4 mln na starówkę

8 lata 5 miesiąc temu #1563 przez ewa
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Ostatni sukces obecnych władz miasta to projekt ,,Ornecka Starówka ? Zintegrowany Projekt Rewitalizacji Społeczno-Urbanistycznej Historycznego Centrum Ornety? o wartości prawie 4 000 000 zł. Zostaną poddane renowacji zabytkowe kamieniczki. Inwestycja obejmuje także zagospodarowanie zdegradowanych terenów w centrum miasta. Zwiększy to wartość turystyczną naszego miasta.

Przy okazji mogę już zakomunikować że kończę pracę na serwisem internetowym który będzie promował Ornetę i okolice właśnie jako atrakcja turystyczna. Bardzo mnie cieszy że obecny burmistrz stawia na rozwój turystyki i stara się powiększyć wartość turystyczną naszej gminy.
http://www.orneta.turystyka.pl
8 lata 4 miesiąc temu #1590 przez Anonymous
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW

ewa napisał:
Ostatni sukces obecnych władz miasta to projekt ,,Ornecka Starówka ? Zintegrowany Projekt Rewitalizacji Społeczno-Urbanistycznej Historycznego Centrum Ornety? o wartości prawie 4 000 000 zł. Zostaną poddane renowacji zabytkowe kamieniczki. Inwestycja obejmuje także zagospodarowanie zdegradowanych terenów w centrum miasta. Zwiększy to wartość turystyczną naszego miasta.

Przy okazji mogę już zakomunikować że kończę pracę na serwisem internetowym który będzie promował Ornetę i okolice właśnie jako atrakcja turystyczna. Bardzo mnie cieszy że obecny burmistrz stawia na rozwój turystyki i stara się powiększyć wartość turystyczną naszej gminy.
http://www.orneta.turystyka.pl

A już zwątpiłam,że wróci się z rewitalizacją starówki !
8 lata 4 miesiąc temu #1597 przez ewa
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW

Jowita napisał: A już zwątpiłam,że wróci się z rewitalizacją starówki !


Miejmy nadzieje że starówka odzyska dawny blask. Albert miał pomysł by stary rynek w Ornecie przywrócić do postaci jaką miał przed 1945. Czyli odbudować brakujące kamieniczki które stały na placu byłego postoju Taxi oraz gdzie jest ciąg handlowy Społem.
8 lata 4 miesiąc temu #1606 przez albert
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
To by było piękne, ale czy jest realne? :roll: Chociaż budowa kamieniczek stylem nawiązujących do starej zabudowy nie jest zbyt trudna skoro plac jest pusty.
Na rewitalizację bloku z ciągiem sklepów PSS mam pomysł, ale sam jestem nim zaskoczony :!: .Wcale nie nie trzeba by było burzyć istniejącego bloku :idea:

Kto nie pamięta historii skazany jest na ponowne jej przeżycie
8 lata 4 miesiąc temu #1715 przez nie popieram
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW

albert napisał: To by było piękne, ale czy jest realne? :roll: Chociaż budowa kamieniczek stylem nawiązujących do starej zabudowy nie jest zbyt trudna skoro plac jest pusty.
Na rewitalizację bloku z ciągiem sklepów PSS mam pomysł, ale sam jestem nim zaskoczony :!: .Wcale nie nie trzeba by było burzyć istniejącego bloku :idea:dobry pomysł albert dobrze kombinujesz ornecie trzeba takich ludzi którzy wiedzą co jest ważne myślę że warto zainteresować władze tym pomysłem

Nie głosowałem na Ireneusza Popiela i jego ekipę w wyborach 2010.
8 lata 4 miesiąc temu #1727 przez ewa
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW

nie popieram napisał:

dobry pomysł albert dobrze kombinujesz ornecie trzeba takich ludzi którzy wiedzą co jest ważne myślę że warto zainteresować władze tym pomysłem


Władze to dopiero wyłonimy niebawem. To bardzo ciekawe co kandydaci myślą o pomyśle Alberta. To był by dobry miernik co mają w głowach w temacie odbudowy Ornety z marazmu.
8 lata 4 miesiąc temu #1799 przez ewa
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
A więc chodzi o kamieniczki przy Pionierów 5, 10, 12, 14, 15 i 16 oraz przy Kościuszki 8.
8 lata 4 miesiąc temu #1807 przez Anonymous
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW

nie popieram napisał:

albert napisał: To by było piękne, ale czy jest realne? :roll: Chociaż budowa kamieniczek stylem nawiązujących do starej zabudowy nie jest zbyt trudna skoro plac jest pusty.
Na rewitalizację bloku z ciągiem sklepów PSS mam pomysł, ale sam jestem nim zaskoczony :!: .Wcale nie nie trzeba by było burzyć istniejącego bloku :idea:dobry pomysł albert dobrze kombinujesz ornecie trzeba takich ludzi którzy wiedzą co jest ważne myślę że warto zainteresować władze tym pomysłem

Proszę o wyjaśnienie jaki blok jest przewidziany do wyburzenia ?
8 lata 4 miesiąc temu #1810 przez ewa
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW

Jowita napisał: Proszę o wyjaśnienie jaki blok jest przewidziany do wyburzenia ?


Nic nie będzie burzone to tylko nasze fantazje by coś zrobić z ciągiem handlowym społem przed ratuszem który szpeci stare miasto. Myślimy jak najtańszym kosztem przywrócić dawny wygląd
8 lata 4 miesiąc temu #1840 przez albert
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW

jowita napisał: Proszę o wyjaśnienie jaki blok jest przewidziany do wyburzenia ?

Noo, planujemy wyburzenia, na samym Placu Wolności zamierzamy wyburzyć co najmniej trzy bloki :mrgreen: .Myślimy tylko co z ratuszem. Ja osobiście bym zostawił ze względu na dzwon.
Mógłby się wyszczerbić przy upadku.Żal by było zabytku.
Dobra, dość żartów :lol:
Nikt niczego nie będzie wyburzał(szkoda :!: ;) )
Tak jak pisze ewa to tylko nasze chciejstwo.
Myślimy co zrobić aby było pięknie , a tym czasem...powstaje nowe na miejscu starego.
Wie ktoś jak będzie wyglądał budynek powstający obok La Strady?(Już się boję :roll: )

Kto nie pamięta historii skazany jest na ponowne jej przeżycie
8 lata 4 miesiąc temu #1859 przez ewa
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW

albert napisał: Wie ktoś jak będzie wyglądał budynek powstający obok La Strady?(Już się boję :roll: )


miał nawiązywać stylem do reszty, pytanie tylko do której reszty ? :?:
8 lata 4 miesiąc temu #1960 przez bogus312
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Miejmy nadzieje że z tych budynków koło La Strady nie powstanie architektoniczny bubel. A co do pomysłu alberta to popieram w całej rozciągłości. Natomiast co do bloków z wielkiej płyty przy placu Wolności to uwarzam że ze wszystkimi powinno zostać zrobione jedno OUT. Chociaż zdaje sobie z tego sprawe że nie jest to taka prosta sprawa
Czas generowania strony: 0.240 s.