Casey royer worth bio wiki 2018 facts which you must - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Spis usług oferowanych w Ornecie 2009/12/01 09:01 #1

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Brakuje mi w Ornecie informacji na temat usług. Może uda się tu stworzyć mały informator kto, co i gdzie oferuje. Nie chodzi mi o reklamę, ale o informację np. jacy są hydraulicy w Ornecie, czy jest ślusarz, szklarz, stolarz i takie tam. Rozumiem, że ludzie mieszkający tu od lat są poinformowani, ale ja jestem tu stosunkowo nowa i wszystkiego muszę szukać.

Re: Spis usług oferowanych w Ornecie 2009/12/01 15:56 #2

  • ewa
  • ewa Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20

goya napisał: Brakuje mi w Ornecie informacji na temat usług. Może uda się tu stworzyć mały informator kto, co i gdzie oferuje. Nie chodzi mi o reklamę, ale o informację np. jacy są hydraulicy w Ornecie, czy jest ślusarz, szklarz, stolarz i takie tam. Rozumiem, że ludzie mieszkający tu od lat są poinformowani, ale ja jestem tu stosunkowo nowa i wszystkiego muszę szukać.


pracuje nad katalogiem firm orneckich lada dzień będzie dostępny w wersji finalnej, każda firma czy fachowiec będzie mogła za darmo umieścić swoją ofertę a klienci będą mogli dodać opinie o firmie

Re: Spis usług oferowanych w Ornecie 2009/12/02 07:15 #3

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

czarnaewa napisał:

goya napisał: Brakuje mi w Ornecie informacji na temat usług. Może uda się tu stworzyć mały informator kto, co i gdzie oferuje. Nie chodzi mi o reklamę, ale o informację np. jacy są hydraulicy w Ornecie, czy jest ślusarz, szklarz, stolarz i takie tam. Rozumiem, że ludzie mieszkający tu od lat są poinformowani, ale ja jestem tu stosunkowo nowa i wszystkiego muszę szukać.


pracuje nad katalogiem firm orneckich lada dzień będzie dostępny w wersji finalnej, każda firma czy fachowiec będzie mogła za darmo umieścić swoją ofertę a klienci będą mogli dodać opinie o firmie
REKLAMA

Re: Spis usług oferowanych w Ornecie 2009/12/04 10:22 #4

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0
jeśli mamy znajomych którzy prowadzą biznes lub świadczą usługi to powiedzmy im o tym katalogu bedzie to z korzyścią i dla nich i dla nas brawo dla administracji za inicjatywę może rozruszamy wszyscy razem naszą kochaną ornetę ?

Re: Spis usług oferowanych w Ornecie 2010/01/05 16:17 #5

  • ewa
  • ewa Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20

zosia napisał: jeśli mamy znajomych którzy prowadzą biznes lub świadczą usługi to powiedzmy im o tym katalogu bedzie to z korzyścią i dla nich i dla nas brawo dla administracji za inicjatywę może rozruszamy wszyscy razem naszą kochaną ornetę ?


Są już pierwsze firmy w katalogu. Powoli odwiedzę wszystkie i sukcesywnie będą pojawiać się w katalogu. :)

Re: Spis usług oferowanych w Ornecie 2010/01/08 12:21 #6

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
he he biznesmeny i binzewomen z ornety nie potrzebuja promocji wiekszosc zakladow nie ma konkurencji to klienci sie bija o kolejke do fachowca sprubujcie zamowic polozenie glazury :shock: najblzszy wolny termin u pana czesia to kwiecien :evil:

Re: Spis usług oferowanych w Ornecie 2010/01/11 21:20 #7

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: he he biznesmeny i binzewomen z ornety nie potrzebuja promocji wiekszosc zakladow nie ma konkurencji to klienci sie bija o kolejke do fachowca sprubujcie zamowic polozenie glazury :shock: najblzszy wolny termin u pana czesia to kwiecien :evil:


jakie miasto takie biznesmeny :lol: giganci handlu po zawodówce :lol: wielkie pany a słoma z butów wystaje skóra fura i komóra na raty bez pierwszej wpłaty :lol: żenada

Re: Spis usług oferowanych w Ornecie 2010/01/12 08:46 #8

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:

Gość napisał: he he biznesmeny i binzewomen z ornety nie potrzebuja promocji wiekszosc zakladow nie ma konkurencji to klienci sie bija o kolejke do fachowca sprubujcie zamowic polozenie glazury :shock: najblzszy wolny termin u pana czesia to kwiecien :evil:


jakie miasto takie biznesmeny :lol: giganci handlu po zawodówce :lol: wielkie pany a słoma z butów wystaje skóra fura i komóra na raty bez pierwszej wpłaty :lol: żenada
Jedną z popularniejszych usług jest poszukiwanie rekordów.

