веб дизайн nemkovich design studio - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Imprezy organizowane przez MDK w Ornecie 2009/11/15 01:27 #1

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Listopad

Andrzejki - organizacja zabawy i wróżb ?andrzejkowych?

Klub ?Scena? - koncert Piosenek z Kabaretu Starszych Panów: ?Piosenka jest dobra na wszystko?

Spektakl teatralny ? Trzy sceny dramatyczne: miłość, zabijanie i smutek ? ?Toksyny? według Krzysztofa Puzio



Grudzień

Przegląd przedstawień jasełkowych osób niepełnosprawnych

I Miejskie Spotkania Świąteczne - przed Ratuszem

Kiermasz Świąteczny

Galeria ?ART NOVA? ? wystawa prac uzdolnionych uczniów szkół orneckich

Malarstwo ? warsztaty ( Galeria )

Re: Imprezy organizowane przez MDK w Ornecie 2009/11/15 09:55 #2

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Listopad

Andrzejki - organizacja zabawy i wróżb ?andrzejkowych?

Klub ?Scena? - koncert Piosenek z Kabaretu Starszych Panów: ?Piosenka jest dobra na wszystko?

Spektakl teatralny ? Trzy sceny dramatyczne: miłość, zabijanie i smutek ? ?Toksyny? według Krzysztofa Puzio



Grudzień

Przegląd przedstawień jasełkowych osób niepełnosprawnych

I Miejskie Spotkania Świąteczne - przed Ratuszem

Kiermasz Świąteczny

Galeria ?ART NOVA? ? wystawa prac uzdolnionych uczniów szkół orneckich

Malarstwo ? warsztaty ( Galeria )

Bardzo sie cieszę z propozycji ! Jedna prośba w przyszłości proszę o terminy.Dziekuję ! Pozdrawiam !

Re: Imprezy organizowane przez MDK w Ornecie 2009/12/10 22:35 #3

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Gratuluję pomysłu na dzisiejszy wspominkowy wieczór.Świetny wstęp dyrektora MDK,cieszę się,że można zobaczyć ciekawe programy w Ornecie.Tak trzymać,gratuluję jeszcze raz:)
REKLAMA

Re: Imprezy organizowane przez MDK w Ornecie 2010/09/06 20:06 #4

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

K:) napisał: Gratuluję pomysłu na dzisiejszy wspominkowy wieczór.Świetny wstęp dyrektora MDK,cieszę się,że można zobaczyć ciekawe programy w Ornecie.Tak trzymać,gratuluję jeszcze raz:)

co sądzicie o naszym MDK?

Re: Imprezy organizowane przez MDK w Ornecie 2010/09/07 17:17 #5

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:

K:) napisał: Gratuluję pomysłu na dzisiejszy wspominkowy wieczór.Świetny wstęp dyrektora MDK,cieszę się,że można zobaczyć ciekawe programy w Ornecie.Tak trzymać,gratuluję jeszcze raz:)

co sądzicie o naszym MDK?
TRZEBA ZMIENIC DYREKTORA MDK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 I TO KONIECZNIE

Re: Imprezy organizowane przez MDK w Ornecie 2010/09/13 11:59 #6

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: TRZEBA ZMIENIC DYREKTORA MDK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 I TO KONIECZNIE


zmieni się burmistrz to wywali dyrektora MDK i po sprawie :lol:

Re: Imprezy organizowane przez MDK w Ornecie 2010/09/15 08:01 #7

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:

Gość napisał: TRZEBA ZMIENIC DYREKTORA MDK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 I TO KONIECZNIE


zmieni się burmistrz to wywali dyrektora MDK i po sprawie :lol:
Nie jestem pewna czy zmieni się burmistrz.Sama będe robić wszystko aby się nie zmienił !
Dyrektor MDK organizuje sporo imprez i nic nie mam mu do zarzucenia.Byłam oburzona postępowaniem poprzedniego dyr.,który bardzo często wynajmował salę oszustom.To właśnie w MDK oszukiwano ludzi starszych i potrzebujących profesjonalnej pomocy.Tam odbywały się sprzedarze podrobionych produktów np.lampy nagrzewające,pościeli wełnanych itp.Tam zawierano umowy kredytowe z emerytami z których nie można było zrezygnować na tys.zł.Brałam w tych prezentacjach kilka razy udział,nie po to aby kupić,ale"ostudzić" zapędy kupna.Przedstawiciele tych firm byli w stosunku do mnie wówczas agresywni.Kiedyś publicznie się na ten temat wypowiedziałam.MDK nie może być miejscem hochsztaplerów i oszustów.Za salę pewnie dobrze płacili,a właściwie opłacili to oszukani biedni emeryci.

