Kiedy konkurs na dyrektora - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Kiedy konkurs na dyrektora 2011/02/17 10:21 #1

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Był już ogłoszony konkurs na dyrektora OSiRu. Czy pójdzie tak samo jak z Radzickim ?

Re: Kiedy konkurs na dyrektora 2011/02/17 16:25 #2

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Był już ogłoszony konkurs na dyrektora OSiRu. Czy pójdzie tak samo jak z Radzickim ?


a jak myślisz że coś się zmieniło oprócz dupy na stołku ? mamy 4 latka dla siebie to trzeba korzystać

Re: Kiedy konkurs na dyrektora 2011/02/17 17:17 #3

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
na pewno będzie w swoim czasie konkurs nie wszystko na raz spokojnie obywatele zaufajmy burmistrzowi
REKLAMA

Re: Kiedy konkurs na dyrektora 2011/02/17 19:08 #4

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Po co konkurs ? Konkursy to to totalna GŁUPOTA ! M.Bieliński jest wyśmienitym fachowcem , dlatego też Burmistrz powinien go mianować na funkcję dyra i po ptokach . Ps.Mało mamy takich ludzi w naszym grajdole jakim jest Ornetka.

Re: Kiedy konkurs na dyrektora 2011/02/17 19:33 #5

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

ornecianin napisał: Po co konkurs ? Konkursy to to totalna GŁUPOTA ! M.Bieliński jest wyśmienitym fachowcem , dlatego też Burmistrz powinien go mianować na funkcję dyra i po ptokach . Ps.Mało mamy takich ludzi w naszym grajdole jakim jest Ornetka.


Masz rację pan Ołtuszewski tak robił i nie wiem po co Popiel robił szum że bez konkursu :lol:

Re: Kiedy konkurs na dyrektora 2011/02/17 20:02 #6

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

były radny napisał:

ornecianin napisał: Po co konkurs ? Konkursy to to totalna GŁUPOTA ! M.Bieliński jest wyśmienitym fachowcem , dlatego też Burmistrz powinien go mianować na funkcję dyra i po ptokach . Ps.Mało mamy takich ludzi w naszym grajdole jakim jest Ornetka.


Masz rację pan Ołtuszewski tak robił i nie wiem po co Popiel robił szum że bez konkursu :lol:
Nie porównuj Popiela do Ołtuszewskiego bo to inna bajka !!!

Re: Kiedy konkurs na dyrektora 2011/02/17 20:05 #7

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Nie porównuj Popiela do Ołtuszewskiego bo to inna bajka !!!


Całkowicie masz rację ten obstawia się swoimi a tamten swymi :lol: a miało być inaczej

ps tytuł tej bajki " i co mi zrobicie ?"

Odp: Re: Kiedy konkurs na dyrektora 2011/09/25 10:04 #8

  • kibic
  • kibic Avatar Autor
  • Gość

Anonymous napisał:

Gość napisał: Nie porównuj Popiela do Ołtuszewskiego bo to inna bajka !!!


Całkowicie masz rację ten obstawia się swoimi a tamten swymi :lol: a miało być inaczej

ps tytuł tej bajki " i co mi zrobicie ?"

zastępca burmistrza wróci i posadzi swą dupę na fotelu dyrektora,to jest przesądzone.
  • Strona:
  • 1