• Start
  • Witamy na ornecianka.pl
 • News
 • Forum
 • Samorząd
  • Sesja Rady Miejskiej Ornety
   Obrady Rady Miejskiej
 • Na sygnale
  • Na sygnale
   Na sygnale
 • Gospodarka
 • Kultura
 • Sport

Pt17082018

Ostatnia aktualizacja12:26:43 AM

Font Size

Cpanel

Awantura domowa

Policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie Ornety, gdzie miało dojść do awantury. Zgłaszająca twierdziła, że potrzebuje pomocy, bo konkubent stosuje wobec niej przemoc. Na miejscu interwencji pijana 35-latka zwróciła się z prośbą do mundurowych, żeby zabrali z mieszkania jej konkubenta, bo ona już go nie lubi. Po wytrzeźwieniu mieszkanka Ornety została ukarana mandatem karnym za bezpodstawne wezwanie policji.

Wczoraj (24.04.2017) przed godz. 18:00 oficer dyżurny lidzbarskiej policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie, ze w jednym z mieszkań na terenie Ornety trwa awantura domowa. Zgłaszająca informowała dyżurnego, że potrzebuje natychmiastowej pomocy, ponieważ jej 52-letni konkubent stosuje wobec niej przemoc. Na miejsce natychmiast został wysłany patrol interwencyjny. Na miejscu policjanci zastali zgłaszającą, która im powiedziała, że... to nie ona zgłaszała interwencję. W kuchni mieszkania policjanci zastali też dwóch mężczyzn, którzy pili alkohol. Jeden z nich poinformował mundurowych, że 35-latka piła z nimi. Dodał, że kobieta od pewnego momentu nie dostała już od nich więcej wódki, bo - jak uargumentował 52-latek - „nie zrobiła obiadu”. Wtedy kobieta wpadła na pomysł, by w odwecie zadzwonić po policję z prośbą o interwencję wobec mężczyzn. 35-latka poprosiła funkcjonariuszy, aby ci zabrali jej konkubenta, bo ona go już nie lubi. Policjanci z interwencji sporządzili dokumentacje i na jej podstawie 35-latka op wytrzeźwieniu została ukarana 200 zł mandatem karnym za bezpodstawne wezwanie policji.

comments

Dodaj komentarz

Wydawca portalu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za zgodność z prawdą podawanych przez użytkowników informacji i prezentowane przez nich opinie, a także za ewentualne skutki będące następstwem stosowania się do prezentowanych na stronie komentarzy. Za publikowane na portalu komentarze, wyłączną odpowiedzialność ponoszą ich autorzy. Wydawca i redakcja portalu informują, że w żaden sposób nie ingerują w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników w komentarzach. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy sprzecznych z prawem oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Uwaga - zarejestrowani użytkownicy nie muszą wpisywać zabezpieczenia przed spamem.

Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz także

Promotion