Market POLO w Ornecie - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re: Market POLO w Ornecie 2010/05/16 21:37 #16

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

adam napisał: dobry pracownik znajdzie zawsze prace :lol:

adam napisał: a pseudo biznesmenów pokroju naszych wspaniałych handlowców typu Tylkiewicz, Fijarczyk i Butkiewicz jakoś mi nie żal :lol:


Ciekawe gdzie człowieku znajdziesz tą prace w Ornecie, w sklepach 99% personelu to kobiety, a dla nich w Ornecie jest tyle ofert że aż nie mogą się opędzić.

Może i pseudo biznesmeni sa dla mnie zupełnie obojętni ale:
Tylkiewicz jakos kieruje Społem pomimo trudnej sytuacji i spalenia piekarni.
Fijarczyk zaczynał od zera a obecnie posiada bardzo liczący się zakład piekarniczy nie tylko w gminie, czy powiecie.
Budkiewicz, pamiętam jak zaczynał jeszcze w budynku mleczarni, stworzył sklep, hurtownie dał prace wielu osobom.
Więc kolego Adam nie obrażaj ludzi za to że prowadzą swój biznes jak potrafią i starają się coś stworzyć,a jeżeli masz się czym pochwalić w swej dotychczasowej karierze zawodowej to napisz, możne to być niezwykle ciekawe.

Wracając do Polo czy co tam powstanie. Polo markety nie są siecią tanich sklepów już napisałem jakiś czas temu TANIEJ NIE BĘDZIE, no bo czy w Biedronce jest tanio? Nie, bo gdy sie spojrzy na gramaturę opakowań, zaniżoną jakość produktów często prawie nie do zauważenia dla zwykłego zjadacza chleba to wcale nie jest tak różowo jak to wygląda na pierwszy rzut oka. Doskonałym przykładem jest Coca Cola (produkowana przez Hoopa) w Biedronce zawartość karmelu tworzącego ekstrakt wynosi 80% Hoop Coli.
Reasumując drodzy Ornecianie stańcie na głowie i nie dopuście do powstania Polo bo więcej stracicie niż zyskacie.

A teraz żeby nie było że nie wiem co piszę:
Od wielu lat nie mieszkam już w Ornecie, wybaczcie ze się nie przedstawię ale rodzina wciąż mieszka w Ornecie niech mają spokój a nie jakieś nieprzyjemności. Zawodowo zajmuje się handlem w jednej z dużych sieci zachodnich więc wiem w jaki sposób ustala się ceny i wiem, jaka jest procedura zamawiania tzw marek własnych i ustalania wszelkich promocji.
PS. prywatnie zakupy spozywcze robię w "sklepiku Pani Zosi" i Społemie ze względu wiedze zawodową i jakoś dostarczanych tam produktów no i co najważniejsze wcale tam nie jest drożej.

Re: Market POLO w Ornecie 2010/05/17 09:17 #17

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:

adam napisał: dobry pracownik znajdzie zawsze prace :lol:

adam napisał: a pseudo biznesmenów pokroju naszych wspaniałych handlowców typu Tylkiewicz, Fijarczyk i Butkiewicz jakoś mi nie żal :lol:


Ciekawe gdzie człowieku znajdziesz tą prace w Ornecie, w sklepach 99% personelu to kobiety, a dla nich w Ornecie jest tyle ofert że aż nie mogą się opędzić.

Może i pseudo biznesmeni sa dla mnie zupełnie obojętni ale:
Tylkiewicz jakos kieruje Społem pomimo trudnej sytuacji i spalenia piekarni.
Fijarczyk zaczynał od zera a obecnie posiada bardzo liczący się zakład piekarniczy nie tylko w gminie, czy powiecie.
Budkiewicz, pamiętam jak zaczynał jeszcze w budynku mleczarni, stworzył sklep, hurtownie dał prace wielu osobom.
Więc kolego Adam nie obrażaj ludzi za to że prowadzą swój biznes jak potrafią i starają się coś stworzyć,a jeżeli masz się czym pochwalić w swej dotychczasowej karierze zawodowej to napisz, możne to być niezwykle ciekawe.

