Pn24042017

Ostatnia aktualizacja11:41:24 PM

Font Size

Cpanel

Wernisaż -Joanna Bentkowska -Hlebowicz

Wernisaż -Joanna Bentkowska -Hlebowicz w Galerii ART -NOVA ul.Rycerska 28.11.14 o 18. Zapraszamy także na warsztaty z rysowania portretów w piątek na godz 16.30, zapisy w biurze MDK, Galeria Art-Nova.

comments

Dodaj komentarz

Wydawca portalu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za zgodność z prawdą podawanych przez użytkowników informacji i prezentowane przez nich opinie, a także za ewentualne skutki będące następstwem stosowania się do prezentowanych na stronie komentarzy. Za publikowane na portalu komentarze, wyłączną odpowiedzialność ponoszą ich autorzy. Wydawca i redakcja portalu informują, że w żaden sposób nie ingerują w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników w komentarzach. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy sprzecznych z prawem oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Uwaga - zarejestrowani użytkownicy nie muszą wpisywać zabezpieczenia przed spamem.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

0 #1 Galeria 2014-11-27 19:01
Zapraszam na jutrzejszy wieczór artystyczny , porozmawiamy o sztuce i nie tylko -Galeria Art Nova godz 18 , malarstwo -Joanna Bentkowska-Hleb owicz
Cytować

Zobacz także