Pani sekretarz - Strona 6 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Pani sekretarz 2013/06/12 14:13 #76

  • Anna Kowalska
  • Anna Kowalska Avatar Autor
  • Gość
**..** napisał:
Ina napisał:
Renata napisał:
Podpisy można złożyć u Grześka Radzickiego ja i moja rodzina tam złożyliśmy podpisy. Trzeba ze sobą wziąć dowód bo potrzebny jest PESEL.
Czy tylko u pana Grzegorza ? Czy więcej nie ma miejsc ! Ludzie się buntują ! Powinien być lokal wynajęty na zbieranie podpisów, bo będziemy wszyscy żałować.


kto się buntuje?
myślący czekają
pieniacze walczą na forum
referendum pokaże, że burmistrz ciągle ma poparcie
a spalarni nie będzie
zostanie smród po niepotrzebnym referendum



PO TAKIM WPISIE KAŻDY MIESZKANIEC ORNETY I POSZCZEGÓLNYCH MIEJSCOWOŚCI KOŁO ORNETY JUŻ WIE ŻE TYM PANOM W URZĘDZIE CHODZI TYLKO O STOŁKI I KASĘ A NIE O SPRAWY LUDZI>
Nie miałam podpisywać ale po takim wpisie sama podpiszę i zbiorę chętnych do podpisywania!!!!!!

Pani sekretarz 2013/06/12 14:31 #77

  • **..**
  • **..** Avatar Autor
  • Gość

Anna Kowalska napisał: **..** napisał:
Ina napisał:
Renata napisał:
Podpisy można złożyć u Grześka Radzickiego ja i moja rodzina tam złożyliśmy podpisy. Trzeba ze sobą wziąć dowód bo potrzebny jest PESEL.
Czy tylko u pana Grzegorza ? Czy więcej nie ma miejsc ! Ludzie się buntują ! Powinien być lokal wynajęty na zbieranie podpisów, bo będziemy wszyscy żałować.


kto się buntuje?
myślący czekają
pieniacze walczą na forum
referendum pokaże, że burmistrz ciągle ma poparcie
a spalarni nie będzie
zostanie smród po niepotrzebnym referendum



PO TAKIM WPISIE KAŻDY MIESZKANIEC ORNETY I POSZCZEGÓLNYCH MIEJSCOWOŚCI KOŁO ORNETY JUŻ WIE ŻE TYM PANOM W URZĘDZIE CHODZI TYLKO O STOŁKI I KASĘ A NIE O SPRAWY LUDZI>
Nie miałam podpisywać ale po takim wpisie sama podpiszę i zbiorę chętnych do podpisywania!!!!!!


Po takim wpisie szanuję, że ktoś ma inne zdanie . Nie było tam nic o stołkach, to nazywam biciem piany .Podejrzewam, że podpsy takich osób już dawno są złożone, a takie pisanie nic nie daje. Poza tym zdaje się, że podpisów wciąż za mało, a miał być taki zryw....
więc powodzenie całej akcji wątpliwe...

Pani sekretarz 2013/06/12 17:49 #78

  • Optymista
  • Optymista Avatar Autor
  • Gość

**..** napisał:

Anna Kowalska napisał: **..** napisał:
Ina napisał:
Renata napisał:
Podpisy można złożyć u Grześka Radzickiego ja i moja rodzina tam złożyliśmy podpisy. Trzeba ze sobą wziąć dowód bo potrzebny jest PESEL.
Czy tylko u pana Grzegorza ? Czy więcej nie ma miejsc ! Ludzie się buntują ! Powinien być lokal wynajęty na zbieranie podpisów, bo będziemy wszyscy żałować.


kto się buntuje?
myślący czekają
pieniacze walczą na forum
referendum pokaże, że burmistrz ciągle ma poparcie
a spalarni nie będzie
zostanie smród po niepotrzebnym referendum



PO TAKIM WPISIE KAŻDY MIESZKANIEC ORNETY I POSZCZEGÓLNYCH MIEJSCOWOŚCI KOŁO ORNETY JUŻ WIE ŻE TYM PANOM W URZĘDZIE CHODZI TYLKO O STOŁKI I KASĘ A NIE O SPRAWY LUDZI>
Nie miałam podpisywać ale po takim wpisie sama podpiszę i zbiorę chętnych do podpisywania!!!!!!


