Market POLO w Ornecie - Strona 3 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re: Market POLO w Ornecie 2010/11/09 17:15 #31

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
społem updanie ? i co z tego, tylkiewicz zarobił tyle że do końca życia nie musi pracować. po społem zwolnią się lokale jest masa chętnych na dobre lokalizacje na wszystkim zyska tylko klient

Re: Market POLO w Ornecie 2010/11/09 20:53 #32

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Niektórzy widzą sens powstania Polo w dokopaniu Tylkiewiczowi osobiście.
Nie miejcie złudzeń.Z Polo czy bez chłop sobie poradzi.I jako Społem i jako Tylkiewicz.
W miejscowościach gdzie Polo już istnieje uchodzi za sklep droższy niż Lidl, Biedronka itp.Oczywiście tanio będzie, ale przez pierwsze dwa miesiące.
Asortyment towarów również bardzo bidny.

Re: Market POLO w Ornecie 2010/11/09 21:22 #33

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0

Gość napisał: Niektórzy widzą sens powstania Polo w dokopaniu Tylkiewiczowi osobiście.
Nie miejcie złudzeń.Z Polo czy bez chłop sobie poradzi.I jako Społem i jako Tylkiewicz.
W miejscowościach gdzie Polo już istnieje uchodzi za sklep droższy niż Lidl, Biedronka itp.Oczywiście tanio będzie, ale przez pierwsze dwa miesiące.
Asortyment towarów również bardzo bidny.

Jak już ktoś tu napisał prezes zarobił tyle że jemu nic nie grozi od strony materialnej. Polo zmusi całą resztę do dbania o klienta. Czy społem sobie poradzi ? pewnie tak.
REKLAMA

Re: Market POLO w Ornecie 2010/11/10 09:55 #34

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Niektórzy widzą sens powstania Polo w dokopaniu Tylkiewiczowi osobiście.
Nie miejcie złudzeń.Z Polo czy bez chłop sobie poradzi.I jako Społem i jako Tylkiewicz.
W miejscowościach gdzie Polo już istnieje uchodzi za sklep droższy niż Lidl, Biedronka itp.Oczywiście tanio będzie, ale przez pierwsze dwa miesiące.
Asortyment towarów również bardzo bidny.



:lol: :lol: :lol: :lol: asortyment to jest bidny w społem i edenie :lol: :lol: ceny z kosmosu :evil:
oprócz polo musi powstać w ornecie lidl

Re: Market POLO w Ornecie 2010/11/10 10:09 #35

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:


oprócz polo musi powstać w ornecie lidl


dobry pomysł lidl to porządna i sprawdzona sieć nowa władza po wyborach powinna się tym jak najszybciej zająć biedni mieszkancy zyskają dostep do taniego jedzenie

Re: Market POLO w Ornecie 2010/11/10 11:07 #36

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: dobry pomysł lidl to porządna i sprawdzona sieć nowa władza po wyborach powinna się tym jak najszybciej zająć biedni mieszkancy zyskają dostep do taniego jedzenie


idiotów nie sieją zróbcie z ornety jeden wielki market :lol:

Re: Market POLO w Ornecie 2010/11/10 16:55 #37

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
zamiast polo powinno być małe tesco :evil: lepszy asortyment i ceny

Re: Market POLO w Ornecie 2010/12/01 18:52 #38

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
mamy normalny sklep z miłą obsługą gdzie można zapłacić kartą precz z biedronką

Re: Market POLO w Ornecie 2010/12/01 19:48 #39

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: mamy normalny sklep z miłą obsługą gdzie można zapłacić kartą precz z biedronką

Biedronka dobra jest! Lepsza od Pola. :lol:

Re: Market POLO w Ornecie 2010/12/01 20:59 #40

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Przywiązanie się do jednego sklepu to błąd.
Jeśli Polo ma w niektórych asortymentach ma dobre ceny, to na pewno w innych nie jest konkurencyjne.
Na zakupy do takich sklepów chodzimy z listą produktów których naprawdę potrzebujemy i nie ulegamy ,,promocjom" , ,,okazjom", ,,wyprzedażom", a tym bardziej ,,końcówkom serii"
I cały czas pamiętamy że to nie są sklepiki ,,pani Jadzi".
W sieciach sklepów całe sztaby fachowców pracują nad metodami ogłupienia klienta .Celem ogłupienia jest skok na naszą kieszeń.I robią to skuteczniej od zawodowych kieszonkowców.
Ja w każdym markecie czuję się jak na terenie opanowanym przez gang.I niestety czasem też daję się oszwabić :twisted:

