PROSTO W OCZY . - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

PROSTO W OCZY . 2015/09/27 21:45 #1

  • SMUTNY
  • SMUTNY Avatar Autor
  • Gość
Jak długo jeszcze w naszym mieście będzie taki fałsz i zakłamanie ? Rządzi baron i jego przydupasy, robią co chcą , czy ktoś to przerwie ?

PROSTO W OCZY . 2015/09/29 16:26 #2

  • a
  • a Avatar Autor
  • Gość
Proponuję przyjść na sesję i powiedzieć co takiego złego robi "baron i jego przydupasy" - a może łatwiej tak pyszczyć bez zadnych konkretów?
Proponuję zobaczyć jaki był wynik wyborów, o żałosnym referendum nawet nie wspomnę.
Jak się chce zmienić władzę to trzeba:
a - chodzić na wybory
b- interesować się tym co dzieje sie w gminie cały czas a nie tylko w czasie wyborów
c - jezeli mam konkretne propozycje oraz uwagi to przyjśc na sesje
d- miec jakiś pozytywny i realny program, a nie tylko - jak mi źle i jak mi niedobrze

PROSTO W OCZY . 2015/10/26 23:23 #3

  • obserwator
  • obserwator Avatar Autor
  • Gość
Bardzo mnie ciekawi dla czego tym razem pis nie protestuje, że wybory mogły by być sfałszowane?A może ktoś inny zaprotestuje !!!
REKLAMA

PROSTO W OCZY . 2015/10/26 23:26 #4

  • ela
  • ela Avatar Autor
  • Gość

obserwator napisał: Bardzo mnie ciekawi dla czego tym razem pis nie protestuje, że wybory mogły by być sfałszowane?A może ktoś inny zaprotestuje !!!

Trzeba pamiętać że pis zawsze jest w porządku , a jak wygrywa to tym bardziej jest uczciwy !!!!!!!

PROSTO W OCZY . 2015/10/26 23:29 #5

  • ciekawy
  • ciekawy Avatar Autor
  • Gość
CZY W ORNECIE SĄ STRUKTURY PIS ? I KTO TAM RZĄDZI ,CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ..POZDRAWIAM

PROSTO W OCZY . 2015/10/27 09:32 #6

  • Prawo i Sprawiedliwość
  • Prawo i Sprawiedliwość Avatar Autor
  • Gość
Chętni do wstępowania do Prawa i Sprawiedliwości mogą zgłaszać się w tej sprawie do Pana Bogdana Wiszowaty , który jest członkiem Rady Politycznej Prawa i Sprawiedliwości.

PROSTO W OCZY . 2015/10/27 13:25 #7

  • Ali
  • Ali Avatar Autor
  • Gość
Teraz to każdy do pis!! Za 4 lata będziesz się pytał o inną formację !!!!

PROSTO W OCZY . 2015/10/28 20:34 #8

  • ciekawy
  • ciekawy Avatar Autor
  • Gość

Ali napisał: Teraz to każdy do pis!! Za 4 lata będziesz się pytał o inną formację !!!!

Ja pierwszy raz chcę się zapisać , i na pewno ostatni , nie będę judaszem i nie będę zmieniał partii tak jak większość w Ornecie !!!! Mam nadzieję że ta formacja zagości na dłużej.

PROSTO W OCZY . 2015/11/01 22:11 #9

  • Bogdan
  • Bogdan Avatar Autor
  • Gość
Głośno się mówi o wyborach samorządowych, co o tym myślicie ?

PROSTO W OCZY . 2015/11/21 00:40 #10

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Szykują nam podwyżkę wody i ścieków , trzeba protestować !!! Zachęcam odważnych mieszkańców naszej gminy by byli na sesji 25.11.2015 r i zaprotestowali. Proszę też radnych by tego nie głosowali, to my was wybraliśmy i liczymy na was.

PROSTO W OCZY . 2015/11/22 15:32 #11

  • mieszkanka
  • mieszkanka Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: Szykują nam podwyżkę wody i ścieków , trzeba protestować !!! Zachęcam odważnych mieszkańców naszej gminy by byli na sesji 25.11.2015 r i zaprotestowali. Proszę też radnych by tego nie głosowali, to my was wybraliśmy i liczymy na was.

Ludzie mają w nosie podwyżki !!!

PROSTO W OCZY . 2016/02/07 23:50 #12

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość

Prawo i Sprawiedliwość napisał: Chętni do wstępowania do Prawa i Sprawiedliwości mogą zgłaszać się w tej sprawie do Pana Bogdana Wiszowaty , który jest członkiem Rady Politycznej Prawa i Sprawiedliwości.

Czemu w Ornecie nic nie słychać o partii P.I.S. Chciałbym się zapisać.

PROSTO W OCZY . 2016/09/11 15:36 #13

  • Obserwator przyjezdny
  • Obserwator przyjezdny Avatar Autor
  • Gość
Wczoraj miałem przyjemność być na dożynkach w Bażynach, fajnie zorganizowane z wielkim zaangażowaniem, brawo . Pani sołtyś z Bażyn stanęła na wysokości swoich możliwości, brawo. Życzę wszystkim rolnikom dużo zdrowia i wytrzymałości w tej ciężkiej pracy.
REKLAMA

PROSTO W OCZY . 2016/09/11 21:44 #14

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Obserwator przyjezdny napisał: Wczoraj miałem przyjemność być na dożynkach w Bażynach, fajnie zorganizowane z wielkim zaangażowaniem, brawo . Pani sołtyś z Bażyn stanęła na wysokości swoich możliwości, brawo. Życzę wszystkim rolnikom dużo zdrowia i wytrzymałości w tej ciężkiej pracy.

TO PRAWDA DOŻYNKI UDANE, GRATULACJE PANI JOLU .
REKLAMA

PROSTO W OCZY . 2016/09/12 19:04 #15

  • patrycjaladna2
  • patrycjaladna2 Avatar
  • Gość
Zazdroszczę, ja niestety nie miałam w tym roku czasu żeby wpaść:-( wiecie gdzie grać w totolotek online ?