie i Galeria ART-NOVA organizują konkurs "Orneckie legendy przedstawione TWÓRCZO" Celem konkursu jest rozwijanie uzdolnień plastycznych oraz kultywowanie tradycji twórczych.
Prace składamy do dnia 12.01.2010 do biura MDK. Wszelkie pytania kierować do koordynatora konkursu - pani Iwony Dombe Rybczyńskiej tel. 055 24 21 039
Wiecej informacji 11 numerze "Wieści z Ornety"

SUPER!!! 2009/12/11 07:37 #2

  • goya
  • goya Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 61
  • Otrzymane podziękowania: 2
Tylko dlaczego nie jest to reklamowane? Dwa plakaty w bibliotece nie rozreklamują imprezy!

Re: SUPER!!! 2009/12/12 13:11 #3

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

goya napisał: Tylko dlaczego nie jest to reklamowane? Dwa plakaty w bibliotece nie rozreklamują imprezy!

Chyba podpiszę kilka afiszy,ale bez marginesów i sinusoidy. Idea
REKLAMA

Re: Konkurs Orneckie legendy przedstawione twórczo 2009/12/12 17:56 #4

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

ewa napisał: MDK w Ornecie i Galeria ART-NOVA organizują konkurs "Orneckie legendy przedstawione TWÓRCZO" Celem konkursu jest rozwijanie uzdolnień plastycznych oraz kultywowanie tradycji twórczych.
Prace składamy do dnia 12.01.2010 do biura MDK. Wszelkie pytania kierować do koordynatora konkursu - pani Iwony Dombe Rybczyńskiej tel. 055 24 21 039
Wiecej informacji 11 numerze "Wieści z Ornety"

Niestety "Wieści z Ornety" są nie do zdobycia !!!! Ostatnie udało mi się latem przed MDK.Od lata nie znalazłam w Ratuszu i wszystkich sklepach wokół ratusza.Nie wiem jaka jest dystrybucja.

Re: Konkurs Orneckie legendy przedstawione twórczo 2009/12/18 10:42 #5

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

jowita 05 napisał:

ewa napisał: MDK w Ornecie i Galeria ART-NOVA organizują konkurs "Orneckie legendy przedstawione TWÓRCZO" Celem konkursu jest rozwijanie uzdolnień plastycznych oraz kultywowanie tradycji twórczych.
Prace składamy do dnia 12.01.2010 do biura MDK. Wszelkie pytania kierować do koordynatora konkursu - pani Iwony Dombe Rybczyńskiej tel. 055 24 21 039
Wiecej informacji 11 numerze "Wieści z Ornety"

Niestety "Wieści z Ornety" są nie do zdobycia !!!! Ostatnie udało mi się latem przed MDK.Od lata nie znalazłam w Ratuszu i wszystkich sklepach wokół ratusza.Nie wiem jaka jest dystrybucja.
W dniu 10 grudnia odbył się piękny koncert w MDK poświęcony zmarłym artystom.Piękne było to ,że głównie wykonywała młodzież.Doceńmy to i dzięki za ten koncert.Dziś spotkanie tradycyjne przed Ratuszem.Weźmy udział i doceńmy czs i zaangażowanie organizatorów.Przestańmy mówić,że w Ornecie nic się nie dzieje lub określcie czego oczekujecie!

Re: Konkurs Orneckie legendy przedstawione twórczo 2009/12/18 23:16 #6

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
można dogadać się z burmistrzem ołtuszewskim w sprawie internetowej dystrybucji "wieści orneckich" prosba do administracji forum żeby uzgodniła z władzą i umieszczała przedruk gazetki na forum np w PDF dużo ludzi napewno ucieszyło by się z takiej formy
  • Strona:
  • 1