Czarny marsz w Ornecie - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Czarny marsz w Ornecie 2016/10/07 08:36 #1

  • Czarny marsz w Ornecie
  • Czarny marsz w Ornecie Avatar Autor
  • Gość
Nie wiedziałam że w Ornecie jest tak dużo kobiet popierających zabijanie dzieci nienarodzonych. To był dla mnie szok moralny gdy zobaczyłam czarny marsz na żywo. Te same osoby regularnie widzę w kościele.

Czarny marsz w Ornecie 2016/10/07 15:37 #2

  • lucyfer
  • lucyfer Avatar Autor
  • Gość
Każda kobieta ma prawo do skrobanki refundowanej przez NFZ. Co w tym dziwnego w XXI wieku? Musimy nadążać za cywilizacją

Czarny marsz w Ornecie 2016/10/07 22:35 #3

  • lewica
  • lewica Avatar Autor
  • Gość
Prawo wyboru jest święte. Dewotom nic do tego.
REKLAMA

Czarny marsz w Ornecie 2016/10/11 08:31 #4

  • kalina
  • kalina Avatar Autor
  • Gość
Wstyd mi za te kobiety popierające ubijanie życia nienarodzonego. Jaki przykład młodzieży dały nauczycielki maszerujące w tym marszu?

Czarny marsz w Ornecie 2016/10/11 16:56 #5

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Modlę sie za tych ludzi. TVN wyprał im mózgi... w dodatku nie chcą uświadomić sobie, że większość naszego społeczeństwa chce zmian

Czarny marsz w Ornecie 2016/10/11 17:17 #6

  • on
  • on Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: Modlę sie za tych ludzi. TVN wyprał im mózgi... w dodatku nie chcą uświadomić sobie, że większość naszego społeczeństwa chce zmian


Ale nie takich zmian!!!!

Czarny marsz w Ornecie 2016/10/11 19:05 #7

  • postępowy
  • postępowy Avatar Autor
  • Gość
Ja wraz z resztą postępowych mieszkańców Ornety braliśmy udział w czarnym poniedziałku. Żaden kaczyński nie będzie nam narzucał średniowiecza w środku zjednoczonej europy.

Czarny marsz w Ornecie 2016/10/11 19:22 #8

  • AGATA
  • AGATA Avatar Autor
  • Gość
Każda kobieta powinna sama decydować , to przecież jej sumienie. Pozdrawiam wszystkie kobiety.

Czarny marsz w Ornecie 2016/10/11 20:31 #9

  • on
  • on Avatar Autor
  • Gość

postępowy napisał: Ja wraz z resztą postępowych mieszkańców Ornety braliśmy udział w czarnym poniedziałku. Żaden kaczyński nie będzie nam narzucał średniowiecza w środku zjednoczonej europy.


Brawo aby więcej takich ludzi !!

Czarny marsz w Ornecie 2016/10/12 16:51 #10

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

on napisał:

postępowy napisał: Ja wraz z resztą postępowych mieszkańców Ornety braliśmy udział w czarnym poniedziałku. Żaden kaczyński nie będzie nam narzucał średniowiecza w środku zjednoczonej europy.


Brawo aby więcej takich ludzi !!

Więcej takich znajdziesz w zakłądach karnych
  • Strona:
  • 1