SP 4 do zamknięcia ? - Strona 3 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2011/11/10 19:00 #31

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
To w końcu Popiel zamyka szkołę czy nie. Każdy gada co innego. Dzieci mówią że szkołę zamkną. O co tu chodzi :evil:

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2011/11/12 10:54 #32

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: To w końcu Popiel zamyka szkołę czy nie. Każdy gada co innego. Dzieci mówią że szkołę zamkną. O co tu chodzi :evil:


Komu wierzysz burmistrzowi czy plotkarzom Popiel powiedział że to plotki. Szkoła jest niezagrożona.

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2011/11/13 22:29 #33

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Kiedy Tusk skończy przywileje nauczycielskie przecież jest spadek zapotrzebowania na belfra a uczelnie ciągle produkują nowych pedagogów rok w rok. Jest więcej nauczycieli niż jest potrzebne ! 600 000 nauczycieli w małym państwie jak Polska to nie ma nigdzie na świecie. O braku kompetencji nie wspominam przez grzeczność.
REKLAMA

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2011/11/18 08:03 #34

  • zainteresowana
  • zainteresowana Avatar Autor
  • Gość
To tylko gra słów, bo "zamknąć" a "przenieść" to przecież zupełnie coś innego, prawda? :) Ale skutek będzie taki sam, czyli moloch w SP1 z zajęciami zmianowymi. Oszczędzamy kosztem najmłodszych. :(

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2011/11/18 09:06 #35

  • ewa
  • ewa Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20

zainteresowana napisał: To tylko gra słów, bo "zamknąć" a "przenieść" to przecież zupełnie coś innego, prawda? :) Ale skutek będzie taki sam, czyli moloch w SP1 z zajęciami zmianowymi. Oszczędzamy kosztem najmłodszych. :(


Trudno mi się wypowiadać bo nie słyszałam co mówił Burmistrz. Z wypowiedzi osób które były można wnioskować że doszło albo do:
- przypadkowej złej interpretacji przez mieszkańców słów Burmistrza
albo do
- celowej gry słów zamknąć - przenieść

Ta druga opcja nie najlepiej by świadczyła o Burmistrzu. To nie czas i pora na zabawy w kalambury.

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2011/11/22 07:20 #36

  • Orni
  • Orni Avatar Autor
  • Gość
Szkoła nr 4 nie ma zostać zamknięta tylko przeniesiona do budynku szkoły nr 1 jak zwał tak zwał szkoła nr 4 zniknie a budynek zapewne zostanie komuś opchnięty za grosze.

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2011/11/25 06:25 #37

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
No i przeniosą sp4 do gimnazjum nr2. Już nawet szanowny Pan Burmistrz ma gotowe plany.

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2011/11/25 08:54 #38

  • Alicja
  • Alicja Avatar Autor
  • Gość
no i jednak kalambury, gra słów, nie likwidacja tylko przeniesienie, po wczorajszym spotkaniu odnoszę wrażenie, że klamka zapadła, raczej nic już się nie zmieni, nie wiem, po co to zebranie było? autopromocja?
Współczuję wszystkim rodzcom , kilometrów do pokonania dzieci będą miały około 3, na alei Wojska jeżdżą tiry, zimą przejść w dół Kościelną dorosłemu jest ciężko, dzieci będą zjeżdżać, mam nadzieję, że nie pod samochody,na 1- Maja wbicie się na pasy często graniczy z cudem. ale co tam.... są miejsca na świecie, gdzie jest gorzej, a Pan Burmistrz też chodził tak daleko , bo z Przemysłowej, więc jest argument, chociaż jeden, bo reszta to jakieś łapanie za słówka, jestem zniesmaczona. I nadal nie rozumiem dlaczego nie może być podstawówki w Liceum? nie zrozumiałam, czy są jakieś przepisy odgórne? Może ktoś wie?

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2011/11/25 09:10 #39

  • ewa
  • ewa Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20

Alicja napisał: no i jednak kalambury, gra słów, nie likwidacja tylko przeniesienie, po wczorajszym spotkaniu odnoszę wrażenie, że klamka zapadła, raczej nic już się nie zmieni, nie wiem, po co to zebranie było? autopromocja?
Współczuję wszystkim rodzcom , kilometrów do pokonania dzieci będą miały około 3, na alei Wojska jeżdżą tiry, zimą przejść w dół Kościelną dorosłemu jest ciężko, dzieci będą zjeżdżać, mam nadzieję, że nie pod samochody,na 1- Maja wbicie się na pasy często graniczy z cudem. ale co tam.... są miejsca na świecie, gdzie jest gorzej, a Pan Burmistrz też chodził tak daleko , bo z Przemysłowej, więc jest argument, chociaż jeden, bo reszta to jakieś łapanie za słówka, jestem zniesmaczona. I nadal nie rozumiem dlaczego nie może być podstawówki w Liceum? nie zrozumiałam, czy są jakieś przepisy odgórne? Może ktoś wie?


e.... tam to na pewno jakieś plotki i pomówienia :)

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2011/11/25 18:39 #40

  • analityk
  • analityk Avatar Autor
  • Gość
Nic nie jest jeszcze przesądzone. Możliwa jest opcja że zamkną SP1 a dzieci przeniosą do SP4 i Bażyn. Mniejszy budynek to mniej kasy na utrzymanie szkoły. Trzeba skalkulować to rozwiązanie być może da się zaoszczędzić do miliona rocznie

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2011/11/25 18:59 #41

  • belfer
  • belfer Avatar Autor
  • Gość
A co się stanie z nadwyżką nibynauczycieli z SP4 ? Wszyscy pracy w Bażynach i SP1 nie znajdą. Genialny plan burmistrza tego nie przewidział :evil:

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2011/11/25 19:34 #42

  • ;)
  • ;) Avatar Autor
  • Gość
Nadwyżkę :) jak w legendzie- myszy zjedzą.

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2011/11/25 22:05 #43

  • nie popieram
  • nie popieram Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 0
Co niektórzy wyborcy szanowanych nauczycieli obudzili się z ręką w nocniku :) Oszczędzanie kosztem bezbronnych dzieci jest ciosem poniżej pasa. Może referendum za odwołaniem rady z burmistrzem. Jeszcze nie jest za późno.
Nie głosowałem na Ireneusza Popiela i jego ekipę w wyborach 2010/14/18.
REKLAMA

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2011/11/26 15:24 #44

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

Alicja napisał: no i jednak kalambury, gra słów, nie likwidacja tylko przeniesienie, po wczorajszym spotkaniu odnoszę wrażenie, że klamka zapadła, raczej nic już się nie zmieni, nie wiem, po co to zebranie było? autopromocja?
Współczuję wszystkim rodzcom , kilometrów do pokonania dzieci będą miały około 3, na alei Wojska jeżdżą tiry, zimą przejść w dół Kościelną dorosłemu jest ciężko, dzieci będą zjeżdżać, mam nadzieję, że nie pod samochody,na 1- Maja wbicie się na pasy często graniczy z cudem. ale co tam.... są miejsca na świecie, gdzie jest gorzej, a Pan Burmistrz też chodził tak daleko , bo z Przemysłowej, więc jest argument, chociaż jeden, bo reszta to jakieś łapanie za słówka, jestem zniesmaczona. I nadal nie rozumiem dlaczego nie może być podstawówki w Liceum? nie zrozumiałam, czy są jakieś przepisy odgórne? Może ktoś wie?


Mamy szczęście że sołtys Wojciechowa to facet z jajami. Sprowadził burmistrza do parteru. Jeśli SP4 jest najmniejszym obciążeniem dla budżetu to dlaczego jest do zamknięcia. To bez sensu.
REKLAMA

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2011/11/29 08:50 #45

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Mamy szczęście że sołtys Wojciechowa to facet z jajami. Sprowadził burmistrza do parteru. Jeśli SP4 jest najmniejszym obciążeniem dla budżetu to dlaczego jest do zamknięcia. To bez sensu.


Zamyślewski dostrzega problemy zwykłych ludzi. Gdzie są radni z ornety. Dlaczego nie blokują głupich pomysłów zamknięcia szkoły.