budowa placu zabaw - Strona 3 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: budowa placu zabaw 2011/08/23 15:46 #31

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
dobre hehe :-)

Orneta WALCZYMY !!!

Odp: budowa placu zabaw 2011/08/28 15:22 #32

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
oni już wygrali

zdjęcia z placu zabaw

Odp: budowa placu zabaw 2011/09/01 08:10 #33

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
[img size=200kb]www.100latnivea.pl/p_640/532_1306323359.jpg[/img]

głosujemy na placyk dla naszych dzieci :-)
REKLAMA

Odp: budowa placu zabaw 2011/09/01 10:05 #34

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
niestety nie udało nam się w 2 etapie głosowania. Jednak musimy chociaż utrzymać się do końca miesiąca do 75 miejsca i mamy plac. DO BOJU !!!!

Odp: budowa placu zabaw 2011/09/01 11:34 #35

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16
Prawda? Nie ma takiej.
Załączniki:

Odp: budowa placu zabaw 2011/09/07 19:42 #36

  • ornecianin
  • ornecianin Avatar Autor
  • Gość
Aż żal patrzeć. Tyle głupot na tym forum ludzie wypisują... Fajnie tak pisać i najeżdżać na radnych, burmistrza, instytucje... Ale kliknąć "głosuj" na stronie nivea, to już nie wiedzą jak zrobić.


Mam taka małą prośbę do wiecznie narzekających. Zechciejcie z łaski swojej przymknąć d**y, bo jak nie macie zamiaru nic zrobić żeby chociaż dzieciaki miały wesoło w tym mieście, to może też nie zniechęcajcie innych.


Dziękuję bardzo za uwagę.
Pozdrawiam.

(jeszcze) bezdzietny ornecianin

Odp: budowa placu zabaw 2011/09/07 20:14 #37

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Na prosty rozum to koncern NIVEA sobie zrobił kosztem głupich polaczków niezłą reklamę. Taniej im wyjdzie parę śmiesznych placów postawić na zadupiu typu Orneta niż wykupić reklama w TV. Od budowy placów zabaw to mamy samorząd nowo wybrany a nie niemców z NIVEA. Pomyślcie trochę to nie boli. Nie ma nic za darmo.

Odp: budowa placu zabaw 2011/09/07 21:08 #38

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
-zadupiu - pomyśl zanim coś napiszesz. Może dlatego że się narzeka zamiast coś robić?
-Nivea nie wymaga zakupu produktu aby można było zagłosować, nie reklamuje przy tym żadnych produktów - więc moim zdaniem jest to fer. Na tym jedyne co może zyskać to dobrze postrzeganą markę. Choć jestem zdania to raczej w Polsce to już sa dobrze postrzegani. Dobre produkty same mówią za siebie.
-pewnie za to jesteś dumny że możesz jak to u większości polaków bywa narzekać na wszystko i wszystkich siedząc przed tv i nic nie robiąc. Jeśli ci się akcja nie podoba to nikt cię do niej nie zmusza, tym bardziej zakupu produktów Nivea.

Odp: budowa placu zabaw 2011/09/07 21:11 #39

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
samorzad za to może wybudować kolejny plac zabaw w innym miejscu. Ewentualnie wydać pieniądze na inne cele. POMYŚL to nic nie boli.

Odp: budowa placu zabaw 2011/09/07 21:18 #40

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: -zadupiu - pomyśl zanim coś napiszesz. Może dlatego że się narzeka zamiast coś robić?
-Nivea nie wymaga zakupu produktu aby można było zagłosować, nie reklamuje przy tym żadnych produktów - więc moim zdaniem jest to fer. Na tym jedyne co może zyskać to dobrze postrzeganą markę. Choć jestem zdania to raczej w Polsce to już sa dobrze postrzegani. Dobre produkty same mówią za siebie.
-pewnie za to jesteś dumny że możesz jak to u większości polaków bywa narzekać na wszystko i wszystkich siedząc przed tv i nic nie robiąc. Jeśli ci się akcja nie podoba to nikt cię do niej nie zmusza, tym bardziej zakupu produktów Nivea.


A ty siedź całymi dniami przed kompem i klikaj w nivea :lol: MYŚLENIE NIE BOLI SPRÓBUJ

Odp: budowa placu zabaw 2011/09/07 21:58 #41

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
zajmuje mi to ok minuty dziennie. A przy kompie i tak siedzę codziennie więc nie muszę specjanie odpalać aby zaglosować .

Odp: budowa placu zabaw 2011/09/07 22:02 #42

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
acha zapomniałem dodać że zajmuje mi to mniej czasu niż tobie wylewanie żółci na forum.

Odp: budowa placu zabaw 2011/09/07 22:25 #43

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16
Z jednym się zgadzam zdecydowanie. Mamy administrację od tego aby budowała naszym dzieciom place zabaw.
Z drugiej strony nic nam się nie stanie jak wspólnie przyczynimy się do budowy jednego placu od nivea w Ornecie. Plac zostanie, kremu nivea nie musimy kupować.



Zagłosuj !!!
Prawda? Nie ma takiej.
REKLAMA

Odp: budowa placu zabaw 2011/09/08 09:00 #44

  • GŁOSUJCIE, BO WYPADLIŚMY :(
  • GŁOSUJCIE, BO WYPADLIŚMY :( Avatar Autor
  • Gość
jak na razie nie kwalifikujemy się - pozostało placów zabaw dla 46 gmin, a my spaaadamy. gdybyśmy się do tego od dziś sumiennie przyłożyli to damy radę. nic nie kosztuje, a fajna inicjatywa. GŁOSUJMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
REKLAMA

Odp: budowa placu zabaw 2011/09/08 11:00 #45

  • Głosujący
  • Głosujący Avatar Autor
  • Gość
Ludzie mają gdzieś głosowanie najbardziej aktywnym miejscem w którym się głosuje jest UM w Ornecie każdego dnia oddają średnio 500 głosów. Szkoły powinny nakłonić uczniów do głosowania stworzono przeciez nowoczesne sale informatyczne a niemal każdy posiada telefon komórkowy. Tam należy szukac wsparcia nadzieja w młodych ludziach.