WŁAŚCIWY DYREKTOR ! - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

WŁAŚCIWY DYREKTOR ! 2011/09/08 23:06 #1

  • zauroczony
  • zauroczony Avatar Autor
  • Gość
TAKIEJ DYREKTORKI SZKOŁA W BAŻYNACH POTRZEBOWAŁA OD DAWNA.WŁAŚCIWA OSOBA NA ODPOWIEDZIALNYM STANOWISKU.......MAM NADZIEJE ŻE NIE PRZEJDZIE PANI Z FERENCEM NA TY.

Odp: WŁAŚCIWY DYREKTOR ! 2011/09/09 21:43 #2

  • dariusz
  • dariusz Avatar Autor
  • Gość
Najlepszą dyrektor była pani Ringowa. Szkołą miała wyniki. Wszystko zorganizowane na ostatni guzik. Każde dziecko ją lubiło. Szkoda że manipulanci z Bażyn doprowadzili do jej odejścia. Jeszcze tego pożałują.

Odp: WŁAŚCIWY DYREKTOR ! 2011/09/12 11:31 #3

  • rodzic
  • rodzic Avatar Autor
  • Gość
ja raczej mam pytanie czemu w naszych szkolach nie ucza profesjonalni i wykwalifikowani nauczyciele
REKLAMA

Odp: WŁAŚCIWY DYREKTOR ! 2011/09/12 12:33 #4

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

rodzic napisał: ja raczej mam pytanie czemu w naszych szkolach nie ucza profesjonalni i wykwalifikowani nauczyciele


O co ci chodzi. Jest lepszy poziom nauczania niż w SP1

Odp: WŁAŚCIWY DYREKTOR ! 2011/09/12 13:05 #5

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
to ogolne pytanie

Odp: WŁAŚCIWY DYREKTOR ! 2011/09/12 19:23 #6

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

rodzic napisał: ja raczej mam pytanie czemu w naszych szkolach nie ucza profesjonalni i wykwalifikowani nauczyciele


Nauczycielem zostają nieudacznicy którzy oblali egzaminy na poważne uniwersytety. Prawdziwi z powołania już nie żyją.

Odp: WŁAŚCIWY DYREKTOR ! 2011/09/12 21:51 #7

  • doda
  • doda Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał:

rodzic napisał: ja raczej mam pytanie czemu w naszych szkolach nie ucza profesjonalni i wykwalifikowani nauczyciele


Nauczycielem zostają nieudacznicy którzy oblali egzaminy na poważne uniwersytety. Prawdziwi z powołania już nie żyją.

jeżeli będzie dobry dyrektor,to i nieudacznicy będą nauczać. Trzeba pokazać kto w szkole jest najważniejszy !!! Kucharka powinna gotować, a nauczyciel nauczać. Są szkoły że jest odwrotnie i to jest chore!!!!!!!!!!!

Odp: WŁAŚCIWY DYREKTOR ! 2011/09/12 22:21 #8

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16

doda napisał: Trzeba pokazać kto w szkole jest najważniejszy !!! Kucharka powinna gotować, a nauczyciel nauczać. Są szkoły że jest odwrotnie i to jest chore!!!!!!!!!!!


Czuję między wierszami że chodzi o SP Bażyny i słynną szarą eminencję od garnków.
Prawda? Nie ma takiej.

Odp: WŁAŚCIWY DYREKTOR ! 2011/09/13 08:33 #9

  • z boku
  • z boku Avatar Autor
  • Gość
Źle się dzieje jak w szkole rządzi woźna lub kucharka. Na szczęście pani Dorotka nie jest już dyrektorką.

Odp: WŁAŚCIWY DYREKTOR ! 2011/09/13 09:01 #10

  • doda
  • doda Avatar Autor
  • Gość

z boku napisał: Źle się dzieje jak w szkole rządzi woźna lub kucharka. Na szczęście pani Dorotka nie jest już dyrektorką.


i niech nigdy nie będzie dyrektorem dla jej dobra,będąc szefem szkoły nie powinna pozwolić sobie żeby ktokolwiek wodził ją za nos.....A CO BYŁO?

Odp: WŁAŚCIWY DYREKTOR ! 2011/09/13 09:46 #11

  • ciekawa
  • ciekawa Avatar Autor
  • Gość
A kto jest dyr. szkoły w Bażynach?

Odp: WŁAŚCIWY DYREKTOR ! 2011/09/13 14:49 #12

  • predendent
  • predendent Avatar Autor
  • Gość

ciekawa napisał: A kto jest dyr. szkoły w Bażynach?


Kucharka z radnym Ferencem i proboszczem Tomaszem. Ta trójca rządzi w szkole w takiej właśnie kolejności. Gabinet dyrektora mają na kuchni szkolnej. Ferenc włazi na kuchnię jak do swojej obory bez fartucha. To samo pleban.Nadzieja w nowej dyrektor która może przywróci normalne stosunki w szkole. To dziwne że kuchara miała więcej do powiedzenia w szkole niż dyrektor. Ma swoje gary i na tym powinna się skoncentrować. Szkolna stołówka to nie prywatna smażalnia ryb słodkowodnych.

Odp: WŁAŚCIWY DYREKTOR ! 2011/09/13 16:09 #13

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
ja mowie ogolnie o naszych orneckich nauczycielach , ze sa bardzo rozni i niektorzy nie powiinni uczyc
REKLAMA

Odp: WŁAŚCIWY DYREKTOR ! 2011/09/13 18:23 #14

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

predendent napisał:

ciekawa napisał: A kto jest dyr. szkoły w Bażynach?


Kucharka z radnym Ferencem i proboszczem Tomaszem. Ta trójca rządzi w szkole w takiej właśnie kolejności. Gabinet dyrektora mają na kuchni szkolnej. Ferenc włazi na kuchnię jak do swojej obory bez fartucha. To samo pleban.Nadzieja w nowej dyrektor która może przywróci normalne stosunki w szkole. To dziwne że kuchara miała więcej do powiedzenia w szkole niż dyrektor. Ma swoje gary i na tym powinna się skoncentrować. Szkolna stołówka to nie prywatna smażalnia ryb słodkowodnych.

Musi mieć kucharka mocne plecy w gminie jeśli się tak rządzi.
REKLAMA

Odp: WŁAŚCIWY DYREKTOR ! 2011/09/14 06:52 #15

  • śmiać mi się chce
  • śmiać mi się chce Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał:

predendent napisał:

ciekawa napisał: A kto jest dyr. szkoły w Bażynach?


Kucharka z radnym Ferencem i proboszczem Tomaszem. Ta trójca rządzi w szkole w takiej właśnie kolejności. Gabinet dyrektora mają na kuchni szkolnej. Ferenc włazi na kuchnię jak do swojej obory bez fartucha. To samo pleban.Nadzieja w nowej dyrektor która może przywróci normalne stosunki w szkole. To dziwne że kuchara miała więcej do powiedzenia w szkole niż dyrektor. Ma swoje gary i na tym powinna się skoncentrować. Szkolna stołówka to nie prywatna smażalnia ryb słodkowodnych.

Musi mieć kucharka mocne plecy w gminie jeśli się tak rządzi.


pani od gotowania trafi na swego,tak jak Adamek!!! proszę pamiętać PYCHA ROZPYCHA.....