Wracając do Polo czy co tam powstanie. Polo markety nie są siecią tanich sklepów już napisałem jakiś czas temu TANIEJ NIE BĘDZIE, no bo czy w Biedronce jest tanio? Nie, bo gdy sie spojrzy na gramaturę opakowań, zaniżoną jakość produktów często prawie nie do zauważenia dla zwykłego zjadacza chleba to wcale nie jest tak różowo jak to wygląda na pierwszy rzut oka. Doskonałym przykładem jest Coca Cola (produkowana przez Hoopa) w Biedronce zawartość karmelu tworzącego ekstrakt wynosi 80% Hoop Coli.
Reasumując drodzy Ornecianie stańcie na głowie i nie dopuście do powstania Polo bo więcej stracicie niż zyskacie.

A teraz żeby nie było że nie wiem co piszę:
Od wielu lat nie mieszkam już w Ornecie, wybaczcie ze się nie przedstawię ale rodzina wciąż mieszka w Ornecie niech mają spokój a nie jakieś nieprzyjemności. Zawodowo zajmuje się handlem w jednej z dużych sieci zachodnich więc wiem w jaki sposób ustala się ceny i wiem, jaka jest procedura zamawiania tzw marek własnych i ustalania wszelkich promocji.
PS. prywatnie zakupy spozywcze robię w "sklepiku Pani Zosi" i Społemie ze względu wiedze zawodową i jakoś dostarczanych tam produktów no i co najważniejsze wcale tam nie jest drożej.
Jedno jest pewne,że trzeba się trochę orientować w cenach i jakości towarów w sklepach i wielopowierzchniowych.Wiem co kupuję w Biedronce lub innych sklepach.Np.mixełko łaciate w Lewiatanie 3,80 zł,w "Znajomym" /naprzeciwko/ 3,29 zł.Piwo "Pilsner" pod arkadami 1,79zl a w "Znajomym" na Kściuszki" 2.00zl."Znajomy na Kościuszki to najdroższy sklep w tej sieci ! Dlaczego ?Jestem za powstaniem następnego maretu.

Re: Market POLO w Ornecie 2010/05/17 11:01 #18

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
podobno budowa marketu wstrzymana z powodu błędów w projekcie nie wiem czy to sprawdzone info co do naszych biznesmenów to sami dobrze wiedzą jak wiążą koniec z końcem to tak zwane kreatywne zatrudnanie prosze się domyśleć co to może znaczyć jestem z powstaniem nowego marketu
REKLAMA

Re: Market POLO w Ornecie 2010/05/18 16:41 #19

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
"ornecka śmietanka" panikuje z powodu polo dobrze wiedzą że to ich sklepiki rozłoży w pierwszej rundzie :lol:

Re: Market POLO w Ornecie 2010/09/08 15:55 #20

  • ewa
  • ewa Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20
Tak czy siak Polo się buduje. Będzie to coś na wzór centrum handlowego. Być może mieszkańcy skorzystają na nowym obiekcie.

Re: Market POLO w Ornecie 2010/10/14 17:18 #21

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
to koniec dla SPOŁEM :lol: ci którzy kupują w małych sklepikach dalej będą w nich kupować nic się nie zmieni polo to konkurencja tylko dla społem i biedronki

Re: Market POLO w Ornecie 2010/10/14 18:23 #22

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: to koniec dla SPOŁEM :lol: ci którzy kupują w małych sklepikach dalej będą w nich kupować nic się nie zmieni polo to konkurencja tylko dla społem i biedronki

Nie wiem od czego zależy,że w sklepach "Społem" /znajomy"/ są rózne ceny.Klienci krążą i porównują ceny.

Re: Market POLO w Ornecie 2010/10/14 19:14 #23

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

LOLA napisał: Nie wiem od czego zależy,że w sklepach "Społem" /znajomy"/ są rózne ceny.Klienci krążą i porównują ceny.


podłączając społem pod sieć znajomy tylkiewicz musi dostosować ceny do sieciowych, w swoich własnych społem robi co chce stąd różnice

Re: Market POLO w Ornecie 2010/10/15 11:18 #24

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
skończy się mycie starej kiełbasy w niektórych orneckich placówkach handlowych :lol:

Re: Market POLO w Ornecie 2010/10/20 18:17 #25

  • Robert1
  • Robert1 Avatar
  • Wylogowany
  • Młody stażem
  • Posty: 31
  • Otrzymane podziękowania: 0

społe-cznik napisał:

LOLA napisał: Nie wiem od czego zależy,że w sklepach "Społem" /znajomy"/ są rózne ceny.Klienci krążą i porównują ceny.


podłączając społem pod sieć znajomy tylkiewicz musi dostosować ceny do sieciowych, w swoich własnych społem robi co chce stąd różnice


Witam wszelkich orneckich specjalistów od handlu

1. W sklepach Społem są rożne ceny gdyż kierowniczki maja wolna rękę w marżowaniu produktów.
2. Nie ma żadnej sieci sklepów Znajomy, próbowano kiedyś coś takiego stworzyć zakończyło się to szybciej niż rozpoczęło zostały tylko oklejone okna.

