• Start
  • Witamy na ornecianka.pl
 • News
 • Forum
 • Samorząd
  • Sesja Rady Miejskiej Ornety
   Obrady Rady Miejskiej
 • Na sygnale
  • Na sygnale
   Na sygnale
 • Gospodarka
 • Kultura
 • Sport

So22092018

Ostatnia aktualizacja12:26:43 AM

Font Size

Cpanel

II Policyjny Turniej Piłki Nożnej drużyn 7-osobowych w Ornecie

Na Stadionie Miejskim w Ornecie po raz drugi odbył się Policyjny Turniej Piłki Nożnej drużyn 7-osobowych. Zaszczytne I miejsce zdobyła drużyna iławskich policjantów. Walczący w turnieju zawodnicy zagwarantowali kibicom ogromna dawkę sportowych emocji. Zwycięzcy otrzymali gratulacje, dyplomy i puchary z rąk p. Jana Harhaja Starosty Lidzbarskiego, p. Ireneusza Popiel Burmistrza Ornety, mł.insp. Tomasza Kamińskiego Komendanta Powiatowego Policji w Lidzbarku Warmińskim, kom. Sławomira Koniuszego Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Olsztynie oraz asp. Andrzeja Ziemianowicza Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Komisariatu Policji w Ornecie.

Drugi w historii Policyjny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Lidzbarskiego p. Jana Harhaja odbył się na Stadionie Miejskim w Ornecie. Pomysłodawcami i organizatorami zawodów podobnie jak i w zeszłym roku byli trzej orneccy policjanci mł.asp.Mariusz Horyd, sierż.sztab. Dariusz Sadowski oraz asp. Andrzej Ziemianowicz przy udziale kierownictwa Komisariatu Policji w Ornecie oraz przy wsparciu Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Olsztynie, Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ornecie oraz p. Jana Harhaja Starosty Lidzbarskiego i mł. insp. Tomasza Kamińskiego Komendanta Powiatowego Policji w Lidzbarku Warmińskim. W rywalizacji wzięło udział łącznie 9 drużyn z Komend Powiatowych Policji w Ełku, Ostródzie, Iławie, Działdowie, Nowym Mieście Lubawskim, Komisariatów Policji w Pasłęku i Ornecie oraz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie i Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie.

Z uwagi na alarmowe skierowanie policjantów do służby na zawody nie dojechała ubiegłoroczna zwycięska drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Braniewie. Zawodnicy z ogromną determinacją i w bardzo dobrym stylu rywalizowali o miejsca na podium. Najmocniejszą drużyną okazała się ekipa iławskich funkcjonariuszy, która w finale po rzutach karnych pokonała Komisariat Policji w Pasłęku (2:2), trzecie miejsce zajęła drużyna z KWP w Olsztynie. Wśród wyróżnionych zawodników znaleźli się : Piotr Skalski z KWP Olsztyn zdobywca 11 bramek oraz najlepszy bramkarz turnieju Patryk Jackowski z Komendy Powiatowej Policji w Iławie. Za swoją grę wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary. Zawody zakończyły się integracyjnym ogniskiem. Wszystkim drużynom gratulujemy, dziękujemy za udział w turnieju i zapraszamy za rok.

comments

Dodaj komentarz

Wydawca portalu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za zgodność z prawdą podawanych przez użytkowników informacji i prezentowane przez nich opinie, a także za ewentualne skutki będące następstwem stosowania się do prezentowanych na stronie komentarzy. Za publikowane na portalu komentarze, wyłączną odpowiedzialność ponoszą ich autorzy. Wydawca i redakcja portalu informują, że w żaden sposób nie ingerują w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników w komentarzach. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy sprzecznych z prawem oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Uwaga - zarejestrowani użytkownicy nie muszą wpisywać zabezpieczenia przed spamem.

Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz także

Promotion