Chińczyk w Ornecie - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Chińczyk w Ornecie 2011/11/19 09:26 #1

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Chińczyki inwestują w naszym mieście. Gdzie powstanie ChinaTown?

Odp: Chińczyk w Ornecie 2011/11/19 11:52 #2

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Chińczyki inwestują w naszym mieście. Gdzie powstanie ChinaTown?


Chińczyki mają w kieszeni USA a teraz wykupią Ornetę :cheer:

Odp: Chińczyk w Ornecie 2011/11/19 15:52 #3

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Chińczyki inwestują w naszym mieście. Gdzie powstanie ChinaTown?


Jaki Chińczyk gdzie co jak?
REKLAMA

Odp: Chińczyk w Ornecie 2011/11/21 06:59 #4

  • Sporki
  • Sporki Avatar Autor
  • Gość
A no jest takowy w Ornecie w Markecie stokrotka. Wczoraj tam byłam pełno ludzi kupa chińskich rzeczy i taniocha. Współczuję sklepiką z ubraniami pootwieranymi w centrum. Chińska konkurencja zaleje was produktami tanimi i wyprze z orneckiego rynku.

Odp: Chińczyk w Ornecie 2011/11/21 07:38 #5

  • zadowolona
  • zadowolona Avatar Autor
  • Gość
Jeśli mam zapłacić za chińskie jeansy orneciakowi 80 zł to wolę zapłacić Chńczykowi 50. I tyle na ten temat.

Odp: Chińczyk w Ornecie 2011/11/21 19:30 #6

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

zadowolona napisał: Jeśli mam zapłacić za chińskie jeansy orneciakowi 80 zł to wolę zapłacić Chńczykowi 50. I tyle na ten temat.


Niedługo chińczyk wygryzie cię z roboty bo bierze taniej ciekawe co wtedy powiesz głupiomądra

Odp: Chińczyk w Ornecie 2011/11/21 19:48 #7

  • rm
  • rm Avatar Autor
  • Gość

zadowolona napisał: Jeśli mam zapłacić za chińskie jeansy orneciakowi 80 zł to wolę zapłacić Chńczykowi 50. I tyle na ten temat.



No i dlatego przez takie osoby w Ornecie jest jak jest, myśl tak dalej a będziesz na pewno Zadowolona

Odp: Chińczyk w Ornecie 2011/11/21 20:07 #8

  • zadowolona
  • zadowolona Avatar Autor
  • Gość
Chińczyk mnie z pracy nie wygryzie. Jestem socjoterapeutką a nie sprzedawcą. Piszę z pozycji klienta. Dlaczego za ten sam produkt mam płacić więcej jeśli mogę mniej? Mam przepłacać w imię patriotyzmu ? Głupota. Nie rozumiem waszego oburzenia. Przecież równie dobrze ktoś może kupowac taniej na allegro czy gdzieś indziej.

Odp: Chińczyk w Ornecie 2011/11/22 07:11 #9

  • Giguś :)
  • Giguś :) Avatar Autor
  • Gość
Szczerze to i ja popieram ZADOWOLONĄ to są Ci sami Chinole co byli w Warszawie a ja pierdzielę płacić komuś drożej za coś co kupił za ta sama cenę co Chinol :) WIEM BO JAKOŚ UTRZYMUJE SIĘ Z HANDLU WIELE LAT I ZAMIAST LAMENTOWAĆ I PŁAKAĆ TO SZUKAM SPOSOBÓW NA CORAZ LEPSZĄ SPRZEDAŻ :p BO TOWAR SAM SIĘ NIE SPRZEDA
POZDRAWIAM :)

Odp: Chińczyk w Ornecie 2011/11/22 07:14 #10

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Widać masz problem z logicznym myśleniem. Kupując od obcokrajowca wspierasz ich kieszeń i właśnie przez takich jak ty rosnie bezrobocie w polsce. Kiedys kupowano na bazarku od ruskichj dzis chińczyki objeli prym w sprzedaży byle czego za grosze. Brawo dla pani zadowelonej i jak ktos juz wspomniał głupio madrej.

