LaStrada - warto ? - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

LaStrada - warto ? 2009/11/28 21:56 #1

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Co sądzicie o restauracji LaStrada ? Jakość jadała, jakość obsługi i poziom cen.

Re: LaStrada - warto ? 2009/11/29 15:38 #2

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Co sądzicie o restauracji LaStrada ? Jakość jadała, jakość obsługi i poziom cen.

W LaStradzie byłam tylko jeden raz !!! Był to rok 2004 lub 2005 na piwku ! Wykładzina podłogowa była tak brudna i poplamiona,że do dziś omijam ten lokal.Może już jest po remoncie,ale to co wówczas widziałam nie zachęciła do następnego odwiedzenia tego lokalu.

Re: LaStrada - warto ? 2010/08/28 17:08 #3

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Nie wiem jak teraz,ostatni raz byłem 1,5-2 lata temu ale gorszej pizzy niż w LaStrada nie jadłem:/ poziom lokalu nie równa sie z innymi
REKLAMA

Re: LaStrada - warto ? 2010/08/31 17:37 #4

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Nie wiem jak teraz,ostatni raz byłem 1,5-2 lata temu ale gorszej pizzy niż w LaStrada nie jadłem:/ poziom lokalu nie równa sie z innymi

Jak wróce z urlopu to z ciekawości pójdę z ciekawości.Jest mi natomiast znana arogancja właściciela tej knajpy.Mieszkańcy tej kamienicy przechodzą gehennę z powodu zalewania piwnic.Wszystkie takie lokale muszą posiadać seperatory do odprowadzania ścieków.Nikt nie robi łaski bo tego wymagają przepisy unijne.O smaku pizzy również wiem,ale bród z przed lat nie pozwiliby mi cokolwiek zjeść w tej knajpie.

Re: LaStrada - warto ? 2011/03/07 14:13 #5

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Lokal się poprawił, ale jakoś pizzy nie jest warta ceny

Re: LaStrada - warto ? 2011/03/09 10:03 #6

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Lokal jak najbardziej na tak. Bywam tam w miarę regularnie i nigdy nie narzekałem na smak podawanych potraw.
Oczywiście jest kilka rzeczy do poprawy (WC), ale ogólnie pozytywne wrażenie. Ceny przystępne.

Re: LaStrada - warto ? 2011/03/09 10:45 #7

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Ja tam zamawiam kilka razy w miesiącu pizzę z dowozem do domu i wszystko z nią w porządku. Ciepła i całkiem smaczna. No i nie czeka się długo. W Gościńcu zamówiłam raz, czekaliśmy z mężem 1h 15min. i szlag nas trafiał. Smakowo też nie była najgorsza, ale sama bym sobie ją szybciej upiekła...

Odp: Re: LaStrada - warto ? 2011/04/03 13:02 #8

  • kasienka
  • kasienka Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja zaglądam czasami do LaStrady lub zamawiam pizzę z dowozem i......nie narzekam-szybko,sprawnie,miło.Jak na Ornetę to oki.Napewno lepiej i smaczniej niż w Gościńcu.Polecam.

Odp: Re: LaStrada - warto ? 2011/04/13 13:47 #9

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
najlepsza jest w Factory , swieza a to bardzo wazne i jest tam czysto i miło

Odp: LaStrada - warto ? 2011/05/27 22:04 #10

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
słyszałem, że mają zamknąć lastrade? prawda?
  • Strona:
  • 1