Re: Imprezy organizowane przez MDK w Ornecie 2010/10/02 13:19 #8

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
To właśnie obecny dyrektor wraz ze swoimi przy....sami wynajmuje sale na pokazy. Wiele razy są odwoływane zajecia gdyz mdk woli zarobic kase na pokazach (dostac cos w gratisie).I to jest ok??? Majac wyłożone pieniadze na imprezy nie jest duza sztuka je zrobic, wiec nie zachwycajcie sie tak dyrektorem. O wiele lepsze imprezy potrafi zorganizować Z' orba. Szereg przepięknych koncertów: Motion Trio, M. Skrzypczak, Jar Chojnacki.... I to robią młodzi ludzie z pasja za darmo!!

Re: Imprezy organizowane przez MDK w Ornecie 2010/10/02 16:14 #9

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: To właśnie obecny dyrektor wraz ze swoimi przy....sami wynajmuje sale na pokazy. Wiele razy są odwoływane zajecia gdyz mdk woli zarobic kase na pokazach (dostac cos w gratisie).I to jest ok??? Majac wyłożone pieniadze na imprezy nie jest duza sztuka je zrobic, wiec nie zachwycajcie sie tak dyrektorem. O wiele lepsze imprezy potrafi zorganizować Z' orba. Szereg przepięknych koncertów: Motion Trio, M. Skrzypczak, Jar Chojnacki.... I to robią młodzi ludzie z pasja za darmo!!

Prawda i jeszcze raz prawda , mając pieniadze nie sztuka zaprosic disco polo ,ja tez mam nadzieje ze zmieni sie dyrektor , bo znam opinie ludzi na ten temat i wiem ze chca zeby byl ktos inny

Re: Imprezy organizowane przez MDK w Ornecie 2010/10/02 20:18 #10

  • nie popieram
  • nie popieram Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 0

Gość napisał: Prawda i jeszcze raz prawda , mając pieniadze nie sztuka zaprosic disco polo ,ja tez mam nadzieje ze zmieni sie dyrektor , bo znam opinie ludzi na ten temat i wiem ze chca zeby byl ktos inny


jakich ludzi konkretnie co kto kiedy inaczej to możecie sobie do usranej śmierci gadać po kątach mamy nowe forum to trzeba to wykorzystać dyrektor MDK to nie święta krowa zawsze można go zmienić MDK jest dla ludzi a nie ludzie dla MDK i uwaga nie głosujemy na ekipę nauczycieli która właśnie w MDK miała naradę wojenną :mrgreen:
Nie głosowałem na Ireneusza Popiela i jego ekipę w wyborach 2010/14/18.

Re: Imprezy organizowane przez MDK w Ornecie 2010/10/18 10:28 #11

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
PIENIĄDZĘ?? WYSTARCZYŁO BY URUCHOMIĆ DYSKOTEKI TAKIE JAK BYŁY KIEDYŚ W MDK PEŁNO LUDZI SALE PO BRZEGI WEJŚĆIE 7ZŁ OD21 DO 3. I DOBRY DJ NP. BO GDZIE MOŻNA W ORNECIE IŚĆ PO TAŃCZYĆ??? GOTYCKA???ŻAL I TYLE SZKODA ŻE NIKT SIĘ TYM NIE ZAJMIE BO SALA MDK-U OGÓLNIE WYPOSAŻONA JEST BARDZO DOBRZE JEŻELI CHODZI O NAGŁOŚNIENIE I OŚWIETLENIE A TAK WSZYSTKO SIĘ MARNUJE :( ( WIELKA SZKODA

Re: Imprezy organizowane przez MDK w Ornecie 2010/10/19 18:43 #12

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: PIENIĄDZĘ?? WYSTARCZYŁO BY URUCHOMIĆ DYSKOTEKI TAKIE JAK BYŁY KIEDYŚ W MDK PEŁNO LUDZI SALE PO BRZEGI WEJŚĆIE 7ZŁ OD21 DO 3. I DOBRY DJ NP. BO GDZIE MOŻNA W ORNECIE IŚĆ PO TAŃCZYĆ??? GOTYCKA???ŻAL I TYLE SZKODA ŻE NIKT SIĘ TYM NIE ZAJMIE BO SALA MDK-U OGÓLNIE WYPOSAŻONA JEST BARDZO DOBRZE JEŻELI CHODZI O NAGŁOŚNIENIE I OŚWIETLENIE A TAK WSZYSTKO SIĘ MARNUJE :( ( WIELKA SZKODA

WMDK jest coraz gorzej i stagnacja po prostu czas na zmiany
  • Strona:
  • 1