Odp: Chińczyk w Ornecie 2011/11/22 07:30 #11

  • patriotka loklana
  • patriotka loklana Avatar Autor
  • Gość
jestem za patriotyzmem lokalnym, ale zarabiam ile zarabiam i niestety liczę każdą złotówkę. w naszych sklepach niestety towar jest taki sam jak u chińczyka - kupowany w halach chińskich w dużych miastach hurtowo, a faktury załatwiane na lewo. ciuchy te same, tylko ok 20 z-30 zł drożej, więc logicznie rzecz biorąc kupuję gdzie taniej. dużo osób w ornecie szuka chleba o 10 gr tańszego, więc jeżeli potrzeba dla dziecka kurtkę o 30 zł tańszą, to kupuję. wiem, że jakość jest różna, ale niektórzy wolą mieć co jakiś czas nowy ciuszek niż w jednym chodzić przez kilka lat. też mi się marzy o oryginalnych ubrankach na każdą okazję, lecz nasi lokalni pracodawcy aż tyle nie płacą, żeby było stać. więc zamiast polemizować, to niech każdy wydaję pieniądze tam, gdzie uważa za ekonomiczne dla swojego portfela.

Odp: Chińczyk w Ornecie 2011/11/22 07:52 #12

  • Giguś :)
  • Giguś :) Avatar Autor
  • Gość
DO ANONIMA
O JAKIM TY PATRIOTYZMIE MÓWISZ ?CZŁOWIEKU JAK BYŚ TROCHĘ SIĘ ZNAŁ NA HANDLU TO BYŚ WIEDZIAŁ ŻE NAWET MĄKA DO CHLEBA NIE JEST POLSKA WSZYTKO KUPUJEMY OD INNYCH KRAJÓW.SAM JESTEM ZDANIA ŻE POLSKA TO KRAJ POD WIELOMA WZGLĘDAMI SAMOWYSTARCZALNY ALE NIESTETY KTOŚ TA POLSKĘ W DŁUGI WPROWADZIŁ A MY ZA TO PŁACIMY.WIEC PŁACE TAM GDZIE TANIEJ TO ŻE COŚ MA METKĘ Z POLSKIMI ZNAKAMI TO NIE ZNACZY ŻE JEST TO POLSKIE! :)

Odp: Chińczyk w Ornecie 2011/11/22 08:54 #13

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Do gigusia.Z takim podejsciem twoje dzieci beda musiały szukać pracy za granica najprawdopodobniej w niemczech przy podcieraniu tyłków starym niemczuchom którzy mordowali naszych bliskich. Nie wiem czy wiesz ale kupujac nasze produkty (Polskie) generujemy miejsca pracy a chinole nam je odbieraja ameryce juz to zrobili stąd ich kryzys to samo czeka nas
REKLAMA

Odp: Chińczyk w Ornecie 2011/11/22 09:01 #14

  • Aniumuszu trochę
  • Aniumuszu trochę Avatar Autor
  • Gość
Chiny sa potega gospodfarcza kraj taki jak polska gdzie króluje ciemnota i ogłupienie to dla nich idealne miiejsce na zarabianie pieniedzy tylko patrzec jak zaraz zaczna wykupywac polskie firmy. Apokalipsa polski sie zbliza nieuchronnie. Niedługo zaczna znikac psy z naszych ulic bo w chinach uchodza za przysmak. i schroniska nie beda potrzebne :woohoo:
REKLAMA

Odp: Chińczyk w Ornecie 2011/11/22 10:42 #15

  • zadowolona
  • zadowolona Avatar Autor
  • Gość
Do rm i innych anonimòw.
Możecie ludziom kupującym u Chińczyka dołożyć się do zakupów i wyrównać różnice w cenach produktów. Wtedy byłoby im bez różnicy komu zapłacą i mogliby kupować chińszczyznę patriotycznie przy ratuszu.
To co tu wypisujecie nie jest patriotyzmem ale fanatyzmem. A to, że robię zakupy nie przepłacając świadczy wyłącznie o zdrowym rozsądku. I patriotyzm nie ma tu nic do rzeczy.