• Start
  • Witamy na ornecianka.pl
 • News
 • Forum
 • Samorząd
  • Sesja Rady Miejskiej Ornety
   Obrady Rady Miejskiej
 • Na sygnale
  • Na sygnale
   Na sygnale
 • Gospodarka
 • Kultura
 • Sport

Cz16082018

Ostatnia aktualizacja12:26:43 AM

Font Size

Cpanel

"ROLNICTWO TO MOJA PASJA"

 

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie zaprasza do wzięcia udziały w konkursie fotograficznym "ROLNICTWO TO MOJA PASJA" Głównym założeniem konkursu jest ukazanie piękna warmińsko-mazurskiej wsi i rolnictwa. Uchwycenie na fotografii wyjątkowości ludzi, zwierząt, uroku zagrody wiejskiej oraz trudu pracy rolnika jest niewątpliwie sztuką. Konkurs będzie rozstrzygany w trzech kategoriach:

 1. życie codzienne rolników,
 2. zwierzęta gospodarskie, 
 3. bezpiecznie na wsi.

Zgłoszone do konkursu prace powinny być przesłane w formie plików elektronicznych, zapisanych w formacie JPG o minimalnej rozdzielczości 300 dpi i minimalnych rozmiarach 2592x1944. Zdjęcia o niskiej jakości technicznej, przesłane w złym formacie, rozdzielczości lub wielkości pliku jak również niespełniające kryteriów tematycznych mogą zostać, decyzją Organizatora, wyłączone z konkursu. Ilość zgłoszonych przez uczestnika zdjęć nie może przekraczać 3 w poszczególnych kategoriach. Jednakże do puli laureatów może zostać zakwalifikowane tylko jedno zdjęcie uczestnika.

Każde zgłoszone do konkursu zdjęcie powinno być zatytułowane! Zgłoszenia należy przesyłać na adres: Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Olsztynie, ul. Jagiellońska 91, 10-356 Olsztyn, na płycie CD-R bezpośrednio na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem "Konkurs fotograficzny", wraz z kartą zgłoszenia uczestnika.

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród dla laureatów odbędzie się podczas VI Wiosennych Targów Ogrodniczych "Pamiętajcie o ogrodach", które odbędą się w dniach 26-27.04.2014 r. TERMIN NADSYŁANIA ZDJĘĆ MIJA 31 MARCA 2014 ROKU Szczegółowe informacje: Aleksandra Kopańska, kom. 665 890 903 , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

karta zgłoszenia

regulamin konkursu

comments

Dodaj komentarz

Wydawca portalu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za zgodność z prawdą podawanych przez użytkowników informacji i prezentowane przez nich opinie, a także za ewentualne skutki będące następstwem stosowania się do prezentowanych na stronie komentarzy. Za publikowane na portalu komentarze, wyłączną odpowiedzialność ponoszą ich autorzy. Wydawca i redakcja portalu informują, że w żaden sposób nie ingerują w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników w komentarzach. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy sprzecznych z prawem oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Uwaga - zarejestrowani użytkownicy nie muszą wpisywać zabezpieczenia przed spamem.

Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz także

Promotion