Strefa biznesu w Ornecie - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Strefa biznesu w Ornecie 2016/12/02 00:49 #1

  • Strefa
  • Strefa Avatar Autor
  • Gość
Strefa w Ornecie świeci pustkami. Co dalej Panie Burmistrzu?

Załączniki:

Strefa biznesu w Ornecie 2016/12/03 10:01 #2

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Strefa jest przygotowana do najazdu inwestorów którzy będą się zabijać o wolne działki inwestycyjne. Pan Burmistrz jest geniuszem.

Strefa biznesu w Ornecie 2016/12/03 14:28 #3

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Dla opozycji wszystko się nie podoba. Poświrować się na forum każdy głupi potrafi. Co się dziwić miastu gdzie PIS kupił motłoch za 500+
REKLAMA

Strefa biznesu w Ornecie 2016/12/04 20:44 #4

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Wierzę że Panu Burmistrzowi uda się dźwignąć Ornetę z kolan i strefa zacznie funkcjonować zgodnie z planem

Strefa biznesu w Ornecie 2016/12/04 23:28 #5

  • obserwator
  • obserwator Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: Strefa jest przygotowana do najazdu inwestorów którzy będą się zabijać o wolne działki inwestycyjne. Pan Burmistrz jest geniuszem.

Czy cokolwiek ,co zrobi burmistrz was zadowoli ! Głowa do góry Panie burmistrzu i pozdrawiam

Strefa biznesu w Ornecie 2016/12/04 23:43 #6

  • wiem
  • wiem Avatar Autor
  • Gość
czy orneta jest gotowa do zapłaty ogromnych odszkodowań związanych z niewypałem strefy przedsiębiorczości? kto zapłaci? zapłacę ja zapłacisz ty zapłacimy my. wszystko to w imię nierealistycznych zachcianek chłopca w krótkich spodenkach. dziękuję za uwagę.

Strefa biznesu w Ornecie 2016/12/05 14:39 #7

  • tadeusz
  • tadeusz Avatar Autor
  • Gość

wiem napisał: czy orneta jest gotowa do zapłaty ogromnych odszkodowań związanych z niewypałem strefy przedsiębiorczości? kto zapłaci? zapłacę ja zapłacisz ty zapłacimy my. wszystko to w imię nierealistycznych zachcianek chłopca w krótkich spodenkach. dziękuję za uwagę.


Widzę że trolling antypopielowy się ponownie uaktywnił :) Powtórka referendum wam się marzy?

Strefa biznesu w Ornecie 2016/12/05 17:03 #8

  • Maharadża
  • Maharadża Avatar Autor
  • Gość

obserwator napisał:

Anonim napisał: Strefa jest przygotowana do najazdu inwestorów którzy będą się zabijać o wolne działki inwestycyjne. Pan Burmistrz jest geniuszem.

Czy cokolwiek ,co zrobi burmistrz was zadowoli ! Głowa do góry Panie burmistrzu i pozdrawiam

W pełni sie zgadzam. 6 lat nie zrobił nic a radni w pierwszych ławach i tak będą klaskać. Przemysłwa stoi? stoi! i dla mieszkańców to najważniesze...

Strefa biznesu w Ornecie 2016/12/05 17:56 #9

  • radny
  • radny Avatar Autor
  • Gość
Idealny teren pod powiatowe wysypisko śmieci :)

Strefa biznesu w Ornecie 2016/12/05 19:24 #10

  • blanka
  • blanka Avatar Autor
  • Gość

radny napisał: Idealny teren pod powiatowe wysypisko śmieci :)


a niech i to będzie. byle praca była

Strefa biznesu w Ornecie 2016/12/05 23:17 #11

  • radny
  • radny Avatar Autor
  • Gość
powiatowe wysypisko śmieci to jedyne realne rozwiązanie poronionego pomysłu ze strefą bez przedsiębiorczości teren jest utwardzony i kompletnie uzbrojony czyniąc go idealnym miejscem pod tego typu działalność komunalną

Strefa biznesu w Ornecie 2016/12/08 20:39 #12

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Nagonka na młodego burmistrza już dawno przekroczyła granice nienawiści. Zero merytorycznych argumentów.

Strefa biznesu w Ornecie 2016/12/19 20:47 #13

  • bpb
  • bpb Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Nagonka na młodego burmistrza już dawno przekroczyła granice nienawiści. Zero merytorycznych argumentów.

I tak nie dacie mu rady, jest za mocny !!!!! A wy do obory.
REKLAMA

Strefa biznesu w Ornecie 2020/02/11 22:06 #14

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Działki bardzo ładne takie kolorowe takie amerykańskie. Teren ładnie uzbrojony. Dlaczego więc nie ma chętnych kapitalistów do zainwestowania w opłacalny biznes. Wcześniej faktycznie byliśmy w czarnej dup głównie z powodu dziurawych dróg. Teraz jesteśmy idealnie połączeni z S7. Dlaczego strefa stoi pusta
REKLAMA

Strefa biznesu w Ornecie 2020/02/12 11:55 #15

  • nie popieram
  • nie popieram Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 0
Od początku tego skrajnie poronionego pomysłu ostrzegałem że strefa nie ma szans na funkcjonowanie. Dlaczego rani nie powstrzymali pana burmistrza pozostanie dla mieszkańców zagadką. Musimy zrobić wszystko żeby nie zwracać otrzymanego dofinansowania. Nie znam jakie trzeba spełnić warunki by tak się stało w sensie ile musi zostać zagospodarowanych działek.
Nie głosowałem na Ireneusza Popiela i jego ekipę w wyborach 2010/14/18.