Nowa Biedronka w Ornecie - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Nowa Biedronka w Ornecie 2012/02/29 17:12 #1

  • Agniecha
  • Agniecha Avatar Autor
  • Gość
Gdzie można się starać do pracy w nowej Biedronce koło Żaka ?

Odp: Nowa Biedronka w Ornecie 2012/02/29 17:44 #2

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

Agniecha napisał: Gdzie można się starać do pracy w nowej Biedronce koło Żaka ?


Jaka nowa biedronka. Nie wyspałaś się.

Odp: Nowa Biedronka w Ornecie 2012/02/29 18:49 #3

  • ciekawa
  • ciekawa Avatar Autor
  • Gość
A nie Lidl w Inwalidach lub obok?
REKLAMA

Odp: Nowa Biedronka w Ornecie 2012/02/29 19:16 #4

  • wiesz
  • wiesz Avatar Autor
  • Gość

Agniecha napisał: Gdzie można się starać do pracy w nowej Biedronce koło Żaka ?


Przyjmują podania w starej biedronce.

Odp: Nowa Biedronka w Ornecie 2012/02/29 19:16 #5

  • alicja
  • alicja Avatar Autor
  • Gość
ja sie wyspałam :cheer: od czerwca biedronka będzie koło żaczka, a w tym roku netto w budynkach po polkotexie, lidl (???) , pierwsze słyszę

Odp: Nowa Biedronka w Ornecie 2012/02/29 19:36 #6

  • shock
  • shock Avatar Autor
  • Gość
Nieodpowiedzialność naszych władz sięga zenitu. Po co pozwalają na nowe markety. Społem musi zamykać sklepy, ludzie stracą pracę bo nowe markety nie muszą płacić podatków. To jakiś absurd.

Odp: Nowa Biedronka w Ornecie 2012/02/29 20:42 #7

  • no i
  • no i Avatar Autor
  • Gość
Jeżeli nie płacą to system jest do du...szy, ale to nie wina (niestety :woohoo:można by Burmistrzowi dokopać a tak lipa )naszych władz.A skoro tak to co za różnica gdzie nie będą płacić.W Ornecie czy gdzie indziej.A tak chociaż kilka osób będzie miało pracę.
Chyba że po otwarciu nowej ta na Olszytńskiej zostanie zamknięta,wtedy tylko załoga się przeprowadzi.

Odp: Nowa Biedronka w Ornecie 2012/03/01 08:40 #8

  • wystarczy poczytać, posłuchać!
  • wystarczy poczytać, posłuchać! Avatar Autor
  • Gość
narzekacie i nie sprawdzicie. było na sesji w tv orneta- Polo market płaci dla gminy kilka tys. podatku, zrobili chodniki, parking i drogę do ul. przemysłowej, zatrudnili pracowników z Ornety.
Polo market budowały orneckie firmy. to samo pewnie będzie z netto i biedronką. a pss- jakby spuściły z cen, to by zapewne ludzie nie musieli kupować w biedronce. pracę w pss straci 5 pracowników a w marketach zatrudnią 15, więc nie jest tak źle. gdyby prezes tyle nie brał wypłaty, to może byłoby taniej :).
a tak poza tym to każdy ma swój ulubiony sklepik, w którym robi zakupy i pomimo powstania nowych, przyzwyczajenia pozostają.
Jejku wiosna idzie, a wy ciągle biadolicie.
TROCHĘ POGODY DUCHA :)

Odp: Nowa Biedronka w Ornecie 2012/03/02 11:34 #9

  • no i
  • no i Avatar Autor
  • Gość

wystarczy poczytać, posłuchać! napisał: narzekacie i nie sprawdzicie. było na sesji w tv orneta- Polo market płaci dla gminy kilka tys. podatku, zrobili chodniki, parking i drogę do ul. przemysłowej, zatrudnili pracowników z Ornety.
Polo market budowały orneckie firmy. to samo pewnie będzie z netto i biedronką. a pss- jakby spuściły z cen, to by zapewne ludzie nie musieli kupować w biedronce. pracę w pss straci 5 pracowników a w marketach zatrudnią 15, więc nie jest tak źle. gdyby prezes tyle nie brał wypłaty, to może byłoby taniej :).
a tak poza tym to każdy ma swój ulubiony sklepik, w którym robi zakupy i pomimo powstania nowych, przyzwyczajenia pozostają.
Jejku wiosna idzie, a wy ciągle biadolicie.
TROCHĘ POGODY DUCHA :)

Wreszcie ktoś ze zdrowym spojrzeniem-pozdrawiam wiosennie.
PS.Właśnie słoneczko zaświeciło wprost w moje okno B)

Odp: Nowa Biedronka w Ornecie 2012/03/02 12:35 #10

  • narodowy
  • narodowy Avatar Autor
  • Gość
Gdy stracimy rodzimy handel Polska zginie. Ślepi jesteście. Polak mądry po szkodzie.

Odp: Nowa Biedronka w Ornecie 2012/03/02 15:34 #11

  • do narodowego
  • do narodowego Avatar Autor
  • Gość
Nie wiem czy u ciebie to naiwność czy glupota? Jaki rodzimy handel? Że u orneckich sklepikarzy? I tak sprzedają samą chinszczyznę. Rodzime to chyba tylko jajka u pań na ławkach przy mięsnym.

Odp: Nowa Biedronka w Ornecie 2012/03/04 18:57 #12

  • polak
  • polak Avatar Autor
  • Gość

do narodowego napisał: Nie wiem czy u ciebie to naiwność czy glupota? Jaki rodzimy handel? Że u orneckich sklepikarzy? I tak sprzedają samą chinszczyznę. Rodzime to chyba tylko jajka u pań na ławkach przy mięsnym.


Kiedy ludzie wreszcie zaczną się zastanawiać trzeba im powtarzać, że tylko kupując polskie towary i usługi w polskich przedsiębiorstwach z polskim kapitałem mogą poprawić swój los.

Odp: Nowa Biedronka w Ornecie 2012/03/04 20:14 #13

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

polak napisał:

do narodowego napisał: Nie wiem czy u ciebie to naiwność czy glupota? Jaki rodzimy handel? Że u orneckich sklepikarzy? I tak sprzedają samą chinszczyznę. Rodzime to chyba tylko jajka u pań na ławkach przy mięsnym.


Kiedy ludzie wreszcie zaczną się zastanawiać trzeba im powtarzać, że tylko kupując polskie towary i usługi w polskich przedsiębiorstwach z polskim kapitałem mogą poprawić swój los.

Są w Polsce idioci co za tańszym garniturem latają samolotem do Londynu. Ci sami idioci dziwią się następnie że budowa metra autostrady jest w Polsce najdroższa w Europie. Budowa metra autostrady w Polsce kosztuje średnio 35 tyś zł za metr. Dla porównania w Czechach około 10 tyś.
REKLAMA
  • Strona:
  • 1