Po takim wpisie szanuję, że ktoś ma inne zdanie . Nie było tam nic o stołkach, to nazywam biciem piany .Podejrzewam, że podpsy takich osób już dawno są złożone, a takie pisanie nic nie daje. Poza tym zdaje się, że podpisów wciąż za mało, a miał być taki zryw....
więc powodzenie całej akcji wątpliwe...
SPOKOJNA TWOJA ROZCZOCHRANA !!!!
REKLAMA

Pani sekretarz 2013/06/18 12:31 #79

  • Były Radny Rady Miejskiej w Ornecie
  • Były Radny Rady Miejskiej w Ornecie Avatar Autor
  • Gość
Czas kończyć!!!
Sposób w jaki Pan Burmistrz Popiel obchodził 700-lecie Ornety pokazuje że wszystkich ma gdzieś. Zabrakło uszanowania wielu ludzi którzy w minionych latach będąc Radnymi poświęcali swój czas i przyczyniali się do rozwoju Ornety. Wstyd mi bardzo że pominięto byłych Radnych Rady Miejskiej Ornety i byłych Naczelników Miasta i ich Zastępców w tym byłych Burmistrzów Miasta i Zastępców. Po prostu tylko się wstydzić za takie postępowanie. Po doświadczeniu tego jako były Radny Rady Miejskiej w Ornecie podpiszę się pod listą za referendum i będę jeszcze namawiał ludzi do popierania tej inicjatywy. Panie Burmistrzu Popiel wstyd mi za Pana postępowanie!!! Po co się Pan pchał na to stanowisko ??? Pokazał Pan że nie powinien Pan być Burmistrzem

Pani sekretarz 2013/06/21 10:33 #80

  • Patryk Kowalski
  • Patryk Kowalski Avatar Autor
  • Gość
Czy Pani sekretarz od początku popiera budowę zakładu mineralizacji w pobliżu swojego domu???



Jeżeli ktoś z mieszkańców Ornety i okolicznych miejscowości nie zauważył tego że dalej nic nie zrobiono w temacie wstrzymania budowy zakładu mineralizacji na lotnisku to proszę o ponowne wysłuchanie tego oczym była mowa podczas programu interwencyjnego telewizji TRWAM.

Dla ułatwienia wypunktuję kilka szczegółów.
1. Odwołanie od wydanej decyzji przez Pana Burmistrza Popiela mogły wnieść
dwie strony, czyli;
A/ Polskie Koleje Państwowe

B/ Państwo Brydzcy......w tym Pani Brydzka obecnie sekretarz Urzędu w Ornecie.

2. Takiego odwołania nie złożono ..........tak więc wydane warunki przez Pana Burmistrza Popiela zostały utrzymane w mocy.


Proszę Państwa na tym etapie postępowania jakiekolwiek działania podjęte przez Pana Burmistrza czy też Radę Miejską nie miały i nie mogą już mieć skutecznego wymiaru prawnego w powstrzymaniu tej inwestycji.

Pytaniem otwartym pozostaje sprawa dla czego Państwo Bryccy uchylili się od złożenia takiego odwołania???

Pani sekretarz 2013/06/25 10:51 #81

  • Jan Jankowski
  • Jan Jankowski Avatar Autor
  • Gość

Patryk Kowalski napisał: Czy Pani sekretarz od początku popiera budowę zakładu mineralizacji w pobliżu swojego domu???



Jeżeli ktoś z mieszkańców Ornety i okolicznych miejscowości nie zauważył tego że dalej nic nie zrobiono w temacie wstrzymania budowy zakładu mineralizacji na lotnisku to proszę o ponowne wysłuchanie tego oczym była mowa podczas programu interwencyjnego telewizji TRWAM.