Re: Spis usług oferowanych w Ornecie 2010/01/13 01:28 #9

  • ewa
  • ewa Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20
Chętnych do wpisu w katalogu jest około 90% z ogółu firm w Ornecie. Taka średnia jest na dzień obecny. Na 44 odwiedzone sklepy i punkty usługowe w katalogu jest 40, 1 się zastanawia a 3 firmy odmówiło. Wynik jest co najmniej dobry ;) Niektórzy boją się o swoje dane osobowe. A przecież ewidencja działalności gospodarczej jest jawna. Każdy może iść do ratusza i obejrzeć rejestr.

Re: Spis usług oferowanych w Ornecie 2010/01/13 14:40 #10

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
W Ornecie taki katalog nie ma racji bytu. Sami prości ludzie i zacofani. Wychowani za komuny gdy wszystko było podane na tacy. Zero pomysłowości potrafią tylko narzekać i marudzić. Mało też kto ma komputer. Internetu się boją jak diabeł święconej wody :lol: Następne pokolenie to co innego. Takie jest moje skromne zdanie

Re: Spis usług oferowanych w Ornecie 2010/01/15 15:58 #11

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

ewa napisał: Na 44 odwiedzone sklepy i punkty usługowe w katalogu jest 40, 1 się zastanawia a 3 firmy odmówiło. Wynik jest co najmniej dobry ;)


kto odmówił ?

Re: Spis usług oferowanych w Ornecie 2010/01/16 07:22 #12

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

dziwny napisał: W Ornecie taki katalog nie ma racji bytu. Sami prości ludzie i zacofani. Wychowani za komuny gdy wszystko było podane na tacy. Zero pomysłowości potrafią tylko narzekać i marudzić. Mało też kto ma komputer. Internetu się boją jak diabeł święconej wody :lol: Następne pokolenie to co innego. Takie jest moje skromne zdanie

Hallo dziwny ! Ty nie jesteś dziwny lecz arogancki,zadufany,zawodumiały prostak.!! Ludzie urodzeni za komuny nie sa głupsi od Ciebie lecz bardziej uczcuwi ! Pomysłowość po 89r polega na oszustwach,kantach,przekrętach i pomysłach jak zarobić i nic nie robić.TO JEST TWOJE MOTTO !Nie wypowiadaj się negatywnie zbiorowo o mieszkańcach bo to świadczy o Twoim małym umyśle i cwaniactwie ! W każdym zbiorowisku są ludzie mniej i bardziej aktywni.Za komuny nie podawano na tacy,ale też państwo nie OKRADAŁO I POZOSTAWIAŁO LUDZI CHORYCH,BIEDNYCH,RODZIN WIELODZIETNYCH SAMYM SOBIE.TO SOLIDARUCHY OKRADLI WRAZ KLEREM DOROBEK CALYCH POKOLEŃ.NASTĘPNY RAZ ZASTANÓW SIĘ CO PISZESZ.Zaproponuj policzenie komputerów w Ornecie i nie myśl,że jesteś pierwszy co go posziada z internetem.

Re: Spis usług oferowanych w Ornecie 2010/01/16 12:17 #13

  • ewa
  • ewa Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20

Gość napisał:
kto odmówił ?


bez przesady nie bedziemy wyliczać ;) zresztą praktycznie kogo nie będzie w katalogu to odmówił
REKLAMA

Re: Spis usług oferowanych w Ornecie 2010/01/17 12:29 #14

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Pomysłowość po 89r polega na oszustwach,kantach,przekrętach i pomysłach jak zarobić i nic nie robić.TO JEST TWOJE MOTTO !


Bardzo dobre motto zyciowe w pelni Pania popieram.
REKLAMA

Re: Spis usług oferowanych w Ornecie 2010/01/20 10:46 #15

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Jestem stosunkowo nowa hydra.