• Start
  • Witamy na ornecianka.pl
 • News
 • Forum
 • Samorząd
  • Sesja Rady Miejskiej Ornety
   Obrady Rady Miejskiej
 • Na sygnale
  • Na sygnale
   Na sygnale
 • Gospodarka
 • Kultura
 • Sport

Cz16082018

Ostatnia aktualizacja12:26:43 AM

Font Size

Cpanel

VI FESTIWAL KOBIET

VI FESTIWAL KOBIET: 3 marca 2018.r., godz.16.00 (sobota) w Miejskim Domu Kultury w Ornecie. Każda z nas wytwarza endorfiny – hormony szczęścia. Nasz mózg chętnie je produkuje. Wystarczy być aktywną, działać, uczyć się, odpoczywać – w zgodzie ze swoimi potrzebami. Celem FESTIWALU KOBIET jest stworzenie przestrzeni do spotkania kobiet, które chcą się zjednoczyć, porozmawiać, spędzić twórczo i aktywnie czas. Zapraszamy wszystkie kobiety te, które chcą lepiej poznać siebie, zainspirować się, poczuć moc pozytywnej kobiecej energii. Podczas festiwalu czeka na Was wiele atrakcji. Nasze zróżnicowane, ale jakże spójne święto obfitować będzie w wiele propozycji przygotowanych dla Was.

Rozpoczniemy spektaklem teatralnym ,,PANI DULSKA PRZED SĄDEM” przygotowanym przez ,,Teatr Dorosły’’ Uniwersytetu Trzeciego Wieku Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Lidzbarskiej. W trakcie festiwalu będzie można odwiedzić stoiska poświęcone kobietom. Swoją obecność i chęć podzielenia się swoją wiedzą potwierdziły min: Małgorzata Leśnikowska (Romanowska) dietetyk, specjalista ds. żywienia i promocji zdrowia. Agnieszka Tymińska reprezentująca Avon, przekaże nam wiedzę na temat makijażu, ale również powie kilka słów o profilaktyce i kampanii Avon kontra Rak Piersi. Katarzyna Ogiela, instruktor Zumby, porwie nas swoją energią i rytmami, poprzez które nasze endorfiny będą wzbijać się w powietrzu.

Podczas karaoke pośpiewamy wspólnie znane nam dotąd szlagiery i w ten sposób sprawimy, że każda z nas poczuje się gwiazdą tego wieczoru. Będą z nami organizacje pozarządowe, kobitki z Babskiego Klubu, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Ornecie oraz grupa artystyczna Prima, które aktywnie nas wspierają. Również tego wieczoru ich nie zabraknie z przygotowanymi przez siebie niespodziankami. Festiwal będzie naszym dniem, oderwaniem się od codziennych obowiązków i problemów. Tego wieczoru dla mężczyzn wstęp na spotkanie zabroniony Wierzymy, że wyjdziemy po spotkaniu natchnione dobrą energią i siłą, by stawiać czoło codziennym obowiązkom.

Zapraszamy Was serdecznie – niech moc będzie z nami!!!!!

 comments

Dodaj komentarz

Wydawca portalu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za zgodność z prawdą podawanych przez użytkowników informacji i prezentowane przez nich opinie, a także za ewentualne skutki będące następstwem stosowania się do prezentowanych na stronie komentarzy. Za publikowane na portalu komentarze, wyłączną odpowiedzialność ponoszą ich autorzy. Wydawca i redakcja portalu informują, że w żaden sposób nie ingerują w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników w komentarzach. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy sprzecznych z prawem oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Uwaga - zarejestrowani użytkownicy nie muszą wpisywać zabezpieczenia przed spamem.

Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz także

Promotion