Jak widzę wpisy w stylu SUPER BĘDZIE POLO - TYLKIEWICZ , BUDKIEWICZ I FIJARCZYK UPADNĄ to się zastanawiam czy w Ornecie ludzie widza więcej niż tylko czubek własnego nosa, rozumiem że chcecie mieć duży sklep pod domem ale jakie tego będą konsekwencje dla małej i biednej gminy która nie ma szczęścia od lat do władz i kogoś na stanowisku burmistrza kto by myślał dalej niż tylko do drzwi własnego gabinetu.
OK w sklepach Społem jest źle, może napiszcie do Prezesa Tylkiewicz (ma mejla)- PANIE tu i tu jest tak i tak, pracownicy są tacy a tacy, asortyment jest taki a taki, a kierowniczka w sklepie pod filarami na Placu Wolności chodzi po sklepie i zgryza kawał kiełbasy. Można ale lepiej jest się cieszyć że coś się komuś kończy i to nie dla Pana Tylkiewicza, ale dla tych wszystkich sprzedawczyń, księgowych, piekarzy Itd. które Społem zatrudnia. Ciekawe gdzie oni znajda prace. przecież to są również wasi znajomi.
Ciekawe jest tez kto wyraził zgodę na włączenie wyjazdu z Polo do 1-go Maja.

Re: Market POLO w Ornecie 2010/11/08 19:23 #26

  • nie popieram
  • nie popieram Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 0

Robert1 napisał: W sklepach Społem są rożne ceny gdyż kierowniczki maja wolna rękę w marżowaniu produktów.


koniec kierowniczek po zawodówkach i mycia kiełbasy w społem
straszenie zwolnieniami pracowników to kiełbasa wyborcza w stylu Popiela
Nie głosowałem na Ireneusza Popiela i jego ekipę w wyborach 2010/14/18.

Re: Market POLO w Ornecie 2010/11/08 19:55 #27

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

nie popieram napisał:

Robert1 napisał: W sklepach Społem są rożne ceny gdyż kierowniczki maja wolna rękę w marżowaniu produktów.


koniec kierowniczek po zawodówkach i mycia kiełbasy w społem
straszenie zwolnieniami pracowników to kiełbasa wyborcza w stylu Popiela


Nic nie upadnie w sklepach społem wiecej praktykantek niż sprzedawczyń na cały etat ,po co zatrudniac ekspedientki jak mają praktykantki a co do marketu polo to biedniejsi bedą mogli mieć wybór ty chyba w Edenie cen nie widziałeś albo stać cie na takie drogie zakupy

Re: Market POLO w Ornecie 2010/11/08 19:59 #28

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Nic nie upadnie w sklepach społem wiecej praktykantek niż sprzedawczyń na cały etat ,po co zatrudniac ekspedientki jak mają praktykantki a co do marketu polo to biedniejsi bedą mogli mieć wybór ty chyba w Edenie cen nie widziałeś albo stać cie na takie drogie zakupy





W zupełności zgadzam sie z moją przedmówczynią, policzcie w sklepach praktykantki, ile ich jest! dla mnie też wszystko jest jasne
REKLAMA

Re: Market POLO w Ornecie 2010/11/09 09:54 #29

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Jeśli społem się nie zreformuje i nie dostosuje do wymogów nowoczesnego handlu upadnie w ciągu 5 lat. Cała kadra zarządzająca pamięta Gierka więc nic dziwnego ze stosują handel z czasów socializmu. Polo wymusi reformy i zyskają na tym klienci. Straszenie zwolnieniami jest sianiem sztucznej paniki. Dobra ekspedientka zawsze znajdzie prace jak nie w społem to w polo :lol:
REKLAMA

Re: Market POLO w Ornecie 2010/11/09 10:17 #30

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Jeśli społem się nie zreformuje i nie dostosuje do wymogów nowoczesnego handlu upadnie w ciągu 5 lat. Cała kadra zarządzająca pamięta Gierka więc nic dziwnego ze stosują handel z czasów socializmu. Polo wymusi reformy i zyskają na tym klienci. Straszenie zwolnieniami jest sianiem sztucznej paniki. Dobra ekspedientka zawsze znajdzie prace jak nie w społem to w polo :lol:


Słuszna uwaga klient musi mieć wybór .