Pn24042017

Ostatnia aktualizacja11:41:24 PM

Font Size

Cpanel

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych

Zarząd Powiatu Lidzbarskiego na posiedzeniu 21 stycznia 201 5 roku rozpatrzył rekomendację Komisji Konkursowej - ofert na realizację zadań publicznych, zgodnie z art. 15 ustawy z dnia 24 kwietnia 2004 r. o działalności pożytku publicznego i publicznego wolontariacie ( Dz. U. z 2010 r. Nr 234, poz. 1536 ) i przyznał dotację na następujące zadania z gminy Orneta.

Zadanie Nr 2 : Organizacja imprezy lub cyklu imprez kulturalnych o zasięgu co najmniej powiatowym, termin realizacji do 20 grudnia 201 5 roku.

  • Ochotnicza Straż Pożarna w Henrykowie na realizację zadania pn. „III Dni Henrykowa pod Patronatem Starosty Lidzbarskiego” – kwota dotacji 500 zł
  • Stowarzyszenie „Reduta Orneta” na realizację zadania pn. „Śladami warmińskich tajemnic” – kwota dotacji 1.000 zł

Zadanie Nr 3 : Działania na rzecz osób niepełnosprawnych o zasięgu co najmniej powiatowym, termin realizacji do 20 grudnia 2015 roku.

  • Środowiskowy Dom Samopomocy przy Caritas Archidiecezji Przemysko - Warszawskiej w Henrykowie na realizację zadania pn. „Nikiforiada - Twórczość Własna Osób Niepełnosprawnych Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Warmińsko - Mazurskiego ” – kwota dotacji 2.000 zł
comments

Dodaj komentarz

Wydawca portalu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za zgodność z prawdą podawanych przez użytkowników informacji i prezentowane przez nich opinie, a także za ewentualne skutki będące następstwem stosowania się do prezentowanych na stronie komentarzy. Za publikowane na portalu komentarze, wyłączną odpowiedzialność ponoszą ich autorzy. Wydawca i redakcja portalu informują, że w żaden sposób nie ingerują w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników w komentarzach. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy sprzecznych z prawem oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Uwaga - zarejestrowani użytkownicy nie muszą wpisywać zabezpieczenia przed spamem.

Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz także

03 Banner