• Start
  • Witamy na ornecianka.pl
 • News
 • Forum
 • Samorząd
  • Sesja Rady Miejskiej Ornety
   Obrady Rady Miejskiej
 • Na sygnale
  • Na sygnale
   Na sygnale
 • Gospodarka
 • Kultura
 • Sport

So22092018

Ostatnia aktualizacja12:26:43 AM

Font Size

Cpanel

Olimpiada Wiedzy o Obronie Cywilnej

13 lutego 2015 r. o godz. 9:00 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim odbył się etap międzyszkolny XX Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej, której celem jest popularyzowanie problematyki obrony cywilnej oraz przygotowanie młodzieży szkół ponadgimnazjalnych do racjonalnych zachowań w obliczu zagrożeń cywilizacyjnych, a także kształtowanie nawyków i umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Każdy uczestnik otrzymał do rozwiązania 50 pytań testowych. Na rozwiązanie testu uczestnicy mieli maksymalnie 60 minut. Łączna suma punktów uczestników z tej samej drużyny decydowała o jej zwycięstwie. Można było uzyskać w sumie 100 punktów.

I miejsce – z łączną sumą punktów 60 zajęła drużyna z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Lidzbarku Warmińskim w składzie: Katarzyna Stankiewicz i Martyna Kępińska. Zespół zakwalifikował się na szczebel wojewódzki Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej.

II miejsce – z łączną sumą punktów 57 zajęła drużyna z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Ornecie w składzie: Diana Hanas i Filip Dziubek,

III miejsce – z łączną sumą punktów 52 zajęła drużyna z Zespołu Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim w składzie: Krzysztof Iwański i Arkadiusz Pawlak,

IV miejsce – z łączną sumą punktów 51 zajęła drużyna Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Lidzbarku Warmińskim w składzie: Igor Myszkowski i Marcin Ambros.

Zespołom biorącym udział w Olimpiadzie, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody wręczył Sekretarz Powiatu Lidzbarskiego – Henryk Brochocki.

Serdecznie gratulujemy.

 

 
comments

Dodaj komentarz

Wydawca portalu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za zgodność z prawdą podawanych przez użytkowników informacji i prezentowane przez nich opinie, a także za ewentualne skutki będące następstwem stosowania się do prezentowanych na stronie komentarzy. Za publikowane na portalu komentarze, wyłączną odpowiedzialność ponoszą ich autorzy. Wydawca i redakcja portalu informują, że w żaden sposób nie ingerują w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników w komentarzach. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy sprzecznych z prawem oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Uwaga - zarejestrowani użytkownicy nie muszą wpisywać zabezpieczenia przed spamem.

Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz także

Promotion