Dla ułatwienia wypunktuję kilka szczegółów.
1. Odwołanie od wydanej decyzji przez Pana Burmistrza Popiela mogły wnieść
dwie strony, czyli;
A/ Polskie Koleje Państwowe

B/ Państwo Brydzcy......w tym Pani Brydzka obecnie sekretarz Urzędu w Ornecie.

2. Takiego odwołania nie złożono ..........tak więc wydane warunki przez Pana Burmistrza Popiela zostały utrzymane w mocy.


Proszę Państwa na tym etapie postępowania jakiekolwiek działania podjęte przez Pana Burmistrza czy też Radę Miejską nie miały i nie mogą już mieć skutecznego wymiaru prawnego w powstrzymaniu tej inwestycji.

Pytaniem otwartym pozostaje sprawa dla czego Państwo Bryccy uchylili się od złożenia takiego odwołania???


Ta kadencja samorządu przeszła już do historii pod banerem spalarnia!!!!!! Szkoda że został zmarnowany czas !

Pani sekretarz 2013/06/25 12:24 #82

  • Ciekawski
  • Ciekawski Avatar Autor
  • Gość
Jak to dobrze, że są filmiki, ja tego nie rozumiem Popiel twierdzi, że to poprzedni Burmistrz sprowadził spalarnię do Ornety. W dokumentach widnieje, że to Janulewicz dwa razy występuje do urzędu jako Prezes warszawskiej firmy. Popiel wydaje mu w tajemnicy potrzebne dokumenty. Do Ornety przyjeżdża Pan Choromański, który twierdzi, że w Ornecie ma działkę od 2009 r. wtedy Burmistrzem był Kogut. Odpowiedźcie kto z kim ma spółkę i komu zależy na budowie spalarni i kto będzie inkasował miliony bo ja z tego nic nie rozumiem?

Pani sekretarz 2013/06/25 13:15 #83

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Ciekawski napisał: Jak to dobrze, że są filmiki, ja tego nie rozumiem Popiel twierdzi, że to poprzedni Burmistrz sprowadził spalarnię do Ornety. W dokumentach widnieje, że to Janulewicz dwa razy występuje do urzędu jako Prezes warszawskiej firmy. Popiel wydaje mu w tajemnicy potrzebne dokumenty. Do Ornety przyjeżdża Pan Choromański, który twierdzi, że w Ornecie ma działkę od 2009 r. wtedy Burmistrzem był Kogut. Odpowiedźcie kto z kim ma spółkę i komu zależy na budowie spalarni i kto będzie inkasował miliony bo ja z tego nic nie rozumiem?




Bez różnicy kiedy inwestor kupił działkę i za czyjej kadencji. Każdy ma prawo do zakupu działki ale zastanawiające jest to że przez 2 lata na sesji nikt nie wspomniał o spalarni dlaczego? :blink:

Pani sekretarz 2013/06/26 10:13 #84

  • Olsztynianin
  • Olsztynianin Avatar Autor
  • Gość
Mieszkańcy Olsztyna cieszą się że to nie u nich wybudują niechcianą spalarnię!

Pani sekretarz 2013/07/18 22:59 #85

  • Igor
  • Igor Avatar Autor
  • Gość
Natalia szykuj się pomalutku do rządzenia GMINĄ ORNETA .

Pani sekretarz 2013/07/19 17:41 #86

  • ha ha
  • ha ha Avatar Autor
  • Gość
przydomowym ogródkiem chyba...

Pani sekretarz 2013/07/21 19:08 #87

  • yon
  • yon Avatar Autor
  • Gość
Dlaczego administrator pozwala na dodawanie postów, które niczego nie wnoszą, tylko mają na celu odwrócenie uwagi forumowiczów. ciekawe kto zna dobrze język rosyjski i angielski i ma cel, zeby nie czytano postów o referendum i podobnych.

Pani sekretarz 2013/07/27 22:51 #88

  • ktoś
  • ktoś Avatar Autor
  • Gość
Natalia jeżeli obchodzisz dziś imieniny, to dużo zdrowia i pogody ducha ci życzę.
REKLAMA