REFERAT POZYSKIWANIA FUNDUSZY POMOCOWYCH

9 lata 2 miesiąc temu #231 przez Anonymous
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Orneta ma prężną komórkę do pozyskiwania środków z UE. Nosi nazwę Referat Pozyskiwania Funduszy Pomocowych. Pracują dwie młode panie, inspektor Joanna Ulewicz i młodszy referent Edyta Lewkowska. Na oficjalnej stronie urzędu gminy trudno znaleźć informacje jakie sukcesy odniosła Orneta w pozyskiwaniu unijnej kasy. Na TV Lidzbark był niedawno materiał o przedszkolu w Bażynach za unijną kasę. Czy jest coś jeszcze ?
8 lata 3 miesiąc temu #3836 przez Anonymous
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
www.orneta.pl zakładka fundusze europejskie
MIŁEJ LEKTURY :)
O szczegóły można zapytać w referacie.
z poważaniem
Joanna Ulewicz
8 lata 3 miesiąc temu #3838 przez Anonymous
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Chciałam jeszcze dodać, ze oprócz pracy związanej z wykonywaniem obowiązków służbowych jesteśmy sercem z całą społecznością lokalną, która chciałaby zrobić coś dobrego dla naszej gminy. Pomagamy lokalnym stowarzyszeniom i świetlicom wiejskim w pisaniu projektów i pozyskiwaniu funduszy, pomagamy rejestrować stowarzyszenia. Przy współpracy z LGD ?Warmiński Zakątek? staramy się pomóc wszystkim, którzy tego potrzebują.
8 lata 1 tydzień temu #5968 przez Anonymous
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW

Joanna Ulewicz napisał: Chciałam jeszcze dodać, ze oprócz pracy związanej z wykonywaniem obowiązków służbowych jesteśmy sercem z całą społecznością lokalną, która chciałaby zrobić coś dobrego dla naszej gminy. Pomagamy lokalnym stowarzyszeniom i świetlicom wiejskim w pisaniu projektów i pozyskiwaniu funduszy, pomagamy rejestrować stowarzyszenia. Przy współpracy z LGD ?Warmiński Zakątek? staramy się pomóc wszystkim, którzy tego potrzebują.


Panie Burmistrzu czas na zmiany w resorcie pozyskiwania funduszy. Skuteczność jest poniżej oczekiwań. Proszę zatrudnić kompetentne osoby. Bez środków unijnych daleko nie zajdziemy.
8 lata 1 tydzień temu #5972 przez Anonymous
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW

dotacja napisał:

Panie Burmistrzu czas na zmiany w resorcie pozyskiwania funduszy. Skuteczność jest poniżej oczekiwań. Proszę zatrudnić kompetentne osoby. Bez środków unijnych daleko nie zajdziemy.

O czym ty piszesz/-widać że nie masz pojęcia o wnioskach unijnych - posłużę się wyświechtanym powiedzeniem - gdyby głupota mogła fruwać - to latałbyś w kosmosie.
Czas generowania strony: 0.204 s.