Kobieta Burmistrzem Ornety - Strona 5 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/15 07:39 #61

  • Kaczmarek ale nie Henryk
  • Kaczmarek ale nie Henryk Avatar Autor
  • Gość

kierownik napisał: Kogut Burmistrzem, Karpiesiuk zastępcą........ , ale jaja? Co?


Myślę że mieszkańcy już się nie nabiorą na Pana Koguta..............a tym bardziej na Pana Karpiesiuka..................A swoją drogą może dowiemy się ostatecznie jak to było z sprawą w Henrykowie przy odbudowie spalonej szkoły?

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/15 07:45 #62

  • Anna Kowalska
  • Anna Kowalska Avatar Autor
  • Gość
Za rok wybory samorządowe.
Kto może kandydować?
Proponuję na tym portalu zgłaszać kandydatów do stanowiska Burmistrza Ornety.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/15 08:18 #63

  • a.a.
  • a.a. Avatar Autor
  • Gość

Maciek napisał:

Lola napisał: Ale jaja! A ja chciałbym, żeby w Ornecie burmistrz zbudował platformę wiertniczą, można by skakać na bandżi przy okazji... no i często żołnierze mogliby poćwiczyć zrzuty spadochronowe a mamy ze swoimi grubaskami skakaliby na specjalnych pochylniach i generowaliby prąd dla miasta... Warto pomyśleć!



BRAWO LOLA!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale inteligentnie przysrałaś :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

no tak, Lola tylko srać potrafi, Maćku, teraz odpowiedz jako Lola, nie pomyl się...
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/15 09:36 #64

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
[/quote]

no tak, Lola tylko srać potrafi, Maćku, teraz odpowiedz jako Lola, nie pomyl się...[/quote]




Brak pomysłu na lepszy wpis?- żałosne

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/15 17:32 #65

  • szwagier
  • szwagier Avatar Autor
  • Gość
ja wam tylko jedno powiem. Później się nie dziwcie że gówniarze nie umieją pływać. hehe asfalt na aleji ale jaja :) tam na bruku możecie gractwo z zachodu i tak obstawić żaden problem. Ja mam propozycje: niech każdy kandydat na burmistrza wypisze i się podpisze pod obietnicami wyborczymi i zaznaczam że to muszą być realne obietnice. Nikt nie musi pisać basenu ale niech napiszą realne rzeczy o to za co są w stanie politycznie odpowiadać i niech złożą podpis. A jeżeli nie mają żadnej obietnicy to niech jej nie piszą, nie mówią i wystarczy tylko plakat z mordą bez haseł i obietnic. bo potem każdy ździwiony. A że basenu nie ma haha BO NIE BĘDZIE BO NIE DOROŚLIŚMY DO TEGO I TO JEST MIASTO UMIERALNIA Z EMERYTURKAMI RENTAMI I ZASIŁKAMI, NIKT TU NIC NIE INWESTUJE I WŁADZA NIE ZAINWESTUJE W BASEN BO KASIA KOWALSKA WAŻNIEJSZA NIE HEHE :lol: basen nie jest realną rzeczą i nie chodzi o kasę tylko o wladzę i ci kadydaci co będą to też basenu nie zrobią. powiem tak; niby basen wybryk dla kogoś ale poza ornetą to standard i co tu kryć fajnie ćwiczyć i dupe moczyć w jakuzi bo raźnym dziadkiem jestem i dupe mocze, mochera nie mam a wy siedzcie i bidujcie i cieszta sie żę wam łaskawi burmistrzowie na miasto pozwalają wogóle wychodzić haha. :cheer:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/16 18:48 #66

  • żaba pruska
  • żaba pruska Avatar Autor
  • Gość
Szwagier nie pierdziel bo nie masz racji. Jedna jest racja i to swięta racja i to mu ją mamy bo moja racja jest mojsza niż twojsza! Pierdy pan puszczasz na forum i sie nie wstydzisz. Mamy jezioro i starczy. Nasze morsy i tak dają w przeręblu :)

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/16 19:56 #67

  • tym
  • tym Avatar Autor
  • Gość

żaba pruska napisał: Nasze morsy i tak dają w przeręblu :)

:woohoo: :woohoo: :woohoo: kaczorowi?

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/16 20:54 #68

  • żaba pruska
  • żaba pruska Avatar Autor
  • Gość
dają czyli pływają :) czasami jak ktoś pływa to nie mówisz "patrz jak skubany daje"? :)

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/17 09:15 #69

  • Henrykowo
  • Henrykowo Avatar Autor
  • Gość
U nas w Henrykowie to wiadomo jak pan kogut zrobił żeby specjaknie szkoły nie robic bo w Mingajnach szkoła była zagrożona. Dobry kandydat na burmistrza to obecny Burmistrz.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/17 10:06 #70

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Henrykowo napisał: U nas w Henrykowie to wiadomo jak pan kogut zrobił żeby specjaknie szkoły nie robic bo w Mingajnach szkoła była zagrożona. Dobry kandydat na burmistrza to obecny Burmistrz.





Dobry burmistrz to taki który spełnia obietnice przedwyborcze. Czy obecny burmistrz spełnił swoje? Dlaczego jest dobrym kandydatem? proszę napisać bo ciekawią mnie opinie innych osób.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/17 11:26 #71

  • Man in the mirror
  • Man in the mirror Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał:

Henrykowo napisał: U nas w Henrykowie to wiadomo jak pan kogut zrobił żeby specjaknie szkoły nie robic bo w Mingajnach szkoła była zagrożona. Dobry kandydat na burmistrza to obecny Burmistrz.


Dobry burmistrz to taki który spełnia obietnice przedwyborcze. Czy obecny burmistrz spełnił swoje? Dlaczego jest dobrym kandydatem? proszę napisać bo ciekawią mnie opinie innych osób.


Jest najlepszym kandydatem ponieważ wszyscy inni na jego tle to złodzieje, kłamcy albo zdrajcy. Oby był burmistrzem przez następne 20 lat!!!

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/17 11:27 #72

  • same swojaki
  • same swojaki Avatar Autor
  • Gość

żaba pruska napisał: Szwagier nie pierdziel bo nie masz racji. Jedna jest racja i to swięta racja i to mu ją mamy bo moja racja jest mojsza niż twojsza! Pierdy pan puszczasz na forum i sie nie wstydzisz. Mamy jezioro i starczy. Nasze morsy i tak dają w przeręblu :)



BRAWA DLA ŻABY PRUSKIEJ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Proponuję, aby burmistrz dołączył do naszych szanownych morsów i dokonał pierwszej honorowej kąpieli w przerębli :lol: :lol: :lol: :lol: . Jak mu lodowata woda tyłek zmrozi, to może kolejnym razem będzie składał mniej wyrywnie obietnice wyborcze budowy basenu. Z tą wyborczą obietnicą budowy basenu strasznie go fantazja poniosła :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: A ludzie jak to ludzie, ślepo w banialuki wierzą i z pewnością większość mieszkańców miasta oczyma wyobraźni już widziała siebie moczących się w jacuzzi basenowym he he :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja tam w tej kadencji nie liczyłem na obietnice burmistrza i o :



Ale za rok będę już rozważnie dokonywał wyboru władzy, analizował realność obietnic naszych orneckich kandydatów. A tym, którzy podczas niedzieli referendalnej dali sobą manipulować i pozostali w domach nie chcąc skorzystać z demokratycznego prawa rozliczenia władzy z niespełnionych nierealnych obietnic przedwyborczych typu basen dedykuję tego gością
Załączniki:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/17 12:22 #73

  • mec.
  • mec. Avatar Autor
  • Gość

Man in the mirror napisał:

Anonim napisał:

Henrykowo napisał:
Dobry burmistrz to taki który spełnia obietnice przedwyborcze. Czy obecny burmistrz spełnił swoje? Dlaczego jest dobrym kandydatem? proszę napisać bo ciekawią mnie opinie innych osób.



Jest najlepszym kandydatem ponieważ wszyscy inni na jego tle to złodzieje, kłamcy albo zdrajcy. Oby był burmistrzem przez następne 20 lat!!!

Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z wagi swoich słów, gdyż są to mocne zarzuty? Publiczne pomówienie ma swoje usankcjonowanie w Kodeksie Karnym, więc radzę zważać na słowa, gdyż w internecie nie jesteś anonimowy/a.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/17 13:22 #74

  • Man in the mirror
  • Man in the mirror Avatar Autor
  • Gość

mec. napisał: Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z wagi swoich słów, gdyż są to mocne zarzuty? Publiczne pomówienie ma swoje usankcjonowanie w Kodeksie Karnym, więc radzę zważać na słowa, gdyż w internecie nie jesteś anonimowy/a.


W du..ie mam towje groźby... tak się składa, że prędzej ty staniesz przed sądem ponieważ znam twoj adres IP i wiem z ilu nicków piszesz... taka przewaga młodych nad starymi...
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/17 13:31 #75

  • mec.
  • mec. Avatar Autor
  • Gość
Ale masz płytkie słownictwo :whistle: No jeśli takich obronicieli i zwolenników w swych szeregach ma władza, to tylko pogratulować :lol: . Wiek nie ma tu nic do rzeczy. Twój nick też nie stanowi żadnej tajemnicy .