Pn24042017

Ostatnia aktualizacja11:41:24 PM

Font Size

Cpanel

Dotacje na prace konserwatorskie - wnioski tylko do 30 marca

 

Starostwo Powiatowe w Lidzbarku Warmińskim informuje, iż zgodnie z Uchwałą Rady Powiatu Lidzbarskiego Nr OR.0710.16.2012 z dnia 25.10.2012 r. do dnia 30 marca 2014 r. można składać wnioski o dotacje na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków. Wnioski należy składać zgodnie z wytycznymi zawartymi w Uchwale Rady Powiatu Lidzbarskiego Nr OR.0710.16.2012 z dnia 25.10.2012 r. w Wydziale Oświaty, Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim.

Fragment Uchwały:

2. Dotacja może być udzielona osobie fizycznej lu b jednostce organizacyjnej, która jest właścicielem lub posiadaczem zabytku, o którym mowa w ust. 1. 3. Dotacja może być udzielona na dofinansowanie:

1) nakładów koniecznych na wykonanie prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytku, ustalonych na podstawie kosztorysu zatwierdzonego przez Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, które zostaną przeprowadzone w roku złożenia przez wnioskodawcę wniosku o udzielenie dotacji;

2) nakładów koniecznych na wykonanie prac konserwatorskich , restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru, które zostały przeprowadzone w okresie roku poprzedzającego rok złożenia przez wnioskodawcę wniosku o udzielenie dotacji

Uchwała Rady Powiatu Lidzbarskiego Nr OR.0710.16.2012 z dnia 25.10.2012 r.

comments

Dodaj komentarz

Wydawca portalu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za zgodność z prawdą podawanych przez użytkowników informacji i prezentowane przez nich opinie, a także za ewentualne skutki będące następstwem stosowania się do prezentowanych na stronie komentarzy. Za publikowane na portalu komentarze, wyłączną odpowiedzialność ponoszą ich autorzy. Wydawca i redakcja portalu informują, że w żaden sposób nie ingerują w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników w komentarzach. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy sprzecznych z prawem oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Uwaga - zarejestrowani użytkownicy nie muszą wpisywać zabezpieczenia przed spamem.

Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz także

switlowod 07.10 Image Banner 120 x 600