Market POLO w Ornecie - Strona 5 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re: Market POLO w Ornecie 2011/01/30 16:48 #61

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
W Ornecie mamy monopol. Większość tak zwanych małych sklepów należy do większych graczy typu Fijarczyk, Butkiewicz itd. I to oni tak bardzo płaczą z powodu inwazji marketów które sprowadziły naszych biznesmenów na ziemię

Re: Market POLO w Ornecie 2011/02/07 07:11 #62

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Rafal560 napisał: Dzięki marketom upadną mniejsze sklepy...

Gdzieś czytałam o cenie gazu w Ornecie.Byłam przy zakupie gazu w Olsztynie.Kosztuje 50 zl.ale trzeba go dowieść do domu.W Ornecie 57 zł.Sprawdzę ile kosztuje w p-cie sprzedaży.
Są dwa programy wprow.przez MZ o nazwie "Senior" oraz "60+" , a mając taką kartę mażna oszczędzić na lekach! W Ornecie,żadna apteka nie przystąpiła.Przypadkowo
w Olsztynie wzięlam bezpł.gazetkę "Olsztyniak",w krórej był kupon do wyznaczonych aptek i kupiłam leki /poza ofertami/ leki z 15% zniżką.A więc można !!! Orneta jest najdroższym miasteczkiem w powiecie ! :idea:

Re: Market POLO w Ornecie 2011/02/19 05:16 #63

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
- Ceny w POLO nie są atrakcyjne, chyba Biedronka wygrywa cenowo.
- Przy kasie wielokrotnie się dziwiłem, że musiałem więcej zapłacić za zakupy bo ceny na etykietach - ofertach są zaniżone.
- Wędliny na dziale mięsnym są straszne.
- W godzinach 16-17, gdzie robi się większy ruch w sklepie na mięsnym pracuje jedna osoba i tworzy się kolejka, podobnie jest z kasami. W tym czasie kilka osób słania się po sklepie ustawiając coś na półkach.
- Czasami widzę prześwity na pólkach, brak towaru zwłaszcza tego w niższych cenach, np. soki, napoje.


Wczoraj widziałem na ul. Olsztyńskiej reklamę POLO z oferta herbatki dla dzieci za prawie 10 zł, pojechałem do sklepu i tu zdziwienie bo jest tam cena prawie 15 zł

Wiem, że POLO - wcy to czytają, może wyciągną wnioski z tej krytyki.
REKLAMA

Re: Market POLO w Ornecie 2011/02/19 09:48 #64

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Pewnie ze ceny w Biedronce są nisze. Sprawdziłem. I obsługa przyjemniejsza. Aby tak dalej, brawo BIEDRONKA. Gratuluje!!!!!!!!!

Re: Market POLO w Ornecie 2011/02/26 20:04 #65

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
po ostatniej krytyce muszę stwierdzić, że POLO się poprawiło, po 16.00 było pieczywo i pełne półki towaru

Re: Market POLO w Ornecie 2011/02/27 05:04 #66

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Pewnie ze ceny w Biedronce są nisze. Sprawdziłem. I obsługa przyjemniejsza. Aby tak dalej, brawo BIEDRONKA. Gratuluje!!!!!!!!!

Potwierdzam większy poziom obsługi personelu w Biedronce i tak dalej "trzymać" ! Co do cen to niestety my jako klienci musimy sami "kontrolować" co i gdzie jak produkt kosztuje.