AKTYWNI KOALICJANCI ! - Strona 4 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

AKTYWNI KOALICJANCI ! 2013/11/08 19:44 #46

  • Maniek
  • Maniek Avatar Autor
  • Gość

robin napisał: Z tego co słyszałem żadnego alkoholu w Bażynach nie było. To porządni radni




hahahahahahahah dobre

AKTYWNI KOALICJANCI ! 2013/11/09 06:54 #47

  • Monika
  • Monika Avatar Autor
  • Gość
Alkoholu oczywiście, że nie było. Była woda mineralizowana oraz przepyszny kompocik jabłkowy.

AKTYWNI KOALICJANCI ! 2013/11/09 16:37 #48

  • 789
  • 789 Avatar Autor
  • Gość

robin napisał: Z tego co słyszałem żadnego alkoholu w Bażynach nie było. To porządni radni

W jakim świecie żyjesz ...
REKLAMA

AKTYWNI KOALICJANCI ! 2013/11/09 16:50 #49

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Pan co zbiera za wodę przeszedł do opcji burmistrza i jest mu wierny chociaż bierny !!! Głosował za odwołaniem pana Leszka z komisji rewizyjnej !!!!! Byli obaj z tej samej opcji i wydawało by się dobrymi kolegami . WSTYD !! Ale przyjdzie kryska na matyska .

AKTYWNI KOALICJANCI ! 2013/11/09 17:59 #50

  • Widz
  • Widz Avatar Autor
  • Gość
W Bażynach pili sok pomidorowy i to dwóch radnych bo widać po ich cerze. Burmistrz nie jest czerwony na twarzy bo pił wodę mineralną. Woda też niektórym uderz do głowy. Są ludzie, którzy muszą mieć doping alkoholowy, bo inaczej nie zrealizują swojego programu wyborczego.

AKTYWNI KOALICJANCI ! 2013/11/16 23:17 #51

  • !!!!
  • !!!! Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: Pan co zbiera za wodę przeszedł do opcji burmistrza i jest mu wierny chociaż bierny !!! Głosował za odwołaniem pana Leszka z komisji rewizyjnej !!!!! Byli obaj z tej samej opcji i wydawało by się dobrymi kolegami . WSTYD !! Ale przyjdzie kryska na matyska .

Czy tu mówi się o panu radnym z Sucharskiego ? Jeżeli to prawda to szok !!!! Ja jestem z Sucharskiego.