Forum dyskusyjne Ornecianki - Forum Ornecianki - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Termy Warmińskie 2010/11/10 10:52 #16

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
po co ornecie termy mało mamy własnych kłopotów kogut przewidział komplikacje sprytnie usunał problem

Termy Warmińskie 2010/11/10 10:55 #17

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: po co ornecie termy mało mamy własnych kłopotów kogut przewidział komplikacje sprytnie usunał problem


200 osób miało by prace rzeczywiście nadziałał ale mi to spryt :evil: bezrobotni mieliby prace a tak nadal do opieki chodza

Termy Warmińskie 2010/11/11 14:48 #18

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
termy to największa porażka Koguta jako vicestarosty pokazał jaki jest niezdecydowany w sprawach swego miasta poparł projekt bez perspektyw wbrew zasadom dobrego gospodarowania pokazał że nie nadaje się na burmistrza ornety nic nie zrobił żeby pogotowie normalnie funkcjonowało w ornecie :evil:
REKLAMA

Termy Warmińskie 2010/11/12 10:48 #19

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
z programu wyborczego koguta

2. Zadbamy o wypracowanie długoterminowej strategii rozwoju społeczno gospodarczego miasta i gminy na lata 2011 ? 2020.

dlaczego według koguta termy nie mieszczą się w tej strategi ?

Termy Warmińskie 2010/11/12 11:56 #20

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: z programu wyborczego koguta
2. Zadbamy o wypracowanie długoterminowej strategii rozwoju społeczno gospodarczego miasta i gminy na lata 2011 ? 2020.
dlaczego według koguta termy nie mieszczą się w tej strategi ?





bo możliwe że nie on pisał program wyborczy a ten ktopisał nie wiedział o termach :lol:

Termy Warmińskie 2010/11/12 20:27 #21

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0
termy to była najbardziej żywotna sprawa dla ornety vicestarosta z ornety głosujący przeciwko lokalizacji w ornecie to paranoja :evil:

Termy Warmińskie 2010/11/13 18:23 #22

  • nie popieram
  • nie popieram Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 0
dlatego nikt komu zależy na rozwoju miasta nie będzie głosował na pana Koguta :mrgreen: facet miał swoje 5 minut jak vicestarosta, mógł dla Ornety zrobić dużo, bał się postawić Protasowi z PO :evil: POrażka na całej lini
Nie głosowałem na Ireneusza Popiela i jego ekipę w wyborach 2010/14/18.

Termy Warmińskie 2010/11/13 21:46 #23

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
...zgadzam się,bo termy to inwestycja... i około 200 miejsc pracy... ale cóż, mamy jeszcze jedną możliwość- budynki po byłej Jednostce Wojskowej. Prawdopodobnie jakaś spółka reprezentowana przez dr Krasickiego chce kupić część obiektu Jednostki Wojskowej /na cele lecznicze/ . Dziś odbyło się spotkanie Uniwersytetu III Wieku oraz wszystkich zainteresowanych w MDK.Dr Krasicki wyjaśniał tę sprawę / osobiście tam nie byłam więc dokładnie nie napiszę co mówił :mrgreen: / Mam nadzieję,że przy pomocy p Ołtuszewskiego sprawa zostanie pomyślnie załatwiona. :D

Termy Warmińskie 2010/11/14 12:30 #24

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Znachorka napisał:


...zgadzam się,bo termy to inwestycja... i około 200 miejsc pracy... ale cóż, mamy jeszcze jedną możliwość- budynki po byłej Jednostce Wojskowej. Prawdopodobnie jakaś spółka reprezentowana przez dr Krasickiego chce kupić część obiektu Jednostki Wojskowej /na cele lecznicze/ . Dziś odbyło się spotkanie Uniwersytetu III Wieku oraz wszystkich zainteresowanych w MDK.Dr Krasicki wyjaśniał tę sprawę / osobiście tam nie byłam więc dokładnie nie napiszę co mówił :mrgreen: / Mam nadzieję,że przy pomocy p Ołtuszewskiego sprawa zostanie pomyślnie załatwiona. :D


krasicki to kiełbasa wyborcza ołtuszewskiego żadnych konkretów fantastyka

Termy Warmińskie 2010/11/14 12:36 #25

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:

Znachorka napisał:


...zgadzam się,bo termy to inwestycja... i około 200 miejsc pracy... ale cóż, mamy jeszcze jedną możliwość- budynki po byłej Jednostce Wojskowej. Prawdopodobnie jakaś spółka reprezentowana przez dr Krasickiego chce kupić część obiektu Jednostki Wojskowej /na cele lecznicze/ . Dziś odbyło się spotkanie Uniwersytetu III Wieku oraz wszystkich zainteresowanych w MDK.Dr Krasicki wyjaśniał tę sprawę / osobiście tam nie byłam więc dokładnie nie napiszę co mówił :mrgreen: / Mam nadzieję,że przy pomocy p Ołtuszewskiego sprawa zostanie pomyślnie załatwiona. :D


krasicki to kiełbasa wyborcza ołtuszewskiego żadnych konkretów fantastyka


kiełbase to wiesz gdzie ty masz? :lol:

Termy Warmińskie 2010/11/27 19:09 #26

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Jak ktoś jest złym gospodarzem to są jeszcze taczki,a Pan Jarek był naszym przedstawicielem czyli gospodarzem w starostwie.
Może warto wywieść go z Ornety na taczkach, granica z gminą Lidzbark jest za Miłkowem, każdy po trochu i się do tam dopcha skoro jest tak wielkim Lidzbarkofilem.

Termy Warmińskie 2010/12/02 18:50 #27

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Jak ktoś jest złym gospodarzem to są jeszcze taczki,a Pan Jarek był naszym przedstawicielem czyli gospodarzem w starostwie.
Może warto wywieść go z Ornety na taczkach, granica z gminą Lidzbark jest za Miłkowem, każdy po trochu i się do tam dopcha skoro jest tak wielkim Lidzbarkofilem.


na burmistrza ornety nastajesz to jest karalne

Termy Warmińskie 2010/12/02 19:11 #28

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:

Gość napisał: Jak ktoś jest złym gospodarzem to są jeszcze taczki,a Pan Jarek był naszym przedstawicielem czyli gospodarzem w starostwie.
Może warto wywieść go z Ornety na taczkach, granica z gminą Lidzbark jest za Miłkowem, każdy po trochu i się do tam dopcha skoro jest tak wielkim Lidzbarkofilem.


na burmistrza ornety nastajesz to jest karalne
Wszystkie tematy na temat Term [url:2udmzqev]ornetainfo.dbv.pl/news.php[/url]
REKLAMA

Termy Warmińskie 2011/01/26 17:24 #29

  • ewa
  • ewa Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20
Termy powstaną w Lidzbarku. Pan Protas podpisał umowę.
REKLAMA

Termy Warmińskie 2011/10/26 06:55 #30

  • PO-lska
  • PO-lska Avatar Autor
  • Gość

ewa napisał: Termy powstaną w Lidzbarku. Pan Protas podpisał umowę.


W hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim, na którego budowę Urząd Marszałkowski dał prawie 15 mln zł, gabinety kosmetyczne prowadzi żona marszałka. Sprawę bada Julia Pitera, zajmująca się w kancelarii premiera nieprawidłowościami w instytucjach publicznych