• Start
  • Witamy na ornecianka.pl
 • News
 • Forum
 • Samorząd
  • Sesja Rady Miejskiej Ornety
   Obrady Rady Miejskiej
 • Na sygnale
  • Na sygnale
   Na sygnale
 • Gospodarka
 • Kultura
 • Sport

So22092018

Ostatnia aktualizacja12:26:43 AM

Font Size

Cpanel

Mikołaj zawitał do świetlicy w Henrykowie

Mikołaj w Henrykowie 2014
Mikołaj w Henrykowie 2014
Mikołaj w Henrykowie 2014

W piątek, 20 grudnia w Świetlicy Wiejskiej w Henrykowie odbyła się impreza, jakiej jeszcze nie było. Wszystko to za sprawą akcji „Qurier Świętego Mikołaja” organizowanej przez Fundację Przyjaciółka, do której przystąpiła Świetlica Wiejska w Henrykowie. Na początku grudnia wszystkie dzieci chętnie napisały listy do Świętego Mikołaja, w których zawarły swoje wymarzone prezenty oraz własnoręcznie wykonały kartki z świątecznymi życzeniami dla swojego darczyńcy. Wszystkie listy trafiły do organizatora akcji, czyli do Fundacji Przyjaciółka. Fundacja natomiast przekazała listy sponsorom, którzy spełnili wymarzone prezenty dla dzieci. Marzenia dzieci były różnorodne. Wychowankowie świetlicy prosili o gry komputerowe, sprzęt sportowy i edukacyjny, kosmetyki,zabawki, słodycze czy też markowe ubrania.

Podczas uroczystości emocje były wielkie a dzieci cieszyły się z otrzymanych prezentów. Radość w oczach i uśmiech na twarzach dzieci było wystarczającym dowodem, że akcja zakończyła się sukcesem. Kolejnym elementem imprezy było spotkanie opłatkowe dla dzieci i rodziców związanych z Świetlicą Wiejską w Henrykowie. Wychowankowie przygotowali bardzo ciekawy program artystyczny (JASEŁKA) , który został nagrodzony wielkimi brawami. Wzruszeń dopełniło dzielenie się dzieci wraz z dorosłymi opłatkiem oraz składanie sobie wzajemne życzeń przez Burmistrza Gminy Ornety Pana Ireneusza Popiela a także wspólny świąteczny poczęstunek. Wielką niespodzianką dla gości był występ laureatki I konkursu piosenki religijnej Leny Prymon. W powietrzu było czuć „ducha” świąt Bożego Narodzenia. W imieniu wszystkich rodziców serdecznie dziękujemy , Fundacji Przyjaciółka za spełnienie marzeń naszych dzieci.

 

 
 
comments

Dodaj komentarz

Wydawca portalu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za zgodność z prawdą podawanych przez użytkowników informacji i prezentowane przez nich opinie, a także za ewentualne skutki będące następstwem stosowania się do prezentowanych na stronie komentarzy. Za publikowane na portalu komentarze, wyłączną odpowiedzialność ponoszą ich autorzy. Wydawca i redakcja portalu informują, że w żaden sposób nie ingerują w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników w komentarzach. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy sprzecznych z prawem oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Uwaga - zarejestrowani użytkownicy nie muszą wpisywać zabezpieczenia przed spamem.

Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz także

Promotion