WYBORY 2015 i co dalej? - Strona 7 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

WYBORY 2015 i co dalej? 2016/02/08 22:15 #91

  • Edward
  • Edward Avatar
  • Gość
Żal mi Ornety! ......Drugiej drogi do Lidzbarka przez Ornetę już nie będzie......co to oznacza? Szybkimi krokami zbliża się rychły koniec epizodu pewnego Pana. ?.

WYBORY 2015 i co dalej? 2016/02/09 10:25 #92

  • wyborca
  • wyborca Avatar
  • Gość

Edward napisał: Żal mi Ornety! ......Drugiej drogi do Lidzbarka przez Ornetę już nie będzie......co to oznacza? Szybkimi krokami zbliża się rychły koniec epizodu pewnego Pana. ?.


Jakaś obsesja czy co? O bliskim końcu pewnego Pana pisano już przed sławetnym referendum - przypomne kompromitująca frekwencję - ledwo 4 procent, pisano przed wyborami samorzadowymi - tez przypomnę poparcie dla burmistrza ponad 70 procent.
To jak to jest z tym zblizajacym sie końcem? Może zamiast tego bicia piany jakieś konkrety? A nie jak do tej pory gdy na koncu sesji pada pytanie czy są jakies pytania ze strony mieszkanców - odpowiedzią jest cisza.

WYBORY 2015 i co dalej? 2016/02/09 15:07 #93

  • Ali
  • Ali Avatar
  • Gość
Jakaś obsesja czy co? O bliskim końcu pewnego Pana pisano już przed sławetnym referendum - przypomne kompromitująca frekwencję - ledwo 4 procent, pisano przed wyborami samorzadowymi - tez przypomnę poparcie dla burmistrza ponad 70 procent.
To jak to jest z tym zblizajacym sie końcem? Może zamiast tego bicia piany jakieś konkrety? A nie jak do tej pory gdy na koncu sesji pada pytanie czy są jakies pytania ze strony mieszkanców - odpowiedzią jest cisza.[/quote]

Dobrze napisane BRAWO!!!!!
REKLAMA

WYBORY 2015 i co dalej? 2016/02/09 20:13 #94

  • Anonim
  • Anonim Avatar
  • Gość
Brawo burmistrz Popiel, brawo rada miasta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WYBORY 2015 i co dalej? 2016/02/10 13:53 #95

  • Obserwator
  • Obserwator Avatar
  • Gość
W Ornecie coraz lepiej, rządzący w miarę dają rade. Jaki jest problem? Ludzie a najbardziej patologia, która w Ornecie jest proporcjonalnie większa niż w pozostałych miastach. Chuligaństwo na mieście to już przesada, nie powinniśmy tu się zwracać z pretensjami do służb porządkowych. Zauważcie jak te wielodzietne rodziny terroryzują miasto. Nie będę podawał nazwisk ale zastanówcie się co było ok. 5 lat temu i kogo wtedy zamykali a kto znowu rozrabia na mieście. Młodsze rodzeństwo tych samym przygłupów robi to samo co ich starsi bracia itp.

Patologia i kropka....

WYBORY 2015 i co dalej? 2016/02/12 00:07 #96

  • pioter
  • pioter Avatar
  • Gość
Dajcie spokój naszej Ornecie , i włodarzom w naszym mieście . Są miasta w Polsce bardziej atrakcyjne pod każdym względem .

WYBORY 2015 i co dalej? 2016/02/15 17:13 #97

  • Prewc P
  • Prewc P Avatar
  • Gość

Obserwator napisał: W Ornecie coraz lepiej, rządzący w miarę dają rade. Jaki jest problem? Ludzie a najbardziej patologia, która w Ornecie jest proporcjonalnie większa niż w pozostałych miastach. Chuligaństwo na mieście to już przesada, nie powinniśmy tu się zwracać z pretensjami do służb porządkowych. Zauważcie jak te wielodzietne rodziny terroryzują miasto. Nie będę podawał nazwisk ale zastanówcie się co było ok. 5 lat temu i kogo wtedy zamykali a kto znowu rozrabia na mieście. Młodsze rodzeństwo tych samym przygłupów robi to samo co ich starsi bracia itp.