Re: Market POLO w Ornecie 2010/12/01 21:15 #41

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Przywiązanie się do jednego sklepu to błąd.
Jeśli Polo ma w niektórych asortymentach ma dobre ceny, to na pewno w innych nie jest konkurencyjne.
Na zakupy do takich sklepów chodzimy z listą produktów których naprawdę potrzebujemy i nie ulegamy ,,promocjom" , ,,okazjom", ,,wyprzedażom", a tym bardziej ,,końcówkom serii"
I cały czas pamiętamy że to nie są sklepiki ,,pani Jadzi".
W sieciach sklepów całe sztaby fachowców pracują nad metodami ogłupienia klienta .Celem ogłupienia jest skok na naszą kieszeń.I robią to skuteczniej od zawodowych kieszonkowców.
Ja w każdym markecie czuję się jak na terenie opanowanym przez gang.I niestety czasem też daję się oszwabić :twisted:

Polo nie jest konkurencyjne dla Biedronki?

Re: Market POLO w Ornecie 2010/12/01 22:44 #42

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Polo nie jest konkurencyjne dla Biedronki?

Pamiętaj że ,,konkurencyjność" to nie tylko cena.
Przykład-widziałeś w ,,Biedronce" pieprz mielony w stugramowych opakowaniach?
O ile pamiętam 1,80 zł. Super cena! 18zł za kilogram!!!!
Wystarczy tylko przeczytać skład(Co może być składnikiem mielonego czarnego pieprzu-wydaje się że wyłącznie pieprz!)I co widzimy?,,produkt może zawierać ŚLADOWE ilości soi i iluś jeszcze składników(niestety nie pamiętam jakich, lista jest dość długa)
Tylko dystrybutor wie jakie świństwa są w tym opakowaniu.Wiele innych produktów ma podobny skład.Żeby nie było-jestem pewny że w Polo również znajdziesz podobne rarytasy
Jeżeli tak według Ciebie wygląda konkurencyjność to cóż-SMACZNEGO!
PS.Prawdziwy pieprz kosztuje 30-40 zł za kilogram-wszystko co tańsze nie jest pieprzem

Re: Market POLO w Ornecie 2010/12/02 08:29 #43

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:

Gość napisał: Polo nie jest konkurencyjne dla Biedronki?

Pamiętaj że ,,konkurencyjność" to nie tylko cena.
Przykład-widziałeś w ,,Biedronce" pieprz mielony w stugramowych opakowaniach?
O ile pamiętam 1,80 zł. Super cena! 18zł za kilogram!!!!
Wystarczy tylko przeczytać skład(Co może być składnikiem mielonego czarnego pieprzu-wydaje się że wyłącznie pieprz!)I co widzimy?,,produkt może zawierać ŚLADOWE ilości soi i iluś jeszcze składników(niestety nie pamiętam jakich, lista jest dość długa)
Tylko dystrybutor wie jakie świństwa są w tym opakowaniu.Wiele innych produktów ma podobny skład.Żeby nie było-jestem pewny że w Polo również znajdziesz podobne rarytasy
Jeżeli tak według Ciebie wygląda konkurencyjność to cóż-SMACZNEGO!
PS.Prawdziwy pieprz kosztuje 30-40 zł za kilogram-wszystko co tańsze nie jest pieprzem
Tak jest wszędzie Polo, Biedronka, Real............ipt. Postęp cywilizacyjny.
REKLAMA

Re: Market POLO w Ornecie 2010/12/09 09:07 #44

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Polo ma fatalne sąsiedztwo jakby nie to to może być.
REKLAMA

Re: Market POLO w Ornecie 2010/12/09 09:57 #45

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
O co chodzi z tym sąsiedztwem? Bo moim zdaniem lokalizację ma dobrą.