• Start
  • Witamy na ornecianka.pl
 • News
 • Forum
 • Samorząd
  • Sesja Rady Miejskiej Ornety
   Obrady Rady Miejskiej
 • Na sygnale
  • Na sygnale
   Na sygnale
 • Gospodarka
 • Kultura
 • Sport

Cz16082018

Ostatnia aktualizacja12:26:43 AM

Font Size

Cpanel

OSP Orneta najlepsza

15 maja 2011 roku na Stadionie Miejskim w Lidzbarku Warmińskim odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu lidzbarskiego. Do sportowej rywalizacji o miano mistrza powiatu stanęło 7 drużyn, w tym jedna kobieca.

Ze względu na brak konkurentek Panie z OSP w Wilczkowie wystartowały w zawodach bez obciążenia psychicznego i bez problemu pokonały zarówno sztafetę pożarniczą 7x50 metrów jak również zaliczyły w dobrym czasie ćwiczenie bojowe. Tym samym bez większego wysiłku zdobyły tytuł Mistrza Powiatu w kategorii kobiet.

Wśród mężczyzn najlepsi okazali się strażacy ochotnicy z Ornety, którzy tylko dwoma punktami wyprzedzili kolegów z Mingajn.

Ostatecznie klasyfikacja końcowa zawodów przedstawia się następująco:

I miejsce OSP Orneta

II miejsce OSP Mingajny

III miejsce OSP Wilczkowo

IV miejsce OSP Rogóż

V miejsce OSP Runowo

VI miejsce OSP Żegoty

Organizatorzy zawodów Komenda Powiatowa PSP oraz Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Lidzbarku Warmińskim przygotowali dla zwycięzców atrakcyjne nagrody i puchary. Podczas uroczystego otwarcia zawodów Pani Ewa Lubińska – redaktor naczelna Gazety Lidzbarskiej otrzymała z rak Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP dh Marka Chyla i Komendanta Powiatowego PSP mł. bryg. Jerzego Pakisza Brązowy Medal za Zasługi dla Pożarnictwa. To wyróżnienie nadane uchwałą Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP w Olsztynie to podziękowanie za wieloletnie propagowanie bezpieczeństwa pożarowego oraz budowanie pozytywnego wizerunku strażaka – ratownika na łamach lokalnej prasy.

źródło - Straż Pożarna Lidzbark

comments

Dodaj komentarz

Wydawca portalu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za zgodność z prawdą podawanych przez użytkowników informacji i prezentowane przez nich opinie, a także za ewentualne skutki będące następstwem stosowania się do prezentowanych na stronie komentarzy. Za publikowane na portalu komentarze, wyłączną odpowiedzialność ponoszą ich autorzy. Wydawca i redakcja portalu informują, że w żaden sposób nie ingerują w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników w komentarzach. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy sprzecznych z prawem oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Uwaga - zarejestrowani użytkownicy nie muszą wpisywać zabezpieczenia przed spamem.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

0 #2 anonim 2011-09-08 20:49
Orneta górą !!!
Cytować
0 #1 julka 2011-09-08 10:29
Jesteście chłopaki najlepsi. Tak trzymać.
Cytować

Zobacz także

Promotion