N23042017

Ostatnia aktualizacja11:41:24 PM

Font Size

Cpanel

Inwestycje drogowe w naszej gminie

25 sierpnia Burmistrz Ornety podpisał umowy na dofinansowanie dwóch projektów planowanych do realizacji w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Na oba projekty Gmina Orneta otrzymała dofinansowanie w wysokości 63,63% kosztów kwalifikowalnych. Pierwszy projekt „PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ KLASY L NR 115008 ORAZ MOSTU DROGOWEGO PRZEZ RZEKĘ DRWĘCĘ WARMIŃSKĄ” swoim zakresem obejmuje przebudowę istniejącego odcinka drogi gminnej od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 513 w Klusajnach do kościoła we wsi Bogatyńskie, wraz z obiektem mostowym, budowę chodnika, przebudowę przepustów oraz zjazdów. Realizację projektu zaplanowano na lata 2016-2019. Całkowity koszt projektu to 3 215 600,02 PLN, w tym dofinansowanie 2 046 085,00 PLN.

Drugi projekt „PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ NR 115012N NA ODCINKU KM OK. 0+750 DO KM 2+008 W MIEJSCOWOŚCI KROSNO - ETAP III” przewiduje przebudowę odcinka drogi, poprzez wykonanie podbudowy, odwodnienie pasa drogowego, położenie nowej nawierzchni oraz wykonanie oznakowania poziomego i pionowego. Projekt zostanie zrealizowany w latach 2016-2019. Jego całkowity koszt to 1 128 765,53 PLN, a dofinansowanie 718 233,00 PLN.

Gmina Orneta w porozumieniu z Powiatem Lidzbarskim zrealizuje projekt "PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ 1397N (NA ODCINKU OD SKRZYŻOWANIA Z DROGĄ WOJEWÓDZKĄ DW 507 ORNETA - HENRYKOWO - PIENIĘŻNO, DO WIADUKTU KOLEJOWEGO OLSZTYN -BRANIEWO)", na który Powiat, podobnie jak Gmina uzyskał dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. W ramach projektu zostanie przebudowany odcinek drogi powiatowej nr 1397N wraz z infrastrukturą towarzyszącą, tj. wykonanie zjazdów, przepustów, oznakowania poziomego i pionowego, progu zwalniającego i barier ochronnych. Koszt całkowity projektu po przeprowadzeniu procedury przetargowej i wyborze wykonawcy przez Powiat wyniesie 513 891,14 PLN, w tym dofinansowanie ze środków unijnych 317 444,00 PLN, natomiast wkład Powiatu i Gminy wyniesie po 98 223,57 PLN.

comments

Dodaj komentarz

Wydawca portalu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za zgodność z prawdą podawanych przez użytkowników informacji i prezentowane przez nich opinie, a także za ewentualne skutki będące następstwem stosowania się do prezentowanych na stronie komentarzy. Za publikowane na portalu komentarze, wyłączną odpowiedzialność ponoszą ich autorzy. Wydawca i redakcja portalu informują, że w żaden sposób nie ingerują w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników w komentarzach. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy sprzecznych z prawem oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Uwaga - zarejestrowani użytkownicy nie muszą wpisywać zabezpieczenia przed spamem.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

0 #2 Joycelyn 2017-04-16 12:27
ทุกๆคนในที่สนาม ฟุตบอลบาเซโลน่า ได้กล่าวว่า linefifa นั้นดีมาก มี บอลสด ให้ดูเยอะมาก
สามารถดูได้ที่เ ว็บ linefifa.com
ดานิเอล่า ชาเวซ นางแบบสาวสุดเอ็ กซ์ ชาวชิลี เปิดใจกับ Reforma หนังสือพิมพ์เม็ กซิโก โดยอ้างว่า เธอเคยทำสงครามบ นเตียงกับ
คริสเตียโน่ โรนัลโด้ แข้งซูเปอร์สตาร ์เรอัล
มาดริด เมื่อช่วงเดือนพ ฤศจิกายนปีที่แล ้ว ทั้งที่ช่วงนั้น อิริน่า เชค นางแบบชาวรัสเซี ย ยังคบหากับ โรนัลโด้ อยู่ด้วย "ฉันเจอ คริสเตียโน่ เมื่อเดือนพฤศจิ กายน ปี 2014 ที่สหรัฐอเมริกา เราติดต่อพูดคุย กันผ่านทางอีเมล และ สไกป์ ตอนนั้นฉันต้องไ ปทำงานที่นั้น และจะต้องอยู่ที ่สหรัฐฯ 2-3 วัน" "คริสเตียโน่ เป็นคนขี้อายมาก ๆ ในตอนแรก แต่เมื่อเขามีคว ามมั่นใจแล้ว เขาทำให้ฉันรู้ส ึกกลัว และเขาก็รักฉัน แต่เขาไม่แสดงออ กมาให้ใครรู้" linefifa มี ลิ้งดูบอล เยอะมากว่าทุกที ่มีบอลให้ดูทุกค ู่ "ฉันแค่อยากจะเป ็นคนที่มาเติมเต ็มความฝันและมีเ ซ็กซ์กับเขาฉันห ลงใหลในร่างกายข องโรนัลโด้ความจ ริงก็คือ ใบหน้าของฉัน และหน้าอกของฉัน มันไม่เคยหลับ เมื่อได้พบกับคู ่หูของฉันเลย" เมื่อไม่นานมานี ้ อิริน่า เชค เพิ่งเปิดใจถึงส าเหตุที่ต้องเลิ กรากับ โรนัลโด้ เนื่องจากพบหลัก ฐานในโทรศัพท์มื อถือของอดีตแข้ง แมนฯ
ยูฯ ที่แอบนอกใจเธอแ ละมีกิ๊กมากมายห ลายคน
ขณะเดียวกัน เดอะซัน สื่อจอมแฉเมืองผ ู้ดี เชื่อว่า โรนัลโด้ แอบนอกใจ อิริน่า เชค หลายสิบครั้ง จนสุดท้ายแล้วนางแบบชาวรัสเซี ยต้องเป็นฝ่ายขอแยกทาง ยุติความสัมพันธ ์หลังจากคบหาดูใ จและดูทุกสิ่งทุ กอย่างกันมานานถ ึง 5 ปีภาพจาก :
www.dailymail.co.uk linefifa มี บอลสด ให้ดูทุกคู่ แนะนำเลย ลิ้งดูบอล ดูบอลสด
Cytować
0 #1 Keith 2017-04-15 07:16
I go to see daily some websites and websites to read articles or reviews, except this webpage offers quality
based content.

Feel free to visit my homepage :: BHW
Cytować

Zobacz także

99 procent Image Banner 120 x 600