Patologia i kropka....



Zgadzam się! Powinno się ICH, tak jak pozostałych wywieźć na Wolę Lipecką

WYBORY 2015 i co dalej? 2016/02/16 19:16 #98

  • Antoni
  • Antoni Avatar
  • Gość
Ile wynosi bezrobocie w Ornecie?

WYBORY 2015 i co dalej? 2016/02/20 12:12 #99

  • Stanisław
  • Stanisław Avatar
  • Gość
Jak obecny burmistrz będzie na bezrobotnym to przestanie myśleć o zamku!

WYBORY 2015 i co dalej? 2016/02/22 05:35 #100

  • Tadeusz
  • Tadeusz Avatar
  • Gość
Ludzie potrzebują pracy a nie murów....zamków! Jak nie potraficie zarządzać sprawami miasta to dopuście tych co chcą podjąć takie działania!

WYBORY 2015 i co dalej? 2016/02/22 13:22 #101

  • wyborca
  • wyborca Avatar
  • Gość

Tadeusz napisał: Ludzie potrzebują pracy a nie murów....zamków! Jak nie potraficie zarządzać sprawami miasta to dopuście tych co chcą podjąć takie działania!


A są tacy którzy chcą podjąć jakieś działania? Gdzie oni są? zaszyli się podziemiu? Może gromadzą się w bunkrach w lesie?
Może niech przestawią jakiś konkretny projekt? Mają pomysł, chca służyć społeczeństwu to niech może ujawnią się.

WYBORY 2015 i co dalej? 2016/02/22 18:22 #102

  • z bunkrów
  • z bunkrów Avatar
  • Gość

wyborca napisał:

Tadeusz napisał: Ludzie potrzebują pracy a nie murów....zamków! Jak nie potraficie zarządzać sprawami miasta to dopuście tych co chcą podjąć takie działania!


A są tacy którzy chcą podjąć jakieś działania? Gdzie oni są? zaszyli się podziemiu? Może gromadzą się w bunkrach w lesie?
Może niech przestawią jakiś konkretny projekt? Mają pomysł, chca służyć społeczeństwu to niech może ujawnią się.

Żebyś mógł, bydlaku palcami na ulicy pokazywać?

WYBORY 2015 i co dalej? 2016/02/23 11:29 #103

  • puknij się w głowę
  • puknij się  w głowę Avatar
  • Gość
Jasne. Powiem że mam inną koncepcję, to pracy będę szukać w innym powiecie... Moja ciotka nauczycielka też musi siedzieć cicho, bo pedagogów dużo. Moja mama popiera PIS ale otwarcie w pracy (nota bene budżetowej) zasugerowano jej by nie mówiła tego głośno, bo ściany uszy mają. Ja też już się nie wychylam bo juz mi trzynastkę zmniejszyli za poglądy.
REKLAMA

WYBORY 2015 i co dalej? 2016/02/23 11:32 #104

  • kończę poprzedni post
  • kończę poprzedni post Avatar
  • Gość
Dodam, że pracuję u prywaciaża, jednego z niewielu w województwie, który w ogóle daje trzynastki
REKLAMA

WYBORY 2015 i co dalej? 2016/02/23 16:06 #105

  • ***
  • *** Avatar
  • Gość
notabene prywaciarza

póki udajemy, że nas nie ma i nie wyrażamy publicznie swoich poglądów jesteśmy uważani za oszołomy lub, że nas w ogóle nie ma. Ponoszę ryzyko precyzowania swoich poglądów politycznych, mimo, że uważana jestem za śmieszną. I też jestem zależna od innych, mających poglądy bądź będących w PO