SP 4 do zamknięcia ? - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

SP 4 do zamknięcia ? 2011/10/28 20:36 #1

  • zatroskani rodzice
  • zatroskani rodzice Avatar Autor
  • Gość
Dziękujemy Panu Popielowi, Uzarowi, Kaczmarkowi i całej Radzie Miejskiej za chęć zamknięcia Szkoły Podstawowej numer 4. Mają rację że ta szkoła jest nam niepotrzebna. Nasze dzieci mogą się uczyć w Bażynach. A co tam, zostaną rolnikami.

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2011/10/29 07:07 #2

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Jakie Bażyny. Po co siejesz panikę. Przeniosą do SP1. Co ma Rada zrobić jak jest 17 000 000 długu. Pomyśl trochę to nie boli.

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2011/10/29 20:50 #3

  • rodzić
  • rodzić Avatar Autor
  • Gość
Nie damy zamknąć szkoły !!!! Prędzej zmienimy Burmistrza :evil: Ludzie to władza jest dla nas i nie my dla władzy.
REKLAMA

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2011/10/30 09:45 #4

  • smiać się, czy płakać
  • smiać się, czy płakać Avatar Autor
  • Gość

rodzić napisał: Nie damy zamknąć szkoły !!!! Prędzej zmienimy Burmistrza :evil: Ludzie to władza jest dla nas i nie my dla władzy.


Żeby zmienić burmistrza to trzeba mieć jaja! Niech wam wszystko pozamyka..........TAK WŁAŚNIE BĘDZIE, BY RATOWAĆ SZKOŁĘ W BAŻYNACH , POZAMYKA W ORNECIE!!!!!!!!! OCZYWIŚCIE W RAMACH OSZCZĘDNOŚCI.....!

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2011/10/30 10:51 #5

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

smiać się, czy płakać napisał:

rodzić napisał: Nie damy zamknąć szkoły !!!! Prędzej zmienimy Burmistrza :evil: Ludzie to władza jest dla nas i nie my dla władzy.


Żeby zmienić burmistrza to trzeba mieć jaja! Niech wam wszystko pozamyka..........TAK WŁAŚNIE BĘDZIE, BY RATOWAĆ SZKOŁĘ W BAŻYNACH , POZAMYKA W ORNECIE!!!!!!!!! OCZYWIŚCIE W RAMACH OSZCZĘDNOŚCI.....!

Co mnie obchodzi szkoła w Bażynach. Zamknąć i tyle. SP 4 ma zostać a jak nie to taczka pod ratusz i WIO.

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2011/10/30 11:34 #6

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał:

smiać się, czy płakać napisał:

rodzić napisał: Nie damy zamknąć szkoły !!!! Prędzej zmienimy Burmistrza :evil: Ludzie to władza jest dla nas i nie my dla władzy.


Żeby zmienić burmistrza to trzeba mieć jaja! Niech wam wszystko pozamyka..........TAK WŁAŚNIE BĘDZIE, BY RATOWAĆ SZKOŁĘ W BAŻYNACH , POZAMYKA W ORNECIE!!!!!!!!! OCZYWIŚCIE W RAMACH OSZCZĘDNOŚCI.....!

Co mnie obchodzi szkoła w Bażynach. Zamknąć i tyle. SP 4 ma zostać a jak nie to taczka pod ratusz i WIO.

Jak zamkną w Bażynach to wywiozą Ferenca na taczce :lol: :lol: :lol: Teraz pomyśl którą zamkną w Ornecie czy w Bażynach :)

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2011/10/30 13:18 #7

  • rodzic
  • rodzic Avatar Autor
  • Gość
Moim zdaniem w Bażynach są o wiele lepsze warunki do pracy z dziećmi. W klasach nie ma po 40 uczniów, nauczyciel ma pełną kontrolę nad klasą. Nie ma w Bażynach przemocy i narkotyków w szkole. Kadra nauczycielska jedna z lepszych w gminie. Czwórka nie ma porównania.

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2011/10/30 13:27 #8

  • doda
  • doda Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał:

anonim napisał:

smiać się, czy płakać napisał:

rodzić napisał: Nie damy zamknąć szkoły !!!! Prędzej zmienimy Burmistrza :evil: Ludzie to władza jest dla nas i nie my dla władzy.


Żeby zmienić burmistrza to trzeba mieć jaja! Niech wam wszystko pozamyka..........TAK WŁAŚNIE BĘDZIE, BY RATOWAĆ SZKOŁĘ W BAŻYNACH , POZAMYKA W ORNECIE!!!!!!!!! OCZYWIŚCIE W RAMACH OSZCZĘDNOŚCI.....!

Co mnie obchodzi szkoła w Bażynach. Zamknąć i tyle. SP 4 ma zostać a jak nie to taczka pod ratusz i WIO.

Jak zamkną w Bażynach to wywiozą Ferenca na taczce :lol: :lol: :lol: Teraz pomyśl którą zamkną w Ornecie czy w Bażynach :)

rysia to i tak powinni wywieść !Szkoda szkoły nr 4!!!

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2011/10/30 16:56 #9

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Władza bije ciosy na lewo i prawo bez ładu i składu po omacku. Raz zamyka szkołę w Bażynach, teraz SP 4. Kto za nimi nadąży? Jedno jest pewne Bażyny własnej szkoły zamknąć nie dadzą !!!

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2011/10/31 09:13 #10

  • Jo_anna
  • Jo_anna Avatar Autor
  • Gość
w Bażynach są lepsze warunki do nauki? szczególnie dla dzieci z Ornety, bo będą musiały dojechać, a jak dojdą tam, to w klasach będzie po 40 uczniów. A w Ornecie są w "czwórce" narkotyki? Przemoc? RODZICU!!! wiesz, co piszesz? jedno dziecko w czwórce, drugie w Bażynach? jakoś nie chce mi się wierzyć. Nie bijmy piany, jeszcze nic nie jest przesądzone, będzie zebranie 17 listopada, to się dowiemy, jakie są plany

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2011/10/31 09:33 #11

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Jestem za zamknięciem 4. Dzieci tu nie mają dobrych warunków do nauki. W Ornecie potrzebna jest nowa szkoła z prawdziwego zdarzenia. Z dobra salą gimnastyczną i basenem.

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2011/10/31 09:54 #12

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Jestem za zamknięciem 4. Dzieci tu nie mają dobrych warunków do nauki. W Ornecie potrzebna jest nowa szkoła z prawdziwego zdarzenia. Z dobra salą gimnastyczną i basenem.


W Bażynach jest piękny budynek niewykorzystany. Dostawić salę gimnastyczną i część dzieci z Ornety można przejąć. Myślenie nie boli.

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2011/10/31 19:36 #13

  • UCZEŃ
  • UCZEŃ Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał:

anonim napisał: Jestem za zamknięciem 4. Dzieci tu nie mają dobrych warunków do nauki. W Ornecie potrzebna jest nowa szkoła z prawdziwego zdarzenia. Z dobra salą gimnastyczną i basenem.


W Bażynach jest piękny budynek niewykorzystany. Dostawić salę gimnastyczną i część dzieci z Ornety można przejąć. Myślenie nie boli.


rysio ferenc powinien otworzyć szkołę nie publiczną w Bażynach, i sam w niej nauczać, ponieważ się na tym zna........On na wszystkim zna się najlepiej, no może jeszcze tomaszek.I PO PROBLEMIE RODACY.
REKLAMA

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2011/11/02 13:16 #14

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Czy w każdym temacie na tym zasranym forum musi pojawiać się nazwisko na F.
REKLAMA

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2011/11/02 17:44 #15

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Zamknąć wszystkie szkoły w gminie. Nauczycieli zatrudnić w ratuszu. Oszczędności